Informacija
Tootekataloog

Õhuniisutaja PHILIPS HU4813/10

 
Viide
299708
127,49 €
21,25 € x 6 kuud
Maksekalkulaator
Krediidi võtmine 127,49 €, leping 6 kuuks, kuumakse - 21,25 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 127,49 €.
Tarne: 1-8 TP.
Maksa 3 võrdses osas
Pikendatud garantii
Pikendatud garantii
või
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan)
või
Tarne Omniva kulleriga ( 3,99 € )
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( 3,99 € )
Omadused
TootjaPhilips
Kaal, Kg3,05 kg
Kaal pakendiga, Kg 4,33 kg
NiisutusfunktsioonJah
EkraanSkaitmeninis
Optimaalne niisutusala44 m²
Öise režiimi funktsioonJah
ToiteallikasKaabel
VärvMust
Veepaagi mahtuvus, l2
Garantiiperiood24 kuud
Vee aurustumise kiirus (ml/h)+300
Toote kategooriaÕhuniisutajad
Õhuniisutaja PHILIPS HU4813/10
127,49 €

Looduslik aurustumisprotsess

Hügieeniline ja loomulik aurustumisprotsess optimaalseks tööks. Kuiv õhk läbib niisutajat. Veeaur siseneb õhku ja niisutaja niiskem õhk välisõhku. NanoCloud tehnoloogia kasutab looduslikku aurustumisprotsessi, mis tõmbab sisse kuiva õhu ja vabastab ruumi niisutatud õhu.

Kaitseb märgade laikude ja valge tolmu eest

Tänu 360° disainile jaotub niisutatud õhk ruumis ühtlaselt ning põrandale ega töölauale ei jää tilku. Lisaks vähendab meie NanoCloudi tehnoloogia õhus levivaid mineraale, takistades valge tolmu settimist mööblile ja tasasele pinnale.

Levitab 99% vähem baktereid

Vee aurustamisel on veemolekulid nii väikesed, et veeudu muutub inimsilmale nähtamatuks. Kuna need on nii väikesed, on need molekulid vähem võimelised õhus levivaid baktereid kandma. Meie laboratoorsed testid on kinnitanud, et NanoCloud tehnoloogia eraldab 99% vähem baktereid kui parimad ultraheli niisutajad.

Vaikne puhkerežiim

Puhkerežiimis töötab õhuniisutaja minimaalse müratasemega ja lülitab välja kõik tuled peale kiiruse indikaatori. See säte tagab soovitud niiskustaseme säilitamise ka magamise ajal.

Kergesti täidetav paak

Täida kannust või asetades veenõu kraani alla. Näidik "max" näitab selgelt maksimaalset veekogust, mida saab paaki valada. Kui paak on tühi, lülitub õhuniisutaja automaatselt välja ja ekraanile kuvatakse, et seda on vaja uuesti täita.

Kergesti puhastatav konstruktsioon

Ümmargune ja minimalistlik disain muudab selle puhastamise lihtsaks. Sellel õhuniisutajal ei ole soojendusplaati, seega pole katlakivi eemaldamist vaja.


Kuuma vett pole

Niisutil on väike põletusoht kuuma vee või sooja auru tõttu. NanoCloud tehnoloogia ei soojenda vett, vältides sellega kuuma vee või sooja auru tõttu põletusohtu.


Automaatsed niiskuse seadistused

Säilitage ühtlane niiskustase automaatsete niisutusseadetega. Valige sihtniiskuse tasemeks 40%, 50% või 60% ning õhuniisutaja lülitub soovitud taseme saavutamisel automaatselt sisse ja välja. Tänu intelligentsele niiskusandurile juhib seade täpselt niiskustaset. Samuti kuvab see reaalajas ruumi digitaalset niiskustaset.


Taimer

Taimeri abil töötab niisutaja määratud arvu tunde ja lülitub automaatselt välja pärast määratud aega. Valige 1, 4 või 8 tundi.


Kõrge veeimavus ja aurustumisvõime

Philipsi niisutajal on 3 ventilaatori kiirust ja see niisutab kiirusega 300 ml/h. kiirusel, mille juures seade on maksimaalne. See sobib suurepäraselt keskmise suurusega ruumidesse kuni 44 m².

Kliendiarvustused selle toote kohta