Tootekataloog

Nutikas käevõru Huawei Honor Band 5 black

Laost otsas

Tellimuse aeg 2020 12 01

Viide 2644817

 
12.85
 
Rohkem infot tingimuste ja korra kohta
 
Tähelepanu! Tähelepanu! Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.
Ostukindlustus: +1 aastat 13,25 €
Ostukindlustus: +2 aastat 16,55 €
 Funktsioonid:
[Lihtne laadimine, pikem kasutamine] Vabastage teid erinevatest kaablitest ja laadijatest. HONOR Band 5i sisseehitatud USB-pistik sobib üldiselt USB-laadijatega, nii et laadite selle igal pool ja igal ajal. Üks laeng annab bändile üle 6-päevase kasutusaja.
[Mitmesugused kellapildid] Väljendage end, andes oma seadmele nii palju isikupära, kui teil on. HUAWEI Watch Face Store pakub teie valikule erinevaid spordinägude, koomiksite, intelligentsuse ja hi-tech kellade nägusid. Stiil muutub vastavalt teie tujule.
Tervislik uni on tervisliku elu aluseks. HONOR Band 5i jälgib teie pulssi une ajal, et ära tunda neli faasi ja analüüsida une kvaliteeti. Lisaks 6 tüüpi uneprobleemide tuvastamisele pakub see ka soovitusi, mis aitavad teil paremini magada.
[Nutikas pulsisageduse jälgimine] Tänu professionaalsetele optilistele seadmetele, töötlemiskiipidele ja AI-algoritmile jälgib TruSeen ™ 3.5 teie pulssi täpselt. See pakub ka intelligentseid meeldetuletusi vibratsiooni kaudu, kui teie pulss ületab maksimaalse keskmise pulsi. Öörežiimis tagab nähtamatu valgus teie parema une jaoks vähem tähelepanu.
[9 spordirežiimi] Õues / siseruumides jooks, välistingimustes / siseruumides jalutuskäik, välitingimustes / sisetsüklis, elliptiline, sõudja, tasuta treenimine. Valige mugavalt üheksa režiimi hulgast harjutusi ja jälgige treeninguid. HONOR Band 5i pakub üksikasjalikke andmeid tulemuste kohta, näiteks pulss, pulsisageduse tsoon, sammud, vahemaa, kiirus, kalorid ja palju muud. Nii et saate end kohandada paremaks treenimiseks või treenimiseks.
[Muusika juhtimine] Telefoni muusika esitamisel saate muuta laulu ja käevõru helitugevust.
[Abimees teie randmel] Kõigi sõnumite või telefonikõnede märguanded, funktsioon Leia minu telefon, Remote Shutter, kõik, kui koputate sõrmega randmele. Elage HONOR Band 5i abil tõhusat elu.
[0,96-tolline TFT värviline ekraan] Nagu stiilne värviline värv, pakub ka 2,5D värviline ekraan teile hämmastavat visuaalset kogemust, kaasahaaravat liidest ja nutikat sõnumi teavitust.
 
Parameetrid:
Ekraani suurus: 0,96 tolli
Ekraani tüüp: TFT värviline ekraan
Eraldusvõime: 80 x 160 pikslit
BT: 2,4 GHz, BT 4,2 (vahemaa ≤ 10m)
Andur: 3-teljeline kiirendus / optiline pulsisagedus / infrapuna-kulumisandur
Ühilduvus: Android 4.4, iOS 9.0 ja uuemate versioonidega
Aku: eemaldamatu liitiumioonaku
Aku maht: 91 mAh
Laadimisaeg: umbes 1,5 tundi (keskkonna temperatuuril alla 25 ° C)
Kliendiarvustused selle toote kohta