Informacija
Tootekataloog

Õliradiaatorid

Õliradiaatorid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu TROTEC, Volteno, Mill, Cecotec, Adler kaupa. Hinnad algavad 44,85 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 57 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Õliradiaatorid

Ilmselt on paljudele tuttavad õliradiaatorid, mis külmal päeval annavad mõnusalt sooja ning kütavad teie tuba. Tavaliselt võetakse selline toode kasutusele, kui õues on suur pakane ja tavalised kütteseadmed ei saa oma tööga piisavalt hästi hakkama. Lisaks on seda võimalik kasutada ka näiteks suvilas või mõnes ruumis, kus küte üldse puudub. Õliradiaatori teeb eriliseks see, et see suudab soojusenergiat salvestada ning seda siis järk-järgult vabastada. Kogu kütmisega seotud protsess on ühtlane ning suure plussina ei kuivata see õhku nagu seda teevad erinevad puhurid. Soovituslik on meelde jätta see, et õliradiaatori katmine riietega ei ole lubatud, ning sellest võib tekkida väga suuri probleeme. Võrreldes puhuritega ei tekita see ka õhuringlust ja te ei tunne õhus nii öelda kõrbenud lõhna. Lühidalt öeldes saate seda kasutada nii elutoas, kui ka magamistoas ning te praktiliselt ei märkagi seda. Ainukese miinusena tuleb välja tuua selle kiirus, mis ei ole võrreldav teiste sarnaste toodetega.

Kuidas valida õige toode

Veel enne, kui asute konkreetset toodet valima, tuleb selgeks teha kus soovite antud toodet kasutada. Õige valiku tegemisel ei ole kasu ülevaadete lugemisest või sõbralt saadud soovitusest. Määravaks saab ruumi suurus ning kütmise vajadus. Kui teil on toas äärmiselt külm, siis peate ilmselgelt hankima endale küllaltki võimsa radiaatori, et see suudaks muuta teie toa mõnusalt soojaks. Meie laiast tootevalikust leiate endale kindlasti sobiva suuruse ja võimsusega toote. Lisaks on kõik meie veebipoes saadaval olevad tooted kvaliteetsed ning vastupidavad. Nagu kütteseadmetega ikka on nende müük kõige suurem talvel ning eriti külmade ilmadega. Toodete puuduse vältimiseks on soovituslik mõelda mõned sammud ette, kui teate, et ka teie kodu on talvel tõenäoliselt liiga jahe, ning sooviksite sooja juurde saada. Samuti on vaja enne toote soetamist selgeks teha, kuidas ja kas te soovite seadet liigutada. Kui soovite toodet pidevalt liigutada, siis on teie jaoks ilmselt parim selline toode, millel on rattad all ja on lihtsalt liigutatav.

Mis mõjutab soojenemist

Esimese asjana mõjutab soojenemist loomulikult seadme enda võimsus. Tavaliselt püsib see vahemiks 1-2kW, kuid loomulikult on olemas ka nõrgemaid ja võimsamaid seadmeid. Üldiselt võib öelda, et toote hind ja efektiivsus sõltub paljuski nende ribide ehk erinevate osade arvust. Mida rohkem on ribisi, seda kiiremini suudab ka seade teie tuba kütma hakata. Vajaliku temperatuuri saavutamisel lülitab seade ennast välja, kuid kuna õli tihedus on suur ning soojusenergia on salvestatud, siis suudab see veel pikalt teie tuba kütta. Kui seda võrrelda elektriradiaatoriga, mis energiat ei salvesta, siis on tegemist kindlasti mõistliku lahendusega. Võrreldes teiste toodetega on küll hind pisut kallim, kuid leiame, et antud investeering on ennast väärt ning tasub ära pikema aja jooksul.

Korduma Kippuvad Küsimused

Meie kliendid soovivad, et neil oleks kodus soe, kuid tihti satutakse dilemma ette, millist seadet endale valida. Proovime oma kliente maksimaalselt aidata ning oleme kogunud mõned küsimused.

·         Miks valida õliradiaator?

Tegemist on tootega, mis tagab teile mõnusalt sooja toa, ning ühtlasi ei tekita ebameeldivat lõhna.

·         Millisesse ruumi võin selle panna?

Kuna tegemist on universaalse tootega, siis piirangud puuduvad.

·         Kaua õliradiaator kestab?

Korrektse kasutamise korral on õliradiaatori eluiga suurusjärgus 10 aastat. Peale seda aega toote efektiivsus langeb ning tegemist ei ole enam kõige parema lahendusega.