Informacija
Tootekataloog

Õhupuhastajad

Õhupuhastajad - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Boneco, Envion, Xiaomi, Sharp, Stadler Form kaupa. Hinnad algavad 14,27 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 168 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Õhupuhastajad

Soovime, et meie kliendid saaksid nautida võimalikult puhast õhku, ning sellisel põhjusel oleme enda tootevalikusse lisanud suure hulga erinevaid tooteid. Õhupuhastaja võib küll tunduda tühine seade, kuid reaalsuses aitab see oluliselt muuta teie sisekliimat paremaks ning mis kõige tähtsam, ka puhtamaks. Sõltuvalt palju teil on ruumi, peate valima ka endale kõige paremini sobiva toote. Puhtam õhk tagab teile ja teie perele oluliselt mõnusama olemise ning saate olla kindel, et teie lapsed hingavad vaid kõige värskemat õhku. Meie ümber on äärmiselt palju erinevaid osakesi, mis pikas perspektiivis ei ole tervisele kasulikud ning võivad hakata pärssima normaalset elu. Olgu nendeks osakesteks siis tolm või muud lendlevad osad – õhupuhastaja suudab need õhust lihtsalt eemaldada. Samuti on meie laias tootevalikus olemas köögi õhupuhastajad, mis tagavad köögis oluliselt puhtama õhu. Leiame, et rasva osakestel ei ole kohta köögis, ning õhk peab olema võimalikult puhas. Näiteks on saadaval ka täisintegreeritav lahendus, mille olemasolu pole peaaegu märgata, kuid siiski teeb enda töö korrektselt.

Erinevad omadused

Loomulikult on esimeseks ja kõige olulisemaks funktsiooniks puhta õhu tagamine. Lisaks on saadaval ka retsirkulatsiooniga õhupuhastajad, mis ei vaja töötamiseks ühendamist ventilatsiooni. Sellisel juhul eemaldatakse õhust kõik ebavajalikud osad, ning ülejäänud õhk suunatakse tagasi ringlusesse. Saate väga lihtsalt endale puhta õhu, ilma suuremate probleemideta. Võiks küll arvata, et teie kodus ei ole probleemi õhu kvaliteediga, kuid tõenäoliselt on see arvamus ekslik. Kindlasti on meie seas inimesi, kes pidevalt tuulutavad oma tube, koristavad äärmiselt tihti ja tagavad sellega ideaalse õhu koostise, kuid paljudes majades see nii ei ole. Vanemad kortermajad on äärmiselt nõrga ventilatsiooniga, ning see on ka põhjuseks, miks soovitame hankida endale õhupuhastaja. Kuna õhus lendlevad osad on äärmiselt väiksed, siis silmaga neid näha ei ole, kuid pikas perspektiivis on need teie tervisele ohtlikud. Soovitame tugevalt kaaluda võimalust vastavalt oma eelarvele hankida ka sobiv õhupuhastaja.

Kus kasutada õhupuhastajat

Tegemist on seadmega, mis tagab parema õhu koostise igas ruumis, kus te seda kasutate. Kindlasti on kõige populaarsem koht köök, kuid samuti teeb see imesi teie elutoas või magamistoas. Täpselt samamoodi võite seda kasutada paikades, kus viibite igapäevaselt kaua – olgu selleks siis kontor või mõni ruum, kus on halb ventilatsioon. Otseselt piiranguid ei ole, kus võiksite seda kasutada, ning peamiselt määrab selle ära teie enda vajadus. Kui küsite milline on parim valik või millist toodet eelistada, siis selleks puudub konkreetne lahendus. Iga õhupuhastaja on pisut erinev ja sobib erinevatesse paikadesse. Mida suurem on ruum, seda võimsam peaks olema ka õhupuhastaja, sest vastasel juhul ei suuda see tuba ära filtreerida.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuna tegemist on küllaltki uue tootega, siis on tihti inimestel selle kohta ka erinevaid küsimusi. Oleme kogunud enim küsitud küsimused kokku ning jagame neid teiega.

·         Kas Philips on parim tootja?

Kindlasti on tegemist väga tugeva kaubamärgiga kelle tooted on kvaliteetsed, kuid saadaval on ka palju teisi tootjaid, kelle tooted on vähemalt sama head.

·         Kas võin seda kasutada ka öösel?

Võite seda kasutada täpselt siis, kui teil seda vaja on. Piirangud selles osas puuduvad.

·         Millist õhupuhastajat eelistada?

Peaksite eelistama õhupuhastajat, mis on piisavalt võimekas teie toa või tubade õhu filtreerimiseks ja puhastamiseks. Alati eelistada pisut võimsamat toodet, et tulemus oleks parem.