Informacija
Tootekataloog

Nukumajad

Nukumajad - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Kidkraft, ..., RoGer, Mattel, marka niezdefiniowana kaupa. Hinnad algavad 14,91 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 78 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Nukumajad lastele

Nukumaja võid oma lapsele osta kas jõuludeks või sünnipäevaks või lihtsalt sellepärast, et need on laste seas alati populaarsed ja nendest on ka lapsevanemal lihtne olla sama põnevil kui lapsel. Tuntumad nukumajad on valmistatud Kidkraft ja So Chic tootjate poolt ja müügil on ka puidust nukumajad. Valik on suur ja ideaalse nukumaja leidmine võib olla pisut üle jõu käiv. Ohutuse ja vastupidavuse osas pead arvestama mõne lisateguriga, kuid nukumaja leidmine ei pea siiski olema liiga keeruline.

Vastupidavus: kas see talub lapse ülevoolavat energiat?

Nukumaja peab olema vastupidav ja valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, et üle elada mudilase aktiivne eluetapp. Plastikust nukumajad võivad puruneda palju enne seda, kui laps saab kooliealiseks. Mündi teisel poolel võib olla aga see, et armas antiikne või käsitsi valmistatud nukumaja, mille oled pärinud, võib olla küll hästi valmistatud, kuid tõenäoliselt on liiga õrn, et väikelaste mängudele vastu seista. Üldiselt on vastupidav puidust nukumaja parim valik laste pisut hävitavate, kuid täiesti lummavate eluaastate läbimiseks.

Nuku suurus, kes nukumajas elab?

Olenemata sellest, kas lapsel on juba olemas nukupere, kes otsib kodu, või ostad nukud ja nukumaja korraga, veendu, et need oleksid sobiva suurusega. Nukumajad määravad tavaliselt kindlaks, millise suurusega nuku jaoks need on valmistatud. Kui arvad,et suuremad nukud on sinu lapse jaoks siiski veel liiga suured, siis vali ka väiksematele nukkudele mõeldud nukumaja.

Vastavalt lapsele hinda, kas nukumajal on väikseid tükke

Me kõik teame hoiatusi, et alla kolmeaastased lapsed ei tohiks mängida mänguasjadega, mis võivad põhjustada lämbumisohtu. Ilmselgelt ei ole nukumaja ise siin ohuks, kuid nukumajaga võivad kaasas olla väikesed tükid, mis võivad eraldi ohtlikud olla. Kontrolli nukumaja soovitatud vanusevahemikku, et veenduda, et see on lastele sobilik, või eemalda kõik tarvikud või eemaldatavad detailid, mis võivad põhjustada lapsele lämbumisohtu. Kui kahtled, pea ohuks kõike, mis sinu lapsele suhu mahub. Eemalda see komplektist ja hoia alles kuni laps juba vanem on ning üllatada teda siis nukumaja uue detailiga.

Kui suur on nukumaja?

Pildid võivad petta ja viimane asi, mida sa soovid on osta nukumaja, mis on kaks korda suurem kui sellele eraldatud ruum. Kontrolli mõõte ja vajadusel mõõda ka üllatuste vältimiseks ruumi, kuhu nukumajale koht on ette nähtud.

Mõtle, milline suurus sobib sinu lastele mängimiseks kõige paremini. Kui plaanid laste vanemaks saades minna üle suuremale nukumaja versioonile võid kohe valida väiksema nukumaja. Kui plaanid ühte nukumaja aastaid kasutuses hoida, siis ära lase end suurematel suurustel hirmutada. Lastele meeldib nendega mängida kohe ja nad kasvavad enne kui arugi saad.

Mõtle ka oma lastetoa stiilile

Sinu sisekujundusega hästi kokku sobiva nukumaja leidmine on alati boonus. Kõige rohkem on võimalusi kaubamärkidega, mis pakuvad laias valikus erinevaid värve ja stiile. Kidkraft ja So Chic on siin lastele ja nende vanematele suuresti vastu tulnud, sest nad pakuvad erinevas suuruses, erinevate värvide ja stiiliga nukumaju, mille seast leiab sobiva endale igaüks. 

Lõpetuseks mõtle veel, millised väikesed detailid või funktsioonid sinu lapse oma uue nukumaja üle eriti õnnelikuks muudaksid? Olenemata sellest, kas tegemist on tema lemmik printsessiga või võimalusega nukumaja ise kaunistada ja päris enda omaks teha, otsi neid erilisi funktsioone või tarvikuid, mis muudavad nukumaja just sinu lapse jaoks ideaalseks.