Informacija
Tootekataloog

Õhuniisutajad

Muud kategooriad: Difuuserid

Õhuniisutajad

Kui teil on kodus õhuniisutaja, siis te ilmselt teate, milline on selle seadme ülesanne. Saate mugavalt vältida liiga kuiva õhku, mis võib teie igapäevast elu segada. Kas olete kunagi tundnud, et hommikul ärgates on silmad kuivad ning samuti sooviksite midagi kohe kiiresti juua? Sellisel juhul võib olla probleemiks liiga kuiv õhk, mis valitseb teie kodus. Saadaval on erinevad tooted nii magamistuppa, kuid kindlasti leiate meie valikust ka universaalseid tooteid, mida saate kasutada endale sobivas toas või ruumis. Viimasel ajal on järjest populaarsemaks muutunud õhuniisutajate kasutamine ka kontoris. Kindlasti on see parim lahendus, kui tunnete töö juures pidevat joogijanu, ning ei suuda sellele leida ühtegi loogilist seletust. Samas, kui teate, et mõnel teie sõbral või tuttaval on selline probleem, siis soovitage ka neil soetada endale sobiv toode. Hoolige nii enda, kui ka teiste tervisest ja heaolust.

Populaarsed tootjad

Nagu ka paljudes teistes kategooriates on üks parimaid tootjaid Electolux, kelle tooted on kvaliteetsed ja valmistatud headest materjalidest. Seadmed töötavad täpselt nii nagu pakendil lubatud ning samuti on tagatud pikk vastupidavus. Loomulikult on kvaliteetsed tooted ka teistel kaubamärkidel ning kui peaksime kedagi välja tooma, siis meie silmis teeb väga kvaliteetseid tooteid ka Philips. Loomulikult on tuntud kaubamärkide tooted pisut kallimad, kuid samas saate ka garantii, et toode on kvaliteetne. Odavamate toodete puhul puudub tehastes tugev kontroll, ning teile võib sattuda toode, mis ei suuda enda ülesandeid 100% täita. Selline võimalus on küll väike, kuid sellegipoolest on see olemas ja enda klientidele soovitame vaid parimaid tooteid. See on ka põhjuseks, miks meie tootevalikus on vaid tunnustatud brändide tooted ning puuduvad kõige odavamad tooted.

Kuidas õhuniisutaja töötab

Oma olemuselt on tegemist lihtsa protsessiga, mille käigus aurustatakse teie ruumi puhast vett. Toote töötamiseks peate seda vahepeal täitma, et oleks vett millest auru valmistada. Kuna seadme ülesanne on küllaltki lihtne, siis ongi tegemist lihtsa seadmega. Keerukamad õhuniisutajad omavad endas erinevaid lahendusi ning samuti on kasutusel filter. Filter aitab vajadusel kõik ebavajaliku välja filtreerida ning tänu sellele tagab oluliselt puhtama õhu. Kuna tegemist ei ole lokaalse tootega, siis saate seda vastavalt vajadusele ka ruumide vahel ringi tõsta. Võite seda näiteks paar päeva kasutada oma magamistoas, ning peale seda liigutada elutuppa või mõnda teise ruumi. Eeldades, et töötate kontoris, kus tunnete, et on õhukvaliteediga probleeme – siis võite selle võtta ka mõneks päevaks tööle kaasa. Saate tagada endale ja teistele kontoris viibivatele inimestele parema sisekliima. Peale tööviljakuse kasvu ilmselt saab ka teie tööandja aru, et tegemist on tootega, mis peaks olema seal igapäevaselt ning ostab selle.

Korduma Kippuvad Küsimused

Küsimusi on alati rohkem, kui suudame enda toodete juures kirjeldada. Oleme kogunud mõned enim küsitud küsimused ja anname sellega teile parema ülevaate.

·         Milline on parim õhuniisutaja?

Parim õhuniisutaja on selline, mis täidab teie vajadused. Peamisteks parameetriteks on ruumi suurus ning samuti ka asukoht.

·         Kuidas valida toodet?

Esmalt tuleb välja selgitada enda vajadused ning peale seda peate meie laiast tootevalikust endale leidma toote, mis vastab teie parameetritele.

·         Kas võin seda kasutada igapäevaselt?

Loomulikult võite seda kasutada igapäevaselt ning ei pea muretsema. Kui tunnete, et tuba on liiga niiske, siis saate seadme lihtsalt kinni panna.