Informacija
Tootekataloog

Pannid

Igas köögis on kindlasti vähemalt üks pann, kui mitte rohkem. Erinevatel pannidel on ka erinevad otstarbed, ning samuti on saadaval palju erinevaid suuruseid. Kõige populaarsem mõõt on 28cm ja tegemist on nii öelda universaalse mõõduga, mille abil saate valmistada palju erinevaid toite. Loomulikult on enamikel pannidel olemas ka pannikaaned, mis aitavad säilitada teie köögi puhtuse ning samuti toidu kiirema valmimise. Kaane abil saate reguleerida kuumust ning samuti ka niiskust. Kui soovite, et teie toit ei kuivaks liiga ära, siis kaane abil saate niiskusetaseme säilitada ning vältida liigset aurumist. Panni valides tuleb kindlasti jälgida ka seda, et pann oleks mõeldud just teie pliidile. Tavalise panniga induktsioonpliidi peal küpsetades toit ei valmi või teeb seda äärmiselt aeglaselt. Kui soovite eriti tugevat panni, siis võib teile meeldida graniitkattega pann, mis on oluliselt tugevam ning samuti ei kleepu toit sinna külge. Sellise olukorra säilitamiseks tuleb aga ka panni eest hoolitseda ning seda hooldada vastavalt soovitustele.

Parimad tootjad

Enda tootevalikusse oleme võtnud väga palju erinevaid kaubamärke, et tagada klientidele võimalikult lai valikuvabadus. Võib öelda, et kõige populaarsemad kaubamärgid on Bosch ning kaugele maha ei jää ka Tefal. Viimasena mainitud on ühtlasi ka äärmiselt mõistliku hinnaga ning sobib kasutamiseks praktiliselt kõikides tegevustes. Kohati võib isegi öelda, et parim on Tefal, kuid kõigil köögis toimetavatel inimestel on omad lemmikud. Tihti tellitakse lühikese aja möödudes juurde endale ka teine pann, et vajadusel seda kasutada – kuna tegemist on lihtsalt nii hea tootega, ning keegi ei soovi selle kadumist laost. Samuti oleme täheldanud, et järjest rohkem on nõudlus tekkinud Everest ning Beper kaubamärgi toodete järgi. Oluliselt on suurenenud ka Pensofal kaubamärgi müük, kelle tooted paistavad silma oma kena disaini ja vastupidavuse poolest. Loomulikult ei saa väita, et mõni konkreetne kaubamärk on teisest parem ning kõigil on omad eelised ja vead. Mõne toote hind võib olla oluliselt kallim, kuid samas kestab see kordades kauem kui teine. Otsuse tegemine võib olla keeruline, kuid samas ei ole erinevate toodete katsetamises midagi halba.

Mida jälgida panni valimisel

Kindlasti tuleb esimese asjana vaadata, millise mõõduga panni te vajate. Esiteks peab see sobituma teie sooviga ning teisalt peab see klappima ka teie pliidiga. Gaasipliidile mõeldud pannid on tavaliselt paksema põhjaga ning näiteks induktsioonpliidi peal ei ole võimalik seda piisavalt kuumaks ajada toidu valmistamiseks. Samuti on saadaval erineva kaaluga pannid, ning üldiselt eelistavad naisterahvad tooteid, mis on oma kaalu poolest kergemad ning tänu sellele lihtsamini käideldavad. Kui omate gaasipliiti, siis kahjuks ei ole raskemast pannist pääsu, kuna põhi on lihtsalt tehnoloogilistel kaalutlustel paksem. Samas on raske panni eeliseks parem stabiilsus. Näiteks olukorras, kus lähete vastu käepidet ei juhtu raske panniga eriti midagi, kuid kerge panni korral võib see enda kohalt ära liikuda ning kõige halvemal juhul maha kukkuda. Kuna panni puhul on tegemist ühe kõige populaarsema tootega, mis mõeldud kööki, siis võib julgelt soetada endale mitu erinevat panni. Saate näiteks mõne panniga küpsetada liha, kuid samas madalama servaga pann sobib ideaalselt pannkookide küpsetamiseks. Leiame, et kõige olulisem on panni üldine mugavus ja kasutamise lihtsus. Maitsva roa valmistamine ei tohiks olla tüütu ja ebamugav, vaid hoopis meeldiv protsess, mille tulemusena on kõik õnnelikud.