Tootekataloog

PANASONIC telerid

PANASONIC telerid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Panasonic kaupa. Hinnad algavad 529,00 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 17 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Toote filter Puhasta

Hind
529 2959
Tootja
rohkem ... vähem ...
Teleri tüüp
rohkem ... vähem ...
Ekraani diagonaal
rohkem ... vähem ...
Operatsioonisüsteem
rohkem ... vähem ...
Ekraani eraldusvõime tüüp
rohkem ... vähem ...
Ekraani eraldusvõime
rohkem ... vähem ...
Filter

Toodete filter Tühjenda filtrid

Panasonic telerid 

Televiisorit valima asudes tekib alati küsimus milline telekas valida. Osadel klientidel on kindel margieelistus ja teisi mudeleid ja variante kaalumata vaadatakse koheselt aastaid üheks juhtivaks televiisori tootjaks oleva Panasonicu poole. Teistel jällegi soov saada telekas, millel on hästi palju erinevaid funktsioone. Tänapäeva moodsate televiisorite juures me ei räägi enam ainult erinevatest mõõtmetest. Mõõtmed on kindlasti olulised, kuid järjest olulisemaks muutuvad erinevad tehnoloogiad ja funktsioonid. Tihtipeale ongi just need aspektid, mis muudavad uue seadme valimise ning soetamise keeruliseks. Paljud erinevad uudsed võimalused võivad klienti nii öelda pimestada, kuid teleka puhul ei ole kindlasti tegemist tavapärase ja lihtsa ostuga. Mis tähendab, et erinevate uuenduste ja funktsioonide juures ei tohi ära unustada ka lihtsaid faktoreid. Alustada tuleks kindlasti eesmärgiks - tuleb selgeks mõelda kui suur televiisori vaataja te olete ning millised on teie ootused. See informatsioon paneb suuresti juba paika millise suurusega või milliste omadustega telerid võiksid teie huviorbiiti sattuda. 

Erinevad ekraanitüübid

Aktiivsed televiisori otsijad puutuvad kokku paljude erinevate mõistete, sõnakombinatsioonide ja muuga. Nähes sõnu LED, OLED, LCD või QLED võib tehnoloogia võõrale inimesele tunduda, et tegemist on lihtsalt väga sarnaste akronüümidega. Seda nad on muidugi ka, kuid ennekõike on need näitajad, mis muutuvad oluliseks just uue teleka valimisel. Need omadused mõjutavad teie tulevast pildikvaliteeti ning seeläbi otseloomulikult ka vaatajamugavust. Kõige lihtsam viis langetada otsus ekraanitüübi osas: LED ekraan ja LCD ekraan sobivad väga hästi neile, kes välistavad enda eelarvest näiteks ülehinnatud telerid ja maksimaalne võimalik ekraanipilt ei ole nende jaoks märgatav. QLED ekraan ning OLED ekraan on juba tipptasemel ekraanid ning vastavad ka väga nõudlike klientide ootustele.

Tehnoloogia ja funtksioonid

Kui televiisor ja selle vaatamine hõivab sinu päevast väga suure osa, siis kindlasti tasub telekaid vaadates mõelda sellelem milliseid funktsioone te vajaksite. Seda eelkõige seetõttu, et kallihinnaline seade saaks maksimaalselt hästi kasutust. Kui mõtlete oma teleka vaatamise harjumused läbi ja jõuate tõdemusele, et kasutate telerit õhtuti üksnes uudiste vaatamiseks ning nädalavahetusel jõuate ära vaadata vaid ühe filmi, siis kindlasti ei tasu erinevate funktsioonide osas üle mõelda. Ehk teisisõnu ei ole vaja investeerida meeletult kallisse Smart televiisorisse või 3D telerisse. Tehnoloogia areneb iga päevaga, mis lisab kõikidele uutele seadmetele erinevaid funktsioone, mis otseloomulikult köidavad tarbijate pilke, kuid muidugi kergitavad ka seadmete hinda. Ei ole mõtet omada väga kallist, sadade erinevate funktsioonidega televiisorit, kui seda kasutatakse igapäevaselt paar tundi päevas uudiste vaatamiseks või isegi taustfunktsioonina.

Olulised küsimused

·         Milline televiisor on parim?

Erinevate seadmete juures meeldib spetsialistidele alati koostada edetabeleid, liigitades seadmeid parimateks ja halvimateks. Sealsed parimad telerid valitakse välja tulenevalt kasutatud tehnoloogiast, funktsioonidest, mõjuteguritest keskkonnale ja nii edasi. Tegelikult on parim televiisor kliendile see, mis vastab tema kõikidele ootustele ehk teisisõnu sisaldab ainult neid funktsioone, mis on päriselt vajalikud ja seeläbi on seadmel kliendi eelarvega klappiv hinnasilt.

·         HD või Full HD

Siinkohal võiks laskuda filosoofiasse ja esitada küsimuse “kas olla või mitte olla”, tegemist on lõputu võrdlusega. Kõige lihtsam on taaskord öelda, et ei ole olemas ühte ainuõiget valikut. Keegi ei saa sulle peale suruda Full HD telerit kui sinu teleka vaatamine on minimaalne ja sa ei näe ekraanipildis olulisi erinevusi. Võib arvestada sellega, et iga lisa täiendus tõstab ka hinda ehk siis kui võrrelda HD ja Full HD telereid, siis Full HD telerite numbrid hinnasiltidel on kindlasti suuremad.