Informacija
Tootekataloog

Õppematid

Õppematid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu ..., marka niezdefiniowana, Smily Play, Ecotoys, SKIP HOP kaupa. Hinnad algavad 3,12 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 183 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

Mängu- ja õppematid lastele

Beebi mängumatt on hädavajalik varustus siis, kui sinu laps alles alustab oma roomamist. Vanematel on võimalus beebile valida erinevaid saadaolevaid mudeleid. See on suurepärane vahend väikeste laste jaoks, kui nad tunnevad huvi ümbritseva maailma vastu ja soovivad selle kohta rohkem teada saada.

Laste mängumati ostmisel on mõned olulised kaalutlused, mis peaksid olema sinu prioriteedid. Kuna laps kasutab mängumatti regulaarselt, on oluline pöörata tähelepanu erinevatele tüüpidele, suurustele, materjalidele, turvaelementidele ja muule. Vaatame mõningaid asju, millele enne mängumati valimist tasuks mõelda.

Mati tüüp

Valida on paljude võimaluste hulgast, mille peamisteks erinevusteks on tootmisprotsessis kasutatavad komponendid ja erinevate tegevuste hulk, mida laps saab mänguasja kasutades läbi viia.

Pehmed korall-velvet matid on kõige elementaarsemad, kuid nende disain on piisavalt mugav imikutele, kes alles hakkavad õppima roomama, veerema ja isegi pead tõstma. See beebimatt on saadaval erinevates vormides, suurustes ja toonides. 

Võimlemismattide kategooriasse kuuluvad matid, millel on mitmesuguseid plastik komponente, mis julgustavad ja meelitavad last ringi liikuma, et neid kätte saada.

Laste loovus arendavad puslematid, mis võivad olla ruudukujulistest ristkülikukujulisteni ja ümarateni. Pole harvad juhud, kui neil on numbreid ja tähti, mida saab pärast ümberpaigutamist eemaldada ja seejärel sobivatesse pesadesse uuesti panna. Pusle komponente saab kokku panna erinevates konfiguratsioonides, sealhulgas kuubikute ja majadena. 

Tegevusmattidele saad aga peita esemeid, et laps neid leiaks, kasutades selleks ettenähtud taskuid. 

Mõõtmed

Beebi mängumati suurus peab olema piisav, et lapsel oleks ruumi liikuda, jäädes samal ajal kaitstuks. Kui laps juhtub kukkuma, peab mati paksus olema piisav, et neelata lapse raskuse mõju. Lastel, kes ei oska veel kõndida, peaks olema 6 kuni 8 sentimeetri paksune matt, samal ajal kui lastel, kes alles õpivad iseseisvalt seisma, peaks olema lühem matt. Lisaks sellele on paksus üsna oluline, et hoida laps soojas, kui temperatuur on väga madal. Üldiselt ollakse nõus, et vähemalt kahe sentimeetrine paksus on ideaalne.

Materjalid

Materjali valimisel võta kindlasti arvesse selliseid asju nagu vajadus, et see oleks ohutu ja kergesti puhastatav. Puuvill on vanemate seas populaarne valik, kuna see on hea nende laste tundliku naha suhtes ja kuna seda kasutatakse nii sageli. Kui see määrdub imikutoidu või piimaga on ainus viis selle puhastamiseks pesumasinas pesemine.

Lõõgastus ja rahulolu

Lisaks sellele, et matt on mängupind, võib see olla ka koht, kus laps saab lõõgastuda ja võib-olla ka kiire uinaku teha erinevate tegevuste vahel. Seetõttu on mõistlik valida matt, mis pole mitte ainult mugav, vaid ka piisavalt polsterdatud, et pakkuda seljale korralikku tuge.

Värvid

Vastsündinutele mõeldud roomamismatid säilitavad imikute huvi ja hoiavad neid hõivatud. Tegelemine väikelastega, eriti vastsündinutega, kes ei suuda eri toone eristada ja keskenduvad selle asemel kontrastsetele värvidele, nõuab elavate ja energiat andvate värvide kasutamist. See on eriti oluline imikute puhul. Kuueaastastele ja vanematele lastele on võimalik osta matid ka laste lemmiktegelastega.

Ohutus

Kui last pidevalt ei valvata, peab mängumatt olema lapse jaoks turvalisuse seisukohast ohutu. Sellega seoses soovid veenduda, et esemed on mittetoksilised ja hüpoallergeensed. Kui matt puruneb väikesteks tükkideks või mureneb kergesti on selle allaneelamise oht suurem ja seda tuleks iga hinna eest vältida. Lõpetuseks tuleks alati jälgida kõiki lisaseadmeid, nagu rõngad või konksud, mis võivad põhjustada lapse käte või jalgade kinnijäämist.