Informacija
Tootekataloog

Osram Smart+

Osram Smart+ - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Osram kaupa. Hinnad algavad 27,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 3 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Osram Smart

Enda elu nutikamaks muutmine on äärmiselt lihtne ning soodne. Kasutades selleks Osram Smart + lahendust võite olla kindlad, et tulemus on hea ning kvaliteetne. Soovite toa muuta hämaramaks, pole probleemi – alustage dimmerdamisega. Sageli käivad teil ka külalised, kellele soovite ehk luua peomeeleolu, sellisel juhul on võimalik valida mitmete erinevate värvide vahel ning see on kõigest väike osa toodete võimekusest. Saadaval on erineva tehnoloogiaga tooted, mis töötavad Wifi-ga ja mõned neist ka Bluetooth ühendusega. Saate valida endale kõige mugavama lahenduse ning lähtuvalt sellest langetada ka lõpliku otsuse. Lisaks pirnidele on meie laias valikus olemas ka muud LED lahendused, mille abil saate oma kodu valgustuse muuta oluliselt huvitavamaks. Kasutuseks on väga palju erinevaid kohti – olgu selleks siis elutuba, magamistuba või hoopis terrass. Mitmekülgne, praktiline ja funktsionaalne on kõigest mõned märksõnad, mis antud lahendust iseloomustavad.

Parimad omadused nutikatele pirnidele

Kindlasti võib alguses tekkida küsimus, et milleks endale selliseid tooteid hankida? Vastuseid sellele küsimusele on mitmeid, kuid oleme kindel, et järgnevalt leiate ka endale vähemalt ühe põhjuse, miks selliseid tooteid kasutada. Nagu ka varem mainisime, siis saate valida, millist värvi te soovite parasjagu enda toas kuvada. Valikus on miljoneid erinevaid toone, ning oleme veendunud, et leiate õige tooni. Teiseks heaks põhjuseks on mugavus – saate enda lampe reguleerida diivanilt tõusmata. Meie kõigi jaoks on äärmiselt oluline mugavus, ning see on ka põhjuseks, miks tasub Osram Smart toodete kaalumist. Kas olete kunagi olnud olukorras, kus lähete pikalt puhkusele ja muretsete enda kodu turvalisuse pärast? Nutiseadmest saate lülitada lambid põlema, sõltumata kus te parasjagu asute. Sellisel viisil võivad potentsiaalsed vargad arvata, et olete kodus ning ei tule teie koju. Lisaks saate sellist valgustuse reguleerimise võimalust kasutada näiteks terrassil. Muutke mõnus suveõhtu eriliseks koos huvitavate värvidega.

Mida jälgida toodete valimisel

Sarnaselt kõikide teiste toodetega peate jälgima, et teie poolt valitud toode sobiks kokku kodus olevate lampidega. Erinevatel lampidel on ka erinevad keermed, ning vale süvise sisse ei ole võimalik LED pirni paigaldada. Samuti veenduge, et teie lüliti oleks sobilik – loomulikult on võimalik see ära vahetada, kui selleks peaks tekkima vajadus. Lisaks on meie laias tootevalikus palju erinevaid tüüpe, mille seast saate valida endale toote, mis teile kõige rohkem meeldib. Saadaval on näiteks klassikalised lambipirni kujulised tooted, kuid kindlasti leiate ka LED-ribad, mille abil saate muuta näiteks laes paikneva ääre valgustavaks. Kui tegemist on teie jaoks piisava valgusega, siis teoreetiliselt ei ole teil laelampi üldse vaja. Paljud kliendid on andnud ka tagasisidet toote kasutamiste kohta. Paljud paigaldavad eelnevalt mainitud ribad põrandale, ning muudavad sellega enda toa huvitavaks.

Korduma Kippuvad Küsimused

Praegusel hetkel ei ole Osram Smart + tooted veel väga laialt levinud ning nende kasutamine on alles tõusul. Tänu sellele tekib ka inimestel küsimusi, millele soovime vastata.

·         Kas sellised pirnid võtavad rohkem elektrit?

Vastupidi, LED lahendused on ökonoomsemad ning kasutavad vähem elektrit.

·         Milline toode on mulle parim?

Teie jaoks on parim toode selline, mis rahuldab teie valgustuse vajadused. Olgu selleks siis LED-riba või hoopis klassikaline lambipirn.

·         Kuhu saan Osram tooteid paigaldada?

Peamiseks piiriks on teie fantaasia – võite neid paigaldada siseruumidesse, kuid järjest rohkem populaarsust kogub ka välis ruumide valgustamine.