Informacija
Tootekataloog

Õhupuhasti-niisutaja TROTEC AW 20 S

 
Viide
257914
519,18 €
86,53 € x 6 kuud
Maksekalkulaator
Krediidi võtmine 519,18 €, leping 6 kuuks, kuumakse - 86,53 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 519,18 €.
Tarne: 1-8 TP.
Tasuta tarne (v.a. Saartele)
Maksa 3 võrdses osas
Pikendatud garantii
Pikendatud garantii
või
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan)
või
Tarne Omniva kulleriga ( Tasuta )
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( Tasuta )
Omadused
TootjaTROTEC
Mõõdud (KxLxS), cm42 X 32,5 X 41
Kaal, Kg10 kg
Maksimaalne niisutusvool-
Mürataseme vahemik47 dB
Õhuvoog228 m3/h.
Optimaalne puhastusala55-70 m2
NiisutusfunktsioonJah
Müratase47dB(A)
IoniseerimisfunktsioonEi
Võimsus24 W
Veepaagi mahtuvus, l9
Toote kategooriaÕhupuhastid
Õhupuhasti-niisutaja TROTEC AW 20 S
519,18 €
Õhk, eriti puhas õhk, avaldab otsest mõju inimese üldisele heaolule ja tervisele. Iga päev hingame sisse umbes 8000 liitrit õhku, millest umbes 80% on siseruumides, kus õhk on määrdunud. TROTEC AW 20 S tuleb teile appi , mis tagab alati optimaalse siseõhu kvaliteedi. Õhu suhtelise niiskuse hoidmiseks tuvastab kombineeritud andur pidevalt siseõhus leiduvaid raskeid osakesi ja juhib iseseisvalt automaatrežiimi, niisutades ja puhastades õhku tõhusalt.


Allergia all kannatavad inimesed saavad kergendatult hingata – tänu tõhusale HEPA-filtratsioonile eemaldatakse õhust tolm, õietolm ja loomakarvad – isegi pisikesed mustuseosakesed, mis koosnevad väikestest osakestest, allergeenidest või hallitusseente eostest, filtreeritakse usaldusväärselt.

Öörežiimis töötab TROTEC AW 20 S ülivaikselt ja puhastab toaõhku usaldusväärselt, säilitades samal ajal ideaalse niiskustaseme, et kaitsta teie nahka, nina ja silmi kuivamise eest. Optimaalne niiskustase tagab ka teie mööbli, taimede, parkettpõrandate ja muusikariistade usaldusväärse kaitse kuivamise eest.
Tänu laiale funktsioonide valikule garanteerib see õhupuhastaja maksimaalse mitmekülgsuse: HEPA-filtratsiooni saab lihtsalt välja lülitada, kui see pole vajalik, samuti saab niisutusfunktsiooni eraldi sisse ja välja lülitada.

Kliendiarvustused selle toote kohta