Informacija
Tootekataloog

Õhukuivati Wood's SW38F

 
Viide
296392
559,98 €
93,33 € x 6 kuud
Maksekalkulaator
Krediidi võtmine 559,98 €, leping 6 kuuks, kuumakse - 93,33 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 559,98 €.
Tarne: 1-8 TP.
Tasuta tarne (v.a. Saartele)
Maksa 3 võrdses osas
Pikendatud garantii
Pikendatud garantii
või
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan)
või
Tarne Omniva kulleriga ( Tasuta )
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( Tasuta )
Omadused
TootjaWood's
Müratase56 dB (A)
IoniseerimisfunktsioonEi
Võimsus500 W
Sobib kuni (ruutmeetristele) ruumidele140 m²
Veepaagi mahtuvus, l10.4
Garantiiperiood24 kuud
Toote kategooriaÕhukuivatajad
Õhukuivati Wood's SW38F
559,98 €

Tutvustame suure jõudlusega ja vastupidavate uue põlvkonna Wood's SW õhukuivatite uuendatud valikut, mis on igakülgsed vastupidavad õhukuivatid, mis sobivad eriti hästi keldri- või pesukuivatusrakendusteks. Ideaalne kaitse hallituse eest. Kuivatusvõime on kõrge isegi siis, kui toatemperatuur on nii madal kui +2 0 C. Varustatud tugevate ratastega, mis muudavad õhukuivati transportimise lihtsaks ning selle lamedat pealispinda saab kasutada pesukorvi hoidmiseks. Ergonoomilised asümmeetrilised käepidemed aitavad seadet liigutada.

Wood's oli esimene, kes tõi turule edukalt uusi keskkonnasõbralikke tehnoloogiaid. SW seeria õhukuivatite külmutuselementides kasutatakse uut keskkonnasõbralikku gaasi R290. Need mitte ainult ei kaitse loodust, vaid ka nende väiksem kogus võimaldab tõsta õhukuivatusvõimet isegi kuni 20%. Täiustatud on ka automaatset sulatusfunktsiooni, mis nüüdsest kohandab oma sulatustsükli automaatselt ümbritseva õhu temperatuuri ja hetke niiskustasemega.

SW seeria õhukuivatid on võimalik valida valge või halli värviga .

Unikaalset hallitusevastast filtrit saab kasutada kõigi SW seeria õhukuivatite puhul. Filter püüab kinni ohtlikud hallitusseente eosed, tolmu ja muud tahked osakesed, mis võivad tekkida pesu kuivatamisel. Filter kaitseb ka seadet ennast ja pikendab selle kasutusiga. Samuti vähendab kasutaja nende SMF-filtrite kasutamisega haiguste leviku võimalust. 1 tk. SMF-filter on tootepakendis mistahes SW-seeria õhukuivati ostmisel.

Kliendiarvustused selle toote kohta