Tootekataloog

Komputeriseeritud õmblusmasin Jaguar DQS405

Kiire kohaletoimetamine 1-7 TP.

Viide 312313

349,00 €
29,08 € x 12 kuud
Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS. Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 799-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 0%, kuumakse suurus 66.58 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +2 aastat 67,82 €
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +3 aastat 74,80 €
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +5 aastat 109,70 €
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan): + 2 aastat 92,25 €
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan): + 3 aastat 109,70 €
Omadused
TootjaJaguar
Pistete arv500
ValgustusJah
PöördfunktsioonJah
Õmbluse pikkuse reguleerimineKuni 4 mm
Õmbluse laiuse reguleerimineKuni 7 mm
Õmblusmasina tüüpArvutipõhine
Garantiiperiood24 kuud
Toote kategooriaÕmblusmasinad
Komputeriseeritud õmblusmasin Jaguar DQS405
349,00 €

Arvutipõhine õmblusmasin Jaguar DQS405

Uusim JAGUAR DQS405 on vapustav uus täiendus õmblusmasinate maailma!

2017. aastal esitles Jaapani õmblusmasinate tootja JAGUAR uusima konstruktsiooniga õmblusmasinat, millel on uskumatu ülemise niidi keermesussüsteem.


Digitaalne kiirkeermestamise süsteem (DQS)See on tõesti muljetavaldavalt lihtne keermestussüsteem. Ühe kangivajutusega tõmmatakse ülemine niit nõela sisse. See lihtsalt ei saa olla lihtsam. Teil on vaja ainult niit nõelale suunata ja konks haakida, DQS-süsteem ajab niidi automaatselt sekundiga. Nüüdsest unustage kõik keermestamise mured, Jaguar DQS 405 teeb kõik teie eest lihtsalt ja uskumatult kiiresti.

Jaguar-DQS-405-õmblusmasin-3

Väga lihtne alumise niidi keermestamine

Masin on varustatud kõige mugavama ja täiustatud süstikumehhanismiga ning täiustatud nõelaplaat võimaldab keermestada sekunditega. Alumist niiti pole vaja üles tõsta. Läbi läbipaistva katte näeme alati, kui palju niiti on pooli jäänud. Samuti töötab masin palju vaiksemalt, mis on enamiku inimeste jaoks eriti oluline.

Jaguar-DQS-405-õmblusmasin-16

Eksklusiivne valik seninägematuid õmblusi

See Jaguar DQS 405 arvutiõmblusmasin pakub laia valikut funktsioone taskukohase hinnaga. See masin suudab teha kuni 500 erinevat õmblust, sealhulgas tööõmblusi, pealevaluõmblusi, dekoratiivõmblusi, venitusõmblusi ja palju muud. See mudel suudab teha nuppudele kuni 11 automaatset silmust, 4 erinevat tähestikku. Jaguar DQS 405-l on ka mälufunktsioon, mis võimaldab kombineerida õmblusi ja tähti ning neid salvestada.

Jaguar-DQS-405-õmblusmasinõmblused2

Tähelepanu! Jaguar DQS 405 on Leedus ainus masin, mis õmbleb Jaapani hieroglüüfe! Muutke ainulaadseks, looge ainulaadseid tooteid ja riideid, kaunistage neid ebatavaliste pealdiste ja siltidega.

Jaguar-DQS-405-õmblusmasinõmblused3

Eksklusiivne disain

Seda viimast mudelit ei iseloomusta mitte ainult suurepärased tehnilised omadused, vaid ka erakordselt ilus disain. Masina esikaanel sädelevad erinevas suuruses kristallid kulla ja hõbedaga, andes masinale erilise unikaalsuse ja luksuse.

Jaguar-DQS-405-õmblusmasin-4

Mugav juhtimine

Ühe lihtsa vajutusega avaneb kate ja saame nautida masina ülilihtsat tööd.

Arvutipõhisel õmblusmasinal Jaguar DQS 405 on puutetundlik LCD-juhtpaneel. Valgustatud infoekraan näitab üksikasjalikult kogu vajalikku teavet valitud toimingu, õmbluse pikkuse ja laiuse ning valitud kiiruse kohta. Nuppudele vajutades saate hõlpsalt valida vajaliku tehingunumbri. Teie mugavuse huvides on kaane siseküljel värviline pistekaart tehingunumbritega.

Jaguar-DQS-405-õmblusmasin-7

Kiiruse regulaator

Masina esiküljele on paigaldatud kiiruse reguleerimise liugur. Liuguri abil saate valida vajaliku kiiruse sõltumata pedaali vajutamise jõust. See on suurepärane funktsioon mitte ainult algajatele, kes kardavad masina kiirust, vaid ka kogenud õmblejatele, kui teil on vaja õmmelda peltaki ideaalselt tasaseks või kui õmmeldakse väikeseid käsitööesemeid, detaile, paksu tooteid, kui suur õmbluskiirus ei ole vajalik. nõutud. Pärast hoova seadmist miinimumasendisse õmbleb õmblusmasin minimaalse kiirusega seni, kuni vajutate kiiruspedaali. Valitud õmbluskiirus kuvatakse teabeekraanil.

Jaguar-DQS-405-õmblusmasin-10

Seitsmest harust koosnev kudede transpordisüsteem

JAGUAR DSQ405 alumisel 7-realisel kanga transpordimehhanismil on väga lai ja tihe hammaste hulk, mis transpordib väga hästi igasuguse paksusega kangaid.

Nõela positsioneerimise nupp

Väga kasulik funktsioon, mis võimaldab valida nõela ülemise või alumise asendi ilma hooratast käsitsi keeramata. Vajutage lihtsalt nuppu ja nõel on soovitud asendis.

Jaguar-DQS-405-õmblusmasin-12

Lisalaud suuremahuliste tööde jaoks

Tööala laiendamiseks mõeldud laud kinnitatakse lihtsalt masina külge ja see loob mugava ruumi suurematele toodetele nagu riided, kardinad või laudlinad.

Jaguar-DQS-405-õmblusmasin-13

Masina kaitse topeltnõela abil

Kui kasutate kaksiknõela, vajutage kaksiknõela nuppu. Masin lukustab piste laiuse reguleerimise, kaitstes masinat ja nõela võimalike löökide eest.

Manuaalne platvorm

Jaguar-DQS-405-õmblusmasin-5

Raske juhtum

Jaguar-DQS-405-õmblusmasin-11

Kliendiarvustused selle toote kohta