Informacija
Tootekataloog

Niisutusseadmed

Niisutusseadmed - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Gardena, Karcher, Fiskars, No-Name, MARINA kaupa. Hinnad algavad 1,94 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 815 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

 

Aia eest hoolitsemisel tuleb arvestada paljude asjadega. Olenevalt teie kinnisvara tüübist võib kõigega ise hakkama saamine olla väga keeruline. Kõikvõimalikes aiatöödes on abiks palju elektrilisi tööriistu, kuid ilmselt üks keerulisemaid asju, mille eest aias hoolitseda, on niisutussüsteem, olgu selleks siis köögiviljaaed või lihtsalt dekoratiivtaimed.

Kui olete veetnud külmad kevadpäevad hoolikalt oma juurviljaaeda kujundades, lillepeenraid istutades, uusi puid ja põõsaid istutanud ning muru noorendamiseks mätast istutanud, võib teil olla palju januseid taimi, et elada üle kuuma ja kuiva suve. Kuigi te ei saa vihma teha, võite end varustada mõne odava esemega, mis muudavad muru ja aia kastmise palju lihtsamaks. Idee on kasta targemalt, mitte tugevamalt, hoides samal ajal taimi kogu hooaja jooksul hüdreeritud.

BigBoxist leiate laia valiku erinevaid kastmistööriistu oma aeda ja teile võib tunduda, et sellises valikus on keeruline navigeerida – meie lühike ülevaade peaks aitama teil segaduse korral oma mõtted selgeks saada.

Kastmispihustid

Teie aia kõige olulisemate tööriistade hulgas on veepihustid. Aiavooliku omamine on iga inimese jaoks hädavajalik, kuid võite soovida palju lisasid. Hea kastmispihustik võimaldab reguleerida ka palju asju, alates rõhust kuni pikkuseni, nii et teil pole probleeme oma aeda sobiva leidmisega.

Valikus on mitu otsiku kujundust, näiteks püstol käepide, tuletõrjevoolik ja kastmistoru. Mitme pihustusvaliku ja reguleeritava veesurvega püstoli käepideme otsik võib olla hea, kui soovite oma voolikut kasutada erinevatel eesmärkidel.

Kui teil on aga raskusi püstoli käepidemest pikema aja jooksul haaramisega, sobivad tuletõrjevooliku- ja kastmistorud. Avastage, milline otsiku stiil ja pihusti valik on teie jaoks parim.

Lõpliku valiku tegemisel on oluline kasutuslihtsus, mugavus, veesurve, pihustuskaugus ja iga voolikuotsiku vastupidavus – leia oma uus lemmik BigBoxist juba täna!

Veeimur

Veeimurid (hüdrofoor) on kasulikud vahendid meie tiikide ja purskkaevude puhastamisel. Meie koi tiikides, purskkaevudes ja linnuvannides koguneb ja settib mitut tüüpi looduslik ja tehislik prügi.

Suurem osa sellest, millest soovime vabaneda, on looduslik aine. Isegi tiikides, mis näivad olevat puhtad, koguneb põhja pidevalt prügi. Tiikides tekib lagunev mudakiht. Seda mudakihti rikastab muld, mis potitaimedelt maha valgub ja murult sisse uhub.

See mudakiht loob tiigi põhja paksu kihi isegi tugeva filtreerimissüsteemiga. Kui orgaanilist muda ei puhastata, moodustab see paljunemiskeskkonna haigusi põhjustavatele organismidele, mis võivad teie aia välimust kahjustada.

Seega on kasulikum kui kunagi varem, et valid endale ja oma aeda õige veeimuri – BigBoxis on lai valik mudeleid, mille vahel valida kõikide eesmärkide jaoks!

Veepump

Veel üks oluline tööriist, mida võiksite oma aia silmapaistvamaks muutmiseks kaaluda, on veepump. Võite oma aeda paigaldada veepumba, et tagada teie aed piisava veevarustuse. Veepumpasid on mitut tüüpi ning pumba suurus varieerub vastavalt teie aia ja istanduse suurusele.

Olenemata sellest, kas see on komplekt või eraldiseisev, peaks selle aeda sobitamine olema väga lihtne. Kui olete oma aia tervise pärast liiga mures ja soovite, et parim veepump aitaks selle taimi kasvatada, siis ärge enam kaugemalt otsige – BigBox pakub parimat valikut kvaliteetseid seadmeid väga ahvatlevate hindadega.