Tootekataloog

LEGO® 10266 CREATOR EXPERT NASA Apollo 11 Lunar Lander

Kiire kohaletoimetamine 7-14 TP.

Viide 2011857

94,99 €
Omadused
TootjaLEGO®
Osade arv1 087
LEGO SeeriadLEGO® CREATOR EXPERT
Vanus16+
TurvahoiatusVäikesed detailid ei sobi alla kolmeaastastele lastele. Enne mänguasja lapsele üleandmist eemaldage kõik pakendid, kinnitusdetailid. Pakendil olev teave on soovitatav alles hoida. Soovitatav on kasutada täiskasvanu järelevalve all. Võib esineda väikeseid või teravaid osasid, mis võivad last lämmatada või vigastada. Mänguasi võib olla tuleohtlik – hoida eemal süüteallikatest ja kütteseadmetest. Tulekahju korral helistada numbril 112.
Erakordsed omadused +

•  Komplektis on kaks NASA-teemaliste dekoratsioonide ja kullatooni keepidega astronaudiminifiguuri.

•  Selles kogenumatele ehitajatele mõeldud LEGO® komplektis on detailiküllane Eagle’i kuumaanduri mudel, millel on eraldi laskumis- ja tõusumoodul ning kuupinnamoodul kraatri, jalajälgede ja USA lipu kujutisega.

•  Laskumismudelil on uued (juuni 2019) kullatooni maandumisjalad ja paneelid, avatav kaamera ja laserluugid ning redel.

•  Tõusumoodulil on detailiküllane sisemus, kus on ruumi kahele astronaudifiguurile.

•  Tähista selle detailiküllase väljapanekuks sobiva mudeliga kosmoseuuringute tähtpäeva.

•  Tarvikukomplektis on klotsidest kokkupandav videokaamera ja laserhelkur.

•  Komplektis on ka uued (juuni 2019) dekoratsioonidega elemendid: Apollo 11 Lunar Landeri nimeplaat ja kullatooni elemendid.

•  Mõõdud: kõrgus ca 20 cm (7“), laius ca 22 cm (8“) ja sügavus ca 20 cm (7“).

Toote kategooriaKonstruktorid
CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.

Soovitame koos selle tootega

Sa sündisid universumit uurima! Ehita ja inspireeri järgmise põlvkonna astronaute LEGO® kosmoserakettide ja -sõidukite abil. Läksime!Koostöös NASA-ga välja töötatud LEGO® Creator Experti sarja ehituskomplektiga „10266 NASA Apollo 11 Lunar Lander“ tähistame 50 aasta möödumist kogu maailma lummanud ajaloolisest sündmusest – esimesest mehitatud maandumisest Kuu pinnal. Selles Apollo 11 Eagle’i kuumissioonikomplektis on detailirohke maandurimudel ja kuupinnamoodul, millel on kujutatud kraater, jalajäljed ja USA lipp. Laskumismoodulil on kullatooni maandumisjalad ja paneelid, avatav kaamera ja laserluugid ning tõusumoodulil detailiküllane sisemus, kus on ruumi kahe astronaudi jaoks. Apollo 11 Lunar Landeri nimeplaadiga mudel sobib suurepäraselt koju või kontorisse väljapanekuks ning pakub ka meeldivat, põnevat ja nostalgilist ehituskogemust. Komplektis on kaks NASA-teemaliste dekoratsioonide ja kullatooni keepidega astronaudiminifiguuri.
Kliendiarvustused selle toote kohta