Informacija
Tootekataloog

Õhukuivatajad

Õhukuivatajad - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Wood's, TROTEC, Meaco, HTW, Cecotec kaupa. Hinnad algavad 11,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 79 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Õhukuivatajad

Pidevalt niiske õhk võib olla põhjuseks, miks teie majapidamises levib näiteks hallitus. Hallituse puhul on tegemist äärmiselt ohtliku probleemiga, kuna kui näete seinal laike on juba hilja. Lisaks sellele, et see on teie tervisele kahjulik on see ka rahakotile raske. Hallitusega võitlemine on äärmiselt keerukas protsess ning sellest lahti saada on praktiliselt võimatu. Sellise probleemi ennetamiseks on parim lahendus õhukuivataja. Saate mugavalt ja lihtsalt reguleerida oma tubade niiskust ning seda vajadusel vähendada. Ühest küljest on tegemist mugavusega ning teisalt teie enda tervise kaitsemisega. Loomulikult ei pea piirduma õhukuivataja kasutamine vaid koduga. Äärmiselt kasulik on väiksemaid seadmeid kasutada näiteks autos, kust saate eemaldada liigse niiskuse. Ilmselt olete ka teie väsinud sellest, kui auto aknad on seest märjad, ning talvel kipuvad ka jäätuma. Selle probleemi põhjuseks on liigne niiskus. Autosse on seda talvel äärmiselt lihtne tekitada. Jalatsite külge jääb lumi, mis autos sulab, ning peale seda algab vee aurustumine. Kuna autot võib pidada kinniseks ruumiks, siis ei ole niiskusel kuhugi minna ning see jääb teie akende peale ja istmetesse.

Peamised kasutuskohad

Nagu ka varem mainisime on tegemist äärmiselt populaarse tootega autode jaoks. Oleme märganud, et sügisel ja talvel tõuseb oluliselt minimalistlike õhukuivatajate müük. Kõik soovivad endale kuivemat ning paremat õhku, olgu selleks siis auto või hoopis kodu. Teine äärmiselt populaarne paik kasutamiseks on vannituba. Vanemates kortermajades on tugevad probleemid niiskusega ning ka ventilatsiooniga. Sellisel juhul on mõistlik näiteks vannituppa hankida korralik õhukuivataja, mis kogu üleliigse niiskuse õhust eemaldab ning muudab ruumi jälle värskeks. Lisaks oleme täheldanud, et paljud inimesed kasutavad seda oma keldrites. Keldrid on teada tuntud niisked paigad, kuid kui hoiate seal esemeid, mis ei tohiks niiskust saada, siis on teie jaoks õige valik korralik õhukuivataja. Kallimates toodetes on ka söefilter, mis aitab lisaks niiskusele võidelda ka muude õhus lendlevate osakeste vastu. Soovitame enda kodus jälgida, millised ruumid võiksid vajada kuivatajat ning peale seda meie laiast valikust endale toode soetada.

Kuidas õhukuivataja töötab

Lühidalt öeldes on õhukuivataja eesmärk õhku tsirkuleerida ning kogu õhk, mis seadet läbib, filtreeritakse. Filtreerimise käigus eemaldatakse liigne niiskus ning kogutakse anumasse. Peale teatud aega tuleb anumat tühjendada ning oodata uuesti täitumist. Paljuski sõltub anuma täitumine teie ruumi niiskusest, ning mida niiskem ruum, seda tihedamalt peab ka anumat tühjendama. Mõned mudelid hõlmavad endas ka söefiltrit, mis lisaks niiskusele aitab õhust eemaldada ka muid tervisele kahjulike osakesi. Valikuid on palju ning soovitame erinevate toodetega täpsemalt tutvuda, enne ostu sooritamist. Kui teil on suured probleemid niiskusega, siis peaks toode olema piisavalt võimas, et jõuaks teile tagada meeldiva sisekliima.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik me soovime, et meie sisekliima oleks võimalikult meeldiv. Tänu sellele on toodete vastu ka suur huvi, mis omakorda tähendab ka palju erinevaid küsimusi.

·         Kas vajan õhukuivatajat?

Vajate õhukuivatajat, kui teie akendele kondenseerub pidevalt vett, ning tunnete õhus niisket õhku. Kindlasti on mõistlik antud probleemi ennetada, ning sellega vältida suuremaid probleeme.

·         Milline toode on parim?

Parim toode on see, mis vastab teie vajadustele. Seega ei tohiks see olla liiga suur ega ka väike ning peab suutma õhust piisavalt vett eemaldada.

·         Kas see sobib ka autosse?

Väiksemad tooted võite loomulikult panna ka autosse.