Informacija
Tootekataloog

Õhuniisutaja Boneco U7146

 
Viide
202927
49,99 €
 
Tarne: 1-10 TP.
Pikendatud garantii
Pikendatud garantii
või
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan)
või
Tarne Omniva kulleriga ( 3,89 € )
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( 3,99 € )
Omadused
TootjaBoneco
NiisutusfunktsioonJah
TööpõhimõteUltraheli
Optimaalne niisutusala20 m²
VärvValge
Veepaagi mahtuvus, l0.5
Garantiiperiood24 kuud
Vee aurustumise kiirus (ml/h)+100
Toote kategooriaÕhuniisutajad
Ultraheli õhuniisutaja Boneco U7146
Mõeldud dünaamilistele ja positiivsetele inimestele, kellele meeldib aktiivne vaba aeg ja huvitavad reisid. Võtke see kaasa, kui lähete puhkusele, ärireisile, reisile või kasutage seda oma töökohal.
Uus Boneco U7146 on mobiilne ja kasulik lahendus kuiva õhu probleemile kõikjal maailmas.
Pole tähtis, kus sa oled – kõige tähtsam on see, mida sa hingad
Mobiilse õhuniisutaja Boneco U7146 saab kaasa võtta kõikjale: puhkusele, ärireisile, kontorisse – see on teiega igal reisil kaasas, säilitades optimaalse õhuniiskuse taseme, kus iganes te ka poleks.
Sagedased lennud ja kliimamuutused panevad inimkehale palju stressi. Reeglina aklimatiseerub inimene pärast hotellis, teises linnas ja teises kliimavööndis viibimist paar päeva. Kuiv nahk, peavalud, krooniliste haiguste korral võivad need süveneda.
Väike ja valgusküllane õhuniisutaja Boneco U7146 loob hotellituppa või korterisse soodsa mikrokliima võimalikult lühikese ajaga, täites õhu värske niiskusega. Nii kerge ja kompaktne, et see ei võta palju ruumi ega vaja erilist hoolt.
Reisidelt naastes naaseme tööle, kus istume arvuti taga, ümbritsetuna kontoritehnikast. Uuringud on näidanud, et kogu kontoritehnika avaldab meie heaolule negatiivset mõju: selle kiired ja kuumutatud pinnad kuivatavad oluliselt õhku. Teatavasti on kuiv õhk meie tervise ja ilu üks peamisi vaenlasi: nahk muutub kuivaks ja kahvatuks, tekib kurguvalu ja peavalu.
Boneco U7146 võib nimetada individuaalseks kaitseks kuiva õhu eest kontoris. Individuaalne — kuna see on nii kompaktne, et mahub kitsasse kontoriruumi, tavalisele töölauale. Vaatamata oma väiksusele niisutab see tõhusalt ruumi, kuid samas töötab väga vaikselt (müratase alla 25 dBA).
Mugavus, mis on "alati olemas"
Seade töötab ultraheli õhuniisutamise põhimõttel. Aurustisse sisenev vesi laguneb ultraheli mõjul väikesteks tilkadeks. Mikroskoopilised tilgad moodustavad aurupilve, väikese võimsusega ventilaator laseb sellest läbi välisõhku, vabastades ruumidesse auru, mis seejärel ühtlaselt laiali jaotub.
Maksimaalne mugav töö
Boneco U7146 mudeli ainulaadsus seisneb selles, et veemahuti on tavaline plastpudel, mis mahutab 500 ml, mis vähendab oluliselt seadme kaalu ja suurust, samuti selle konstruktsiooni, mis võimaldab seda igale poole kaasa võtta. reis. Pealegi muudab selline uuendus seadmele vee valimise lihtsamaks — kasutada saab mis tahes puhast vett. Seadme stabiilsuse tagamiseks on ette nähtud spetsiaalsed kokkuklapitavad jalad, mis tagavad töö ajal stabiilsuse ja ohutuse. Seadet on väga lihtne hooldada: sellel puuduvad pidevat vahetamist nõudvad filtrid, puhastamine on vajalik vaid seadme sisemiste osade ja membraani jaoks,

Boneco U7146 omadused
 • mehaaniline juhtimine
 • Veeanum on plastpudel, mis mahutab 500 ml
 • ainulaadne membraan "klaasplaat", mis suurendab seadme tootlikkust 20%
 • automaatne väljalülitamine madalal veetasemel
 • seadme töökorras LED indikaator
 • neoon auruvalgustus
 • madal müratase
 • madal elektritarbimine
 • kaabel adapteriga
 • kompaktne suurus
 • kasutus- ja hooldusmugavus
Kliendiarvustused selle toote kohta