Informacija
Tootekataloog

Nintendo Switch

Nintendo Switch - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Nintendo, BIG BEN, Piranha, HORI kaupa. Hinnad algavad 11,32 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 17 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Nintendo Switch

Nintendo Switch on üks kõige multifunktsionaalsem mängukonsool, mis tänapäeval olemas on. See imeline mängukonsool võimaldab mängida mänge kodus teleri ees või hoopis kodus eemal olles. Mugava suurusega ja kaasaskantav mängukonsool võimaldab mängida paljusid erinevaid mänge nii üksi kui koos pere või sõpradega. Nintendo Switch mängukonsoolile on saada suures valikus erinevaid mänge ja saate ka valida Nintendo Switch standard mängukonsooli või väiksema Nintendo Switch Lite mängukonsooli vahel. Hea hinnaga ja erinevaid võimalusi pakkuv mängukonsool pakub nii suurtele kui väikestele mängu sõpradele tundidepikkust meelelahutust ja on ka suurepärane kingiidee kõigile, kes armastavad mänge. 

Nintendo Switch Lite

Peale standard Nintendo Switch mängukonsooli on ka olemas Nintendo Switch Lite versioon. Nintendo Switch Lite mängukonsool erineb tavalisest Nintendo Switch mängukonsoolist oma võimaluste pärast. Standard Nintendo Switch mängukonsooli on võimalik ühendada telekaga, kuid Nintendo Switch Lite mängukonsool on mõeldud käes hoidmiseks ja sellelt saab mugavalt oma lemmikuid mänge mängida kus iganes olles. Nintendo Switch Lite mängukonsool on ka väiksemate mõõtmetega kui seda on standard suuruses Nintendo Switch mängukonsool. Kergem kaal ja väiksemad mõõtmed võimaldavad Nintendo Switch Lite mängukonsooli endaga lihtsalt kaasas kanda ja mängida oma lemmikuid mänge igal pool. Nintendo Switch Lite mängukonsoole on ka erinevaid värvitoone, mis muudavad oma lemmikute mängude mängimise veelgi paremaks. Lisaks kõigele on Nintendo Switch Lite mängukonsool ka oma hinna poolest soodsam kui seda on standard versioon. Kõik mängusõbrad saavad nautida parimaid mänge väga hea hinnaga mängukonsoolil.

Nintendo Switch mängud

Nintendo Switch ja Nintendo Switch Lite pakuvad laias valikus erinevaid mänge, mida saavad mängida igas vanuses inimesed. Nintendo Switch mängukonsoolide mängude hulgast võib leida põnevaid seiklusmänge, näiteks Super Mario, Minecraft, Pokemon, Fifa ja paljud teised, mida saab mängida üksi, koos pere või sõpradega. Kõige tuntum mäng, mida on mänginud nii noored kui ka vanemad mängusõbrad on Super Mario Bros. Mängukonsool Nintendo Game & Watch on just neile, kes tahavad mängida Super Mario Bros mängu. See on eraldi mängukonsool, mis on tehtud just Super Mario fännidele. Nintendo Switch mängukonsool võimaldab mängida ükskõik millist mängu ja seda teha kas kodus teleka ees või hoopis reisil olles. Nintendo Switch mängud pakuvad rõõmu kõigile, kes tahavad mängida oma lemmikuid mänge igal pool ja igal ajal. Nintendo Switch mängud on ka väga hea hinnaga, mis võimaldab suurtel ja väiksetel mängusõpradel omada mitut erinevat mängu ja mängida neid üksi või koos pere ja sõpradega.

Multifunktsionaalne mängukonsool

Nintendo Switch on väga hea ja multifunktsionaalne mängukonsool, mis jääb silma nii oma välimuse kui ka erinevate võimaluste poolest. Nintendo Switch mängukonsooliga saab mängida mänge telekaekraanil kui ka Nintendo Switch ekraanilt, ükskõik kus te ka ei asu. Saate ka anda ühe mängupuldi sõbrale ja mängida koos erinevaid mänge ja veeta koos aega. Nintendo Switch mängukonsool on ka paljude inimeste lemmik, kuna sellega on võimalik mängida mänge ükskõik kustkohast. Nintendo Switch mängukonsool on hea ja mugav konsool, mis võimaldab teha kõike seda, mida teiste mängukonsoolidega teha ei saa. Nintendo Switch on mugav lahendus kõigile, suurtele ja väiksematele mängu sõpradele, kes soovivad mängida erinevaid mänge koos pere või sõpradega ja soovi korral võtta oma lemmik mäng endaga kaasa ja jätkata selle mängimist sealt, kus ise soovib.