Informacija
Tootekataloog

Nintendo Switch mängud

Nintendo Switch mängud - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Nintendo, GAME, Ubisoft, Sega, Warner Bros kaupa. Hinnad algavad 20,40 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 194 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Nintendo Switch mängud

Mängimine on paljude inimeste üks igapäevaelu osa ning mängud aitavad sisustada vaba aega kui ka arendada mõtlemist. Nintendo Switch mängukonsool pakub mängurõõmu väga paljudele inimestele, nii noortele kui vanadele. Nintendo Switch mängukonsool võimaldab mängida uuemaid ja ka vanemaid mänge, nii et ka vanemate mängude mängijad saavad sellest konsoolist rõõmu tunda. Nintendo Switch mängukonsoolile leiab laias valikus erinevaid mänge, mis sobivad mängimiseks üksi, koos pere või sõpradega. Igas vanuses mängurid saavad osta parima mängu odava hinnaga ning nautida lõbusalt aega. Super Mario, Minecraft, Fifa ja paljud teised tuntud mängud on müügil väga hea hinnaga ja lisaks leiab veel igasugu toredaid mänge.

Mängi koos sõpradega

Nintendo Switch mängukonsoolil saab mängida parimaid mänge koos sõpradega. Avastage koos uusi ja põnevaid maailmu ning tehke koos huvitavaid ülesandeid. Koos sõprade või perega on mängude mängimine ka palju lõbusam ning koos mängides saab arendada erinevaid strateegiaid ja veeta koos aega. Igas vanuses mängu sõpradele on üks lemmikutest seiklusmängudes, mida saab koos teistega mängida kindlati Minecraft. Minecraft on mäng, kus terve maailm on tehtud plokkidest mida saab lõhkuda ja valmistada erinevaid esemeid. Mängus saab ka täita erinevaid ülesandeid ning kakelda koobastes ja ööpimeduses erinevate koletistega. Koos mängimiseks on veel lugematul arvul erinevaid mänge, mille hulgast leiavad spordi mängude huvilised endale näiteks FIFA või NBA ja seiklusmängude huvilised leiavad endale näiteks Nintendo Switch mängude hulgast The Legend of Zelda. 

Mängi üksi

Nintendo Switch mängukonsooliga saab mängida mänge koos teistega ja ka üksi. Üksinda mängude mängimine aitab sisustada aega kui ka leevendada stressi. Mugavalt käeshoitav mängukonsool võimaldab mänge mängida nii telekas kui ka Nintendo Switch ekraanilt. Nintendo Switch Lite mängukonsool on väga hea valik neile, kes tahavad kerget mängukonsooli, millel saab mängida mänge igal pool. Mugav ja kaasaskantav Nintendo Switch Lite mängukonsooli ekraan on ka suuremate mõõtmetega, mis võimaldab mugavalt mängida erinevaid mänge. Saate kas reisil või kodust eemal olles mängida põnevaid ja kaasahaaravaid mänge mugavalt ning muredeta. Assassin's Creed, Minecraft, Super Mario ja paljud teised mängud on lõbusaks aja veetmise võimaluseks ja neid mänge saab mängida igal pool, tänu Nintendo Switch mängukonsoolile. Saate sisustada oma aega pikkadel sõitudel või reisides ja saate mängida parimaid mänge üksi. 

Parim mänguelamus

Nintendo Switch pakub kindlasti parimat mänguelamust, kuna see on ainuke konsool, mida saab nii kergesti kaasas kanda ja mängida mänge ükskõik kus kohas ka te ei oleks. Nintendo Switch pakub ka kahte erinevat konsooli, millel saab mängida mänge suurelt teleka ekraanilt või siis Nintendo Switch ekraanilt. Nintendo Switch mängukonsool võimaldab ka mängida mänge koos sõprade ja perega ning avastada uusi ja põnevaid maailmu. Nintendo Switch mängukonsoolile on ka väga palju erinevad ja väga odava hinnaga mänge, mille hulgast leiavad kõik endale just selle parima. Igas vanuses inimesed saavad Nintendo Switch mänge mängida ja kogeda parimat mänguelamust. Põnevad seiklus ja spordimängud, nagu FIFA, Minecraft, Super Mario, Legend of Zelda, Assassin's Creed ja teised mängud on paljude lemmikuteks, kuna need pakuvad pinget ja avastamisrõõmu. Kindlasti on nii Nintendo Switch mängukonsool kui ka Nintendo Switch mängud väga head kingitused, mida teha sünnipäevadeks või mõne muu sündmuse puhul igas vanuses inimestele.