Informacija
Tootekataloog

Pardlid, trimmerid

Pardlid, trimmerid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu BRAUN, Philips, Remington, Adler, Wahl kaupa. Hinnad algavad 9,15 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 249 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Pardlid

Habeme ja muude näokarvade pügamine on meestele olulise tähtsusega. Hoolitsetud mees jätab oluliselt parema esmamulje ning selle järgi on võimalik ka pisut inimese iseloomu hinnata. Kui mehe habe on hoolitsemata, siis tõenäoliselt ei ole habe ainuke asi, mis vajaks rohkem hoolitsust. Meeste hügieen on äärmiselt oluline ning leiame, et ka habemeajamine kuulub sinna hulka. Iga mees leiab meie veebipoest endale sobivad pardlid ning saab valida täpselt sellise, mis sobib tema eelarve ja soovidega. Oleme märganud, et populaarsust on kogumas multifunktsionaalsed tooted. Sellised tooted võimaldavad vahetada otsikuid, mis annab suurema universaalsuse. Lisaks habemele vajavad vahepeal lõikust ka nina- ja kõrvakarvad. Enda eest hoolitsemine on tegevus, mida tuleks võtta äärmise tõsidusega ning selle arvelt järeleandmisi teha ei ole mõistlik.

Mida saab pardliga teha

Sõltuvalt konkreetsest mudelist on omadused ja funktsioonid erinevad. Kõige lihtsamad pardlid võimaldavad teil habet ajada, kuid olemas on ka oluliselt funktsionaalsemad tooted. Näiteks on populaarsust kogunud tooted, millel on ka ninakarvade eemaldaja otsik. Saate mugavalt enda pardli otsa panna teise otsiku, ning lõigata ära ka häirivad ninakarvad. Oleme veendunud, et naistele ei meeldi mehed, kelle ninakarvad ulatuvad ninast välja ja üleüldiselt ei ole tegemist esteetilise vaatepildiga. Sarnaselt ninakarvade otsikule on mõnel mudelil olemas ka juustele mõeldud variant. Mis saaks olla mugavam, kui pardel ja juuksemasin on ühes seadmes. Kui kogu eelnev jutt kokkuvõtlikult sõnadesse panna, siis saate eemaldada näolt kõik karvad, mis teid häirivad. Tulemuseks on hoolitsetud ja kena välimus, mis teeb teid enesekindlamaks.

Miks pardel on parem kui raseerija

Ilmselt on iga mees vähemalt korra elus kasutanud raseerijat. Mida soodsam on raseerija seda kehvem on ka lõpus tulemus. Ühekordsed tooted on valmistatud odavatest materjalidest ning samuti on kokkuvõttes nende kasutamine teile kulukas. Pardli puhul on tegemist ühekordse investeeringuga, mis peatselt hakkab teile piltlikult raha teenima. Kindlasti ei tohiks ära unustada ka aega, mis kulub enda habeme korrastamisele. Tegemist on küll väga individuaalse teemaga, kuid keskmine kasutaja saab pardliga habeme korda kõigest mõne minutiga. Raseerijaga aga kulub teil juba ettevalmistuse peale sama aeg. Pardlit saate kasutada ilma vahu või geelita ning tegemist on järjekordse kohaga, kust saate raha kokku hoida. Julgeme kõigile meestele soovitada pardlit, ning enne toote ostmist tehke selgeks, millised on teie vajadused. Funktsionaalsuse poolest on saadaval väga palju erinevaid tooteid. Usume siiski, et meie laias tootevalikus on piisavalt valikuid igale mehele.

Korduma Kippuvad Küsimused

Praktiliselt kõigil meestel kulub mitmel päeval nädalas aega habeme piiramisele või ajamisele. Tänu sellele on ka toodete vastu huvi suur ning pardlite müük on selle tõestuseks. Meie poole pöördutakse tihti küsimustega, mida sooviksime ka teiega jagada.

·         Kas pardel on soodsam lahendus, kui raseerija?

Sõltuvalt teie harjumustest on tõenäoliselt tegemist oluliselt soodsama lahendusega. Lisaks ei pea te kunagi muretsema haavade pärast, kuna pardlil olevad terad on peidetud.

·         Millist pardlit eelistada?

Kui see mahub teie eelarvesse, siis soovitame valida pardel, mis töötab ilma juhtmeta, kuna siis on teil suurem võimalus seda mugavalt liigutada.

·         Kas soovitate multifunktsionaalset pardlit?

Tõesti, tegemist on hea tootega ning vajate vaid ühte seadet ja otsikuid. Saate muretult lahti kõikidest karvadest, mis teie näol kasvavad. Sinna alla kuuluvad ka nina- ja kõrvakarvad.