Informacija
Tootekataloog

Kategooria parimad pakkumised

Õhupuhastid

Esimene põhjus, miks teie kodus peaks olema õhupuhasti on seotud puhta õhuga. Saate söögi valmistamisel mugavalt selle tööle panna ning praktiliselt kogu aur ja aroom võetakse ära. See on suureks eeliseks kodudes, kus on vähem ruumi. Samuti võib toidu lõhn külge jääda ka riietele ning kujutagem ette olukorda, kus peate minema mõnele tähtsale koosolekule ning kogu riietus lõhnab eelnevalt valmistatud söögi järgi. Kindlasti julgeme seda toodet kööki soovitada ning valikutes tehes tuleb see hoolikalt läbi mõelda. Erinevatel seadmetel on ka erinevad võimsused. Loomulikult tuleb enne ostu veenduda, milline on teie ventilatsiooni võimekus. Kui teil puudub võimalus seda ühendada lõõriga, siis peate soetama endale siseringlusega köögikubu. Järgnevalt vaatame millised on erinevused ja mida tasuks jälgida seadet valides.

Ringlused

Sõltuvalt millised on teie ventilatsiooni võimalused, tuleks valida ka korrektne toode. Valikust leiate nii sise-, kui ka välisringlusega tooteid. Lühidalt öeldes töötab siseringlusega toode kinnises ruumis ning filtreerib kogu auru läbi söefiltri ning seejärel laseb selle tagasi teie toa õhuringlusesse. Kui aga valite endale välisringlusega toote, siis peate selle ühendama ventilatsioonilõõriga ning kogu aur ja aroom imetakse teie korterist või majast välja. Üldiselt võib öelda, et välisringlusega tooted on soodsad, sest neid on toodetud kauem ning tehnoloogia on paremini arenenud. Isegi kui teil on olemas võimalus lõõriga ühendamiseks, siis võite kasutada ka siseringlusega toodet – selle koha pealt piirangud puuduvad. Ainuke oluline aspekt on see, et toode töötaks ning aitaks teie õhku filtreerida. Soovitame täpsemalt tutvuda enda võimalustega ning seejärel juba meie veebipoest endale sobiva toote valida.

Integreeritavad õhupuhastid

Nagu ka nimi ütleb, siis tegemist on köögimööbli sisse integreeritavate toodetega. Sellised õhupuhastid aitavad teil kokku hoida ruumi ning samuti sobituvad ka ideaalselt teie mööbliga. Sarnaselt ringlustele on ka sellistel õhupuhastitel kaks erinevat versiooni. Üks nendest on täielikult integreeritav lahendus, mis on kogu aeg peidus sõltumata sellest kas kasutate seda või mitte. Teine variant on nii öelda teleskooplahendus, mille saate köögimööbli seest välja tõmmata ning aktiveerida, kui soovite seda kasutada. Mõlemad tooted on oma olemuselt sarnased ning täidavad ka sarnaseid funktsioone. Oleme viimasel ajal märganud, et õhupuhastite müük on oluliselt tõusnud. Peamiseks põhjuseks on ilmselt inimeste soov muuta enda ruumid puhtamaks ja värskemaks. Tugev kõrbenud lõhn võib toas püsida pikalt ning see hakkab häirima ka igapäevaseid toimetusi.

Miks õhupuhasti on kasulik?

Kindlasti aitab see muuta teie õhu puhtamaks, kuid pikas perspektiivis aitab see säästa ka teie raha. Peale mõningat aega võib tekkida olukord, kus praadimisel tekkiv aroom imbub teie pehmesse mööblisse ning seda sealt välja saada on praktiliselt võimatu. Kõige kiirem ja lihtsam viis on sellisel juhul oma diivan või muu toode välja vahetada. See toob teile kaasa aga ettenägematu kulu, mida ilmselt ei soovi meist keegi. Lisaks võib praadimisel tekkiv rasv ladestuda teie köögis erinevatele pindadele ning selle küürimiseks kulub kõvasti aega. Oleme veendunud, et soovite säilitada oma köögi värskust võimalikult kaua ning iga kodu eesmärgiks on hoida seda võimalikult puhtana. Kui valite endale sobivat toodet, siis tuleb arvestada ka ruumi pindalaga. Mida suurem on ruum, seda võimsamat seadet te ka vajate. Eeldades, et te elate minimalistlikus korteris, siis aitavad ruumi puhastada ka soodsamad tooted, kuid suure köögi puhul vajate ka kallimat ja võimsamat toodet.