Info
Tootekataloog

Komputeriseeritud õmblusmasin Rubina H40A

Kiire kohaletoimetamine 1-7 TP.

Viide 311754

328,00 €
27,33 € x 12 kuud
Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS. Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 799-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 0%, kuumakse suurus 66.58 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +2 aastat 64,04 €
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +3 aastat 70,60 €
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +5 aastat 103,40 €
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan): + 2 aastat 87,00 €
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan): + 3 aastat 103,40 €
Omadused
TootjaRubina
Pistete arv197
Reguleeritav pressjalasurveOn
ValgustusJah
PöördfunktsioonJah
Kanga sisestamise mehhanismJah
Õmbluse pikkuse reguleerimineKuni 4,5 mm
Õmbluse laiuse reguleerimineKuni 7 mm
Õmblusmasina tüüpArvutipõhine
Garantiiperiood24 kuud
Toote kategooriaÕmblusmasinad
Komputeriseeritud õmblusmasin Rubina H40A
328,00 €

Rubiin H40A

Arvutipõhist õmblusmasinat Rubina H40A iseloomustab lihtne töö, kõrge töökindlus ja suurepärased tööomadused. Masin teostab 197 erinevat õmblust, sealhulgas töö-, silmkoe-, draperi-, tikkimis-, dekoratiivpisteid ja 7 tüüpi automaatseid silmuseid, sealhulgas figuurseid. Teie mugavuse huvides on masin varustatud kahe kudumisprogrammiga, tugevduspistega, erinevate tikkimispistetega ja ristpistes tikandiga. Loomingulistele austajatele pakutakse laias valikus kauneid dekoratiivõmblusi, mille abil saate luua oma toodetele eksklusiivse disaini.

Õmblusmasin õmbleb suurepäraselt erineva paksusega materjale õhukesest siidist kuni paksu mantlikangani. Palistamiseks on võimalik valida pealeloomisõmblusi, kudumite jaoks on masinal mitmesuguseid elastseid pisteid. Võimalik töötada käsitsi platvormiga. Elektrooniline pedaal ja spetsiaalne kiiruse regulaator tagavad väga õrna kiiruse reguleerimise, nii et masinat on lihtne kasutada ka inimesel, kes proovib elus esimest korda õmmelda. Seadme ülemise niidi keermestamiseks keerate niidi väga kiiresti ja tõhusalt nõela silma.

Suur lisalaud
Selle tabeli abil laiendate oma tööpinda, on lihtsam saata suuri tooteid nagu kardinad, voodipesu jne.

Horisontaalset tüüpi süstikmehhanism
Tagab masina vaiksema töö ja võimaldab saavutada suurema pistelaiuse. Läbipaistev süstiku kate võimaldab teil pidevalt kontrollida, kui palju niiti on horisontaalses sisselastavas süstikus alles.

Tabel 1tapamajaLED valgustussiulu_iverejas

Tööala LED-majanduslik valgustus
LED tagab tööala optimaalse valgustuse.

Keerme keermestamise mehhanism
Seadme ülemise niidi keermestamiseks mõeldud abivahend võimaldab väga kiiresti ja tõhusalt niidi nõelasilma keerata.

Automaatne nupusilmus
Tänu automaatsele aasale valmistad kiiresti ja mugavalt erinevaid aasasid nuppudele. Masin teeb täisringi – ühe sammuga, toiminguid pole vaja vahetada.

Jalgade lukustus
Pressjala lukk aitab teil alustada õmblemist paksudele materjalidele või mitmele materjalikihile, kui osa pressjalast ripub õhus.

automaatne_silmuspedeles_lockerhambad_7nupud

7-rajaline kanga transpordihammaste süsteem
Tagab erinevate materjalide ühtlase kudede transpordi.

Täiendavad juhtnupud
See on arvutipõhise masina üks peamisi eeliseid. Ilma pedaalita saatmise võimalus, õrn kiirusepiiraja, lukustusnupp, nõela positsioneerimisnupp, tagurdusnupp - kõik see hõlbustab oluliselt teie tööd masinaga. Mugav nuppude paigutus võimaldab mugavalt õmmelda mitte ainult pedaaliga, vaid ka ilma seda kasutamata.

alla laadida (1)sleeve_platform

Põhiõmbluste kuvamine ja otsevalik
Seda arvutipõhist masinat on väga lihtne kasutada. Tänu lihtsale nuppude paigutusele ja intuitiivsetele juhtnuppudele saavad kõik algajad sellest kindlasti aru. Ekraanil kuvatakse piste number, piste laius ja pikkus. Kõige sagedamini kasutatavad õmblused saab valida otse, vajutades illustreeritud nuppe.

Käsiplatvorm integreeritud tarvikukarbiga
Varrukaplatvormi abil saate hõlpsalt pükse painutada ja varrukaid õmmelda. Sisseehitatud tarvikute kast võimaldab teil alati käepärast hoida jalad ja varurattad.

Kliendiarvustused selle toote kohta