Informacija
Tootekataloog

NANOCELL telerid

NANOCELL telerid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu kaupa. Hinnad algavad 0,00 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 0 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

NANOCELL telerid

Telerid on meie kõigi igapäeva osaks - mõne inimese elus mängib teler kindlasti suuremat rolli kui teisel. On neid, kelle jaoks on televiisor hea abimees lõõgastumisel peale pikka tööpäeva, teistel mängib see tihtipeale taustal aga on ka neid, kes kasutavad televiisorit erinevate mängude mängimiseks või filmimaratonide tarbeks. Ehk igal inimesel on oma soovid, eelistused ja mõtted, mida nende televiisor neile pakkuma peab. Nii palju kui on inimesi on ka arvamusi, et milline see kõige õigem teler siis ikkagi on. Seda näitab ka televiisorit tootvate ettevõtete hulk ja nende pakutavad lahendused. Ühed räägivad enda uudsetest ekraani lahendustest, teised kõrgtasemel resolutsioonist ja kolmandad võimsatest lisa funktsioonidest. LED televiisorid on tõenäolisemalt ühed populaarseimad ning kõikide tootjate valikus on suurel hulgal erinevaid LED ekraaniga televiisoreid. 

Erinevad tehnoloogiad

LED ning OLED ekraaniga televiisorid on kindlasti ühed tuntuimad, kuid kõik tootjad otsivad lõputult iga päev lahendusi, et teistest eristuda ja pakkuda klientidele iga korraga midagi rohkemat. Tehnoloogia areneb ja sellest tulenevalt peavad ka telerite tootjad pingutama ja leidma uusi ning kliente kõnetavaid tehnoloogiaid. Ühe näitena saab kindlasti tuua Samsungi, kes on loonud QLED ekraaniga telerid. See on puhtalt Samsungi rida, ning mitte keegi teine QLED televiisoritest rääkida ei saa. Kuid sellega asi ei piirdu - LG on turule tulnud Nanocell ekraanitüübiga, see võib paljudele olla võõras, sest tihtipeale soetatakse teler majapidamisse tarbeesemena. Ning siinjuures hakkab ostuprotsessis olulist rolli mängima hind ja see, milline on nii öelda enim levinud teler ehk jälgitakse väga üldiseid näitajaid.

Nanocell tehnoloogia

Kui räägime teleri pildikvaliteedi hindamisest, siis siinjuures on üheks olulisemaks näitajaks kindlasti ekraanil kuvatavate värvide tõetruudus. Ehk teisisõnu midagi selgemad ning kirkamad on värvid, seda parem on televiisori ekraani kvaliteet. Ära ei tohi unustada ka seda, et maksimaalselt hea pilt peab tagatud olema samuti ka laia vaatenurgaga. Selleks, et pakkuda maksimaalset tulemust on LG turule tulnud Nanocell tehnoloogiaga, see pakub ekraanipikslitele sellist taustavalgust, et ükskõik millisest nurgast ehk kõrvalt vaadates säilivad kõik värvid väga selgelt ja säiliks ka heledus. Nanocell tehnoloogia nagu nimigi ütleb kasutab toimimiseks pisikesi nano osakesi, mis on ekraanipaneelidesse asetatud ja filtreerivad seal neid valguse lainepikkuseid, mida ei ole vaja läbi kuvada. See tehnoloogia aitab parimal võimalikul viisil esile kuvada just näiteks rohelisi ja punaseid toone, muutes teleka pildi teravamaks, erksamaks tagades seeläbi kinolikuma vaataja kogemuse. Nanocell tehnoloogiaga televiisorid on imeõhukesed ning värvide paremale esitamisele lisaks tagavad uudsed LG Nano telerid ka tohutult laia vaatenurga - lausa kuni 60 kraadi ja sealjuures ei kannata värvide heledus ja erksus grammigi. Ehk lihtsamalt öeldes ei pea kõik teleri vaatajad istuma tihedalt täpselt ekraani ees, vaid suurepärase elamuse saab vaataja kätte ka siis kui istub televiisorist pisut eemal või lausa kõrval. Selleks, et pilt oleks terav ja selge ka siis kui 4K HDR ekraanil kuvatakse tavalist teleka programmi pilti ehk kaadris on mitu korda vähem piksleid kui 4K televiisoril, tuleb viimase lihvi andmiseks LG tehisintellekt. See aitab videopilti töödelda selliselt, et ka madalama eraldusvõimega sisu oleks vaataja jaoks endiselt kvaliteetne nagu 4K. Teisisõnu Nanocell tehnoloogia kaasabil on võimalik tõeline kinoelamus saavutada ka mugavalt kodus diivanil istudes.

Nanocell tehnoloogia hind

LG Nanocell tehnoloogial põhinevad televiisorid on seni olnud tavapärastest teleritest kallimad, kui tänaseks päevaks on see olukord muutunud. LG on loonud mudelid, mis on hinnaklassilt odavamad ja sisaldavad pildiparendus süsteeme ja operatsioonisüsteemi WebOS kust leiab selliseid tuntuid rakendusi nagu Netflix, Spotify, YouTube ja nii edasi. Ehk teisisõnu ei pea sa kartma, et Nanocell tehnoloogia kasuks otsustades jääd sa ilma Smart TV võimalustest. Televiisorit ostes tasub meeles pidada, et kõike head ei ole võimalik ühte seadmesse kokku panna. Tuleb mõelda, et millised on täpsed soovid ja vajadused, mida uus seade nii öelda rahuldama peab ja seejärel leiab meie veebipoest laia valiku tooteid erinevatelt tootjatelt, erinevas hinnaklassis.