Tootekataloog

LEGO® 10270 CREATOR EXPERT Raamatupood

Kiire kohaletoimetamine 1-2 TP.

Viide 2011874

135,49 €
Omadused
TootjaLEGO®
Osade arv2 504
LEGO SeeriadLEGO® CREATOR EXPERT
Vanus16+
TurvahoiatusVäikesed detailid ei sobi alla kolmeaastastele lastele. Enne mänguasja lapsele üleandmist eemaldage kõik pakendid, kinnitusdetailid. Pakendil olev teave on soovitatav alles hoida. Soovitatav on kasutada täiskasvanu järelevalve all. Võib esineda väikeseid või teravaid osasid, mis võivad last lämmatada või vigastada. Mänguasi võib olla tuleohtlik – hoida eemal süüteallikatest ja kütteseadmetest. Tulekahju korral helistada numbril 112.
Erakordsed omadused +

•  Keerukas LEGO® Creator Experti moodulmajade komplekti kuuluv raamatupood koos külgneva linnamajaga on tulvil põnevaid detaile ja ootamatuid funktsioone, mida teismelistel ja täiskasvanutel on põnev kokku panna ja mida uhkusega teistele näidata.

•  See suur kolmekorruseline LEGO® komplekt sisaldab hulgaliselt detaile, sh vaateaken, raamaturiiulid, lugemisnurk ning linnamajas asuvad eluruumid. Viis minifiguuri aitavad selle kollektsionääridele mõeldud mänguasja tõeliselt elavaks muuta.

•  Komplekt on osa moodulmajade sarjast – see on pidevalt laienev kollektsioon omavahel ühendatavaid mängumajade mudeleid, millega saab kujundada erakordsed tänavavaated ning mille ehitajad ja kogujad meeleldi oma kogusse lisavad ja välja panevad.

•  2504-osaline LEGO® ehituskomplekt täiskasvanutele ja teismelistele on suurepärane inspireeriv kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või mis tahes muuks tähtpäevaks.

•  See kokkupandav mudel, mis on 29 cm kõrge, 25 cm lai ja 25 cm sügav, on muljetavaldav esitlusmudel kas omaette või osana suuremast moodulhoonete sarja tänavastseenist.

•  Patareisid pole vaja... See keerukas ehituskomplekt saab toidet puhtalt kujutlusvõimest ja loovusest.

•  Värviliste üksikasjalike ehitusjuhistega keerukas komplekt pakub nauditava ehituselamuse, ükskõik kas üksi või koos oma lähedastega ehitades.

•  LEGO® Creator Experti moodulmajad lummavad teismelisi ja täiskasvanuid keerukate ehitusmudelitega, mis põhinevad armastatud objektidel, sh klassikalised autod, autentsed hooned, lõbustusparkide atraktsioonid ja palju muud.

•  Juba alates 1958. aastast on LEGO® klotse testitud vastavalt tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tagab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning alati hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.

•  LEGO Groupis kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse LEGO® detaile põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

Toote kategooriaKonstruktorid
CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
LEGO® 10270 CREATOR EXPERT Raamatupood
135,49 €

Soovitame koos selle tootega

Selle kogujatele mõeldud LEGO® Creator Experti mänguasjaga saad elustada võluva väikelinna raamatupoe, milliseid leidub paljudes Euroopa linnades ja külades. Kolmekorruseline raamatupood ja selle kõrval asuv linnamaja pakuvad põnevaid ehitustehnikaid ja üllatavaid detaile, sh vaateaken, lugemisnurk ja avatav disain. Kogujad saavad selle suure 2504-osalise LEGO komplekti teiste moodulmajade kõrvale välja panna.Üha suurenev moodulmajade kollektsioon LEGO Creator Experti moodulmajade sari on parima kvaliteediga kollektsioon keerukatest ja omavahel ühendatavatest hoonetest, mis esindavad autentset disaini kõikjalt maailmast.LEGO komplektid, mis elustavad unistused LEGO Creator Experti ehituskomplektid on mõeldud täiskasvanutele ja kirgliku loomuga teismelistele. Creator Experti keerukad LEGO komplektid, kust leiab autentseid hooneid, klassikalisi autosid ja muid ihaldatud objekte, toovad sinuni nostalgiat, eskapismi, eneseväljendust, puhast naudingut ja üllatusi pakkuva maailma.
Kliendiarvustused selle toote kohta