Informacija
Tootekataloog

Nutiseadmed

Muud kategooriad: TermoregulaatoridKaardilugejadTurvakaameradValgustidLED ribad

Nutiseadmed

Erinevad nutiseadmed aitavad meie igapäevase elu muuta oluliselt lihtsamaks ning loomulikult ka mugavamaks. Miks peaks keegi vältima enda elu mugavamaks muutmist – tõenäoliselt ei ole meie seas ühtegi sellist inimest. Olgu selleks siis nutika ukseandur või hoopis Wifi-LED-pirn, mida saate mugavalt juhtida rakenduse abil. Tõsi, nutikad tooted on küll pisut kallimad, kui tavalised tooted, kuid kasutusmugavus on selle eest oluliselt suurem. Samuti on saadaval palju rohkem funktsioone, millest te tavalise tootega vaid und võite näha. Kas olete kunagi mõelnud, et sooviksite elutuppa luua romantilist õhkkonda? Parim võimalus selleks ongi nutikas pirn, kus saate valida miljonite värvide vahelt, ning sellega seadistada endale sobiva meeleolu. Kuna meie valikus olevate toodete valik on nii suur, siis kahjuks kõigi toodete peal eraldi peatuda ei jõua. Küll anname teile ülevaate erinevatest toote klassidest, millega võiks teile selgeks saada, mida antud kategooriast oodata.

Kuidas enda kodu nutikamaks muuta?

Kõige lihtsam viis selleks on loomulikult meie tootevalikust leida endale tooted, mis sobivad teie koju. Näiteks võib äärmiselt kasulikuks osutuda pikendusjuhe, millele on olemas ka Wifi-ekstender ehk lühidalt öeldes on teie tubades parem Wifi leviala. Teine mugav viis on lisada nutikad lambipirnid, mida saate kontrollida telefoni või mõne muu nutiseadme kaudu. Saate valida erinevaid värve ning sõltuvalt pirni ja lambi tüübist ka heledust. Eramajas elades võib teile kasulikuks osutuda ka nutikas uksekell, mis suudab teile edastada videopilti. Sellisel viisil saate ennast kaitsta tahtmatute külaliste ja ohtude eest, mis meid kõiki igapäevastes tegevustes ümbritsevad. Kui juttu tuli turvalisusest, siis kindlasti hea abimees on ka turvakaamera, mis salvestab ning edastab teile pilti. Saate suvalisel hetkel enda nutiseadmest avada kaamerapildi, ning vaadata mis teil parasjagu kodus toimub. Samuti on võimalik kaamerat erinevalt seadistada – näiteks kui olete puhkusel ja kodust eemal, siis võib ta teile saata teate, kui keegi teie kodus ringi liigub. Saate mugavalt oma rakenduse avada, ning vaadata kellega on tegemist.

Mida tasuks kindlasti jälgida

Enne kui asute tooteid valima, siis kindlasti veenduge, et teie kodu võimaldaks soovitud lahendusi kasutada. Paljud majapidamised, just vanemad, ei ole mõningate toodete jaoks sobilikud. Samuti mõelge hoolega läbi, kuhu soovite nutiseadmed paigaldada. Sama peate tegema ka juhul, kui soovite turvakaamera enda koju paigutada. Tegemist on äärmiselt populaarse valikuga ning vaadates, kuidas müük läheb, siis võime öelda, et soovitakse enda kodu muuta turvaliseks. Loomulikult ei tohiks unustada ka vajaduspõhist valimist. Loomulikult on tore, kui teie kodus on palju erinevaid nutikaid seadmeid, kuid neid tuleks osta siiski selle järgi, mida teil reaalselt vaja on.

Korduma Kippuvad Küsimused

Meie kliendid satuvad pidevalt keerulisse olukorda ning ei suuda enda kodule valida tooteid, mis ideaalselt sobiksid. Oleme kogunud kõige populaarsemad küsimused, koos vastustega ning soovime neid teiega jagada.

·         Miks eelistada nutikaid lahendusi enda majapidamises?

Tehnoloogia arenguga tekib olukordi, kus saate muuta enda elu mugavamaks ja lihtsamaks. Soovitame kõikidel klientidel sellest kasu lõigata ning ka enda kodu vastavalt sisustada.

·         Millised riskid kaasnevad nutikate lahendustega?

Peamiseks riskiks on ilmselt see, et harjute selliste lahendustega ära ning enam ei soovi kasutada tavalisi lahendusi. See aga tähendab pisut suuremat väljaminekut, kui terve kodu asjad on vaja ära vahetada.

·         Kuidas valida parimad tooted?

Eelkõige peate vaatama, et tooted oma omaduste ja suuruse poolest sobiksid teie koju.