Informacija
Tootekataloog

Pardlite ja juukselõikusmasinate tarvikud

Pardlite ja juukselõikusmasinate tarvikud - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu BRAUN, Philips, Jata, Xiaomi, Wahl kaupa. Hinnad algavad 12,95 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 24 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Pardlite ja juuksemasinate tarvikud

Tihti võib tekkida olukord, kus vajaksite tarvikuid, kuid ei tea täpselt, kust neid otsida. Oleme enda valikusse võtnud palju erinevaid tooted, mis aitavad lahendada teie mure. Tarvikud on äärmiselt oluline osa igast seadmest. Mida rohkem on teil tarvikuid, seda suuremad on ka teie võimalused, toodet maksimaalselt ära kasutada. Juuksemasinate puhul on tarvikute valik suur ning saate valida just sellised tooted, mis teil puudu on. Olgu selleks, siis kõrguse reguleerimiseks mõeldud vahendid või hoopis midagi muud. Oleme märganud, et müük on oluliselt tõusnud ning selle põhjuseks on ilmselt inimeste vajaduste ja teadlikkuse kasv.

Pardlite tarvikud

Pardlite puhul on loomulikult kõige populaarsemaks tarvikuks erinevad terad. Pideva kasutamise tagajärjel võivad muutuda teie terad pisut nürimaks, ning tulemus ei ole enam nii veatu nagu see oli alguses, kui toote soetasite. Kindlasti võib tekkida küsimus, et milline on õige aeg pardli terade vahetamiseks. Konkreetne ajaline piir selles osas puudub. Kõigi meeste habe on erineva tugevuse ja tihedusega, mis tähendab seda, et kui mõni mees saab teravat pardlit kasutada kuus kuud, siis sama ei pruugi kehtida teise mehe kohta. Mõistlik aeg terasi vahetada oleks hetkel, kui tunnete, et toode ei saa enam oma tööga ideaalselt hakkama. Samuti võib olla põhjuseks terade purunemine näiteks kukkumise tagajärjel. Mis iganes on põhjuseks, võite olla kindlad, et leiate meie valikust endale sobivad tooted.

Juuksemasinate tarvikud

Juuksemasinate tarvikute alla kuuluvad peamiselt erineva tihedusega otsikud, mis võimaldavad vastavalt vajadusele teie juukseid lõigata. Tavaliselt on ka komplektis kaasas erinevad otsikud või võimalus reguleerida kõrgust. Samuti tulevad erinevused sisse nii öelda kammi tihedusest. Mõned on suurema hambaga ja teised jällegi äärmiselt tiheda hambaga. Mida rohkem omate erinevaid võimalusi, seda rohkem saate ka ühe seadmega ära teha. Tegemist on mõistliku otsusega, kui soovite ühe seadmega teostada kõik vajalikud toimingud. Tarvikud on üldiselt ka marginaalse hinnaga, kui seda võrrelda toote endaga. Valik on lai ning peate tegema enda jaoks parima ja kaalutletud otsuse.

Pardlite terade vahetus

Nagu ka varasemalt mainisime, siis peate pea ehk terade vahetusega tegelema täpselt siis, kui teile tundub, et teie pardel ei ole enam piisavalt terav. Vahetusega seonduv protsess on lihtne ning sellega saab hakkama igaüks, kes suudab pardlit kasutada. Kindlasti tasub jälgida, et tarvik, mida soovite osta, vastaks teie pardlile ning tegemist oleks just teie mudelile mõeldud otsaga. Kui valite vale toote, siis see suure tõenäosusega sinna ei sobi ning tulemuseks on kasutu toode. Soovitame vahetada terad ka siis, kui näete, et need on vigastatud või ohustavad muul moel teie nägu. Selle põhjuseks võib olla näiteks kukkumine või tugev muljumine kotis.

Korduma Kippuvad Küsimused

Meie kliendid soovivad meie käest pidevalt informatsiooni erinevate toodete ja tarvikute kohta. Peamiselt sellepärast, et valida endale parimad tooted. Soovime neid küsimusi ka teiega jagada.

·         Miks terad nüriks lähevad?

Peamiseks põhjuseks on see, et teie habeme lõikamisel kuluvad terad – sarnaselt ka tavalistele nugadele, mida peate teatud aja tagant teritama.

·         Kas saan ise pardli terade vahetusega hakkama?

Oleme veendunud, et kõik pardlit kasutavad mehed saavad hakkama ka terade vahetusega.

·         Milliseid tarvikuid eelistada?

Alati tuleb valida sellised tarvikud, mis sobivad kokku teie seadmega. Valede tarvikute valimisel jäävad need kahjuks niisama seisma.