Informacija
Tootekataloog

Nutikodu

Nutikodu

Seoses tehnoloogia arenguga on nutikodu idee hakanud järjest rohkem levima ning samuti on oluliselt langenud hinnad. Paljud inimesed ei suuda uskuda, kui madalale on hinnad langenud kõigest mõne aastaga. Meie laiast valikust leiate erinevaid nutiseadmed, mis muudavad teie elu mugavamaks ja loomulikult ka huvitavamaks. Saate erinevaid seadmeid juhtida läbi oma nutitelefoni või spetsiaalse kontrollpaneeli. Olgu selleks siis valgustus või hoopis kaamerad – valikuid on palju ning meie veebipoes on need kõik olemas. Enda kodu nutikaks muutmine tähendab küll algselt investeeringut, kuid lõpus on tulemus seda kindlasti väärt ning naudite seda igapäevaselt. Tehnoloogia arengust tasub osa saada, kuna üldjuhul on uued lahendused innovatiivsed ning head.

Valgustus

Paljud inimesed soovivad enda kodus valgustuse abil luua hubast keskkonda. Olgu selle põhjuseks romantiline õhtusöök või hoopis sõpradega mõnusalt aja sisustamine. Valikuid on palju, kuid selge on see, et klassikalise lambiga õiget atmosfääri luua on äärmiselt keerukas. Küll aga saate seda teha näiteks Osram Smart lahendusega. Väga palju erinevaid funktsioone ning võimalusi, millest kõige kasulikum on ilmselt dimmerdamine. Kui te ei ole sellist sõna varem kuulnud, siis tegemist on valgustugevuse reguleerimisega. Saate pirnid panna põlema väga erksalt või hoopis vaikselt hõõguma jätta – sõltumata teie valikust töötab toode ideaalselt. Valikus on ka RGB lahendusi, mis tähendab seda, et saate valida millist tooni valgust te parasjagu soovite. Olgu selleks siis punane, sinine, roheline või hoopis mõni muu toon. Kuna valikud on tõesti palju, siis kõige lihtsam on seda ise proovida ning katsetada, milline valgus sobib kõige paremini teie tubadesse.

Kasulikud seadmed

Kõikide toodete eesmärgiks on muuta inimeste elu kergemaks ning mugavamaks. See on ka põhjus miks inimesed otsivad järjest rohkem alternatiive igapäevastele seadmetele, mis hakkavad vanaks jääma. Näiteks tuppa või terrassile on äärmiselt mõistlik osta sääsepüünis. Tegemist ei ole tootega, mis kõik sääsed ära hävitaks, kuid suudab märkimisväärselt vähendada nende arvu teie lähedal. Kindlasti on meie kõigi eesmärgiks vähendada ka ohtu majapidamises. Igas kodus peaks olema suitsuandurid, mis annavad märku, kui teie kodus on tulekahju. Eriti kasulikud on antud seadmed just öösel, kui te ise magate, ning ei pruugi aru saada tulekahjust enne, kui on juba liiga hilja. Parima tulemuse saamiseks tuleb igasse tuppa paigaldada eraldi suitsuandur, et kogu korter või maja oleks ühtlaselt kaetud. Tegemist ei ole kohaga, kust saaksite kokku hoida.

Korduma Kippuvad Küsimused

Oleme märganud tõusvat huvi nutikodu lahenduste vastu ning tänu sellele tekib inimestel ka palju küsimusi. Meie spetsialistid annavad endast parima, et teie küsimustele vastata ning järgnevalt soovime jagada kõige populaarsemaid küsimusi.

·         Kas nutikodu on mõistlik lahendus?

Järjest enam tekib tooteid, mis aitavad teie igapäevast elu muuta lihtsamaks või mugavamaks. Olgu selleks siis telefoniga avatav välisuks või hoopis valgustuse reguleerimine. Valikuid on palju ning julgeme soovitada erinevaid arenenud tehnoloogiaga tooteid.

·         Miks on vaja valgustust reguleerida?

Ilmselt olete olnud olukorras, kus teie toas on liiga valge, kuid samas ei soovi ka täiesti pimedas olla. Sellisel juhul saate kasutada dimmerdamist, mille abil on valgusvoog täpselt nii tugev nagu ise soovite.

·         Mida vältida nutikodu rajamisel?

Kindlasti tasuks jälgida, et erinevad tooted sobiksid omavahel kokku. Enne kui asute tooteid ostma, veenduge, et teil oleks antud tootele olemas valmidus.