Tootekataloog

Õhupuhastaja Descon DA-P070

Kiire kohaletoimetamine 1-7 TP.

Viide 301918

319,00 €
26,58 € x 12 kuud
Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS. Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 799-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 0%, kuumakse suurus 66.58 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +2 aastat 62,42 €
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +3 aastat 68,80 €
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +5 aastat 100,70 €
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan): + 2 aastat 84,75 €
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan): + 3 aastat 100,70 €
Omadused
TootjaDescon
Mürataseme vahemik62 dB
NiisutusfunktsioonEi
Müratase62 dB (A)
IoniseerimisfunktsioonJah
Garantiiperiood24 kuud
Toote kategooriaÕhupuhastid
Õhupuhastaja Descon DA-P070
319,00 €

Õhusaaste pärineb väga paljudest erinevatest allikatest ja kui elate linnas, on suur võimalus, et vajate juba õhupuhastit. Enamik maju on tihendatud nii, et sees ei tunneta välistemperatuuri mõju ning sageli puudub korralik ventilatsioonisüsteem. Kui puudub korralik ventilatsioon, hingame sisse kahjulikke osakesi. Saastunud siseõhk on sageli allergiate, astma ja muude vaevuste põhjuseks. Puhtama õhu sissehingamine toob kaasa parema puhkuse une ajal, paraneb kopsufunktsioon ja üldine tervis. Kui keegi pereliikmetest kannatab allergiate käes, võib õhupuhastist palju abi olla, kuna see eemaldab õhust levinud allergeenid nagu õietolm, tolm, loomakarvad ja kõõm, hallitusseente eosed jne.

Õhupuhasti Descon 70W 50m2 (DA-P070) eelised:

HEPA (kõrge efektiivsusega tahkete osakeste filter) filter ringlevast õhust kuni 99 protsenti. kogub tõhusalt allergeene nagu bakterid, tolm ja õietolm. Õietolmuvärvid põhjustavad heinapalavikku. Aktiivsöefilter eemaldab õhust ebameeldivad lõhnad ning pestav karepuhastusfilter kogub kokku suured tolmuosakesed.
Kare puhastusfilter: seda filtrit saab puhastada pumba ja/või leige veega.
Negatiivse iooni generaator: negatiivsete ioonide generaator kiirgab negatiivseid ioone, et säilitada võimalikult loomulik õhutasakaalu.
UV-lamp. Lambi ultraviolettkiired (UV-C kiirgus) lainepikkusega 254 nm hävitavad kahjulikud mikroorganismid nagu mikroobid, viirused, hallitusseened ja bakterid. Lisaks hävivad ka need mikroorganismid, mis seadmesse kogunevad, mistõttu nad ei saa koos õhuvooludega siseruumides paljuneda ega levida. UV-valgusel on kõigist valgustüüpidest kõrgeim sagedus, lühim lainepikkus ja suurim energia, nii et see suudab tungida läbi mikroorganismide membraani ja hävitada nende DNA. UV-valguse abil saab hävitada kuni 99,99% või rohkem mikrobioloogilistest organismidest.

Õhupuhasti Descon 70W 50m2 (DA-P070) omadused:

Eesmärk: siseruumide (kuni 50m 2 ) õhu puhastamine, desinfitseerimine, keskkonna ioniseerimine.
Integreeritud õhukvaliteedi indikaator, mis lülitub automaatselt sisse ionisatsiooni, kui tuvastab ruumis halva õhukvaliteedi.
Omab 3 programmi: osoon, ionisatsioon ja ultraviolettkiired.
Tapab baktereid, mikroobe, hallitust, viiruseid ja muid kahjulikke mikroorganisme.
Suurendab hapniku hulka suletud ruumides, tekitab tervisele kasulikke negatiivseid ioone.
Sellel on eriti võimas ventilaator, mis jaotab suurepäraselt osooni siseruumides.
Eemaldab kõik ebameeldivad lõhnad.
Neutraliseerib tolmu, õietolmu, aga ka toksiliste ainete (liim, värv) ja muude osakeste kahjulikke mõjusid.
Temperatuuri- ja niiskusandurid.
Puutetundlik LCD ekraan, mis näitab õhu puhumise tugevust, temperatuuri, niiskust, õhu kvaliteeti, taimerit.
Töötab automaatselt ja säästab energiat.
Lastekaitse: selle nupu vajutamine blokeerib seadme muud juhtnupud, välja arvatud ON/OFF nupp.
Kaugjuhtimispult: seadet saab juhtida kaugjuhtimispuldiga, mida on lihtne kasutada.
Taimer: seda funktsiooni saab kasutada siis, kui seade on sisse lülitatud, võimalik seadistada seadme tööperioodiks 1, 4 ja 8 tundi. Tuli süttib, kui taimer on aktiveeritud. Pärast määratud aja möödumist lülitub seade automaatselt välja.
Ventilaatori kiiruse seadistus: valige ventilaatori kiirus madal, tavaline, kõrge ja automaatne. Valitud kiirust näitab LED-tuli.
Tolmuandur: sõltuvalt õhukvaliteedist reguleeritakse ventilaatori kiirust automaatselt, et saavutada õige tasakaal võimalikult kiiresti.
Kliendiarvustused selle toote kohta