Informacija
Tootekataloog

Parimad telerid kasutamiseks koos PS5/XBOX

Parimad telerid kasutamiseks koos PS5/XBOX - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Samsung, LG, Sony, Hisense, Philips kaupa. Hinnad algavad 538,80 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 114 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Parimad telerid kasutamiseks koos PS5/XBOX-iga

Inimesed on erinevad ja nende tarbimisharjumused on erinevad. Samuti kasutatakse televiisorit erineval otstarbel, on inimesi kelle jaoks on oluline ära vaadata õhtused uudised ning nädalavahetusel nautida paari filmi ehk tarbijad, kelle jaoks on televiisor pigem tarbeese. Teise gruppi kuuluvad need teleka nautlejad, kes soovivad iga saate, sarja või filmi vaatamise muuta viimase peal kino külastuseks. Kolmandasse gruppi kuuluvad need, kes natuke jagavad oma nõudmiste poolest enda soove filminautlejatega - mängusõbrad. Tänasel päeval töötab peaaegu iga televiisor koos erinevate uusimate konsoolidega.  Kui Sul on soov aga mängust saada unustamatu kogemus läbi uue põlvkonna graafika ja funktsioonide, siis on teil kohe kindlasti vaja uut televiisorit. Enamusel tänapäeva teleritel on Ultra HD 4K eraldusvõime aga ainult uusimaltel televiisoritel on sellised lisad nagu näiteks 120 kaadrit sekundis ja muutuv värskendussagedus, mis kõik suurendavad edastatava ekraanipildi sujuvust ehk pilt ei ole katkendlik ja rebitud.

Milline telekas valida PS5-e kasutamiseks?

Nagu juba öeldud, siis enamik tänaseid telereid ühilduvad mängusõbrade erinevate seadmetega, vaja on ainult HDMI liidese olemasolu. Üheksanda põlvkonna seadmed muudavad märgatavalt tehnilisi nõudmisi teleka ekraanidele. PS5 on võimeline kuvama 4K resolutsioonis pilti 120 kaadrit sekundis ehk teil on mängijana võimalik saada maksimaalne kogemus kui omad televiisorit mis seda võimaldab. Üldise sisu tarbimise jaoks sobib peaaegu iga teine televiisor, kuidas aga valida koju televiisorit mängimise jaoks? Tuleb arvestada sellega, et PS5-e kasutamisel maksimaalse kogemuse saamiseks on vajalik teha lisaväljaminek ka teleka vahetamise osas. Tuleb jälgida soetatava teleri funktsioone ja mida seade toetab ja mida ei toeta, meeles tuleb aga ka pidada, et erinevate tugede ja funktsioonide olemasolu tõstab ka telekate hinda. Tihtipeale on väljaminek telerile kaks korda suurem kui mängukonsoolile.

Erinevad konsoolid

Tõelised mängufanatid ajavad tihti taga maksimaalset tulemust ja kui on inimesi kes hindavad OLED televiisorit näiteks LED-ile, siis on ka neid kelle jaoks on oluline, millist seadet kasutavad nad mängimiseks. PlayStationi kõrval on populaarseimaks muidugi ka Xbox. Kas ja mille poolest antud seadmed omavahel erinevad ei pruugigi paljude jaoks olla mõistetav. Oluline on aga teada, et Xboxil on omad eelised PlayStationi ees ja vastupidi. Tuleb valida selle järgi, mis vastab just sinu ootustele ja vajadustele. Samuti on oluline jälgida näiteks millist pilti on Xbox võimeline ekraanile kuvama ja kas sinu praegune televiisor toetab kõiki neid funktsioone. 

Hea teada

·         Mängurite lemmik teleritootja

Telerid on inimeste elus kasutusel erinevatel eesmärkidel. Paljud kasutavad televiisorit üldise sisu tarbimise eesmärgil, kuid kui oled suur mängude sõber, siis kindlasti tuleb parima kogemuse saamiseks investeerida ka televiisorisse. Inimestel on erinevad eelistused brändide osas, kuid aastad on näidanud, et mängude mängimise seisukohalt on teleritootjate kuningaks just LG. LG erinevad B ning C seeria telerid on läbi aastate olnud parimateks OLED teleriteks ja see ei paista lähiajal muutuvat. 

·         Smart TV ja mängukonsoolid

Uued mänguhuvilised, kes on endale äsja soetanud mõne uue konsooli kindlasti mõtlevad, kas nende kodus olev televiisor on sobiv, et seadet kasutada. Smart TV on viimastel aastatel olnud üheks kuumimaks näitajaks - kellele ei meeldiks mugavus mida Smart TV pakub kui saad teleri ühendada internetivõrku ja nautide seeläbi palju rohkem. Kas aga nutiteler on sobilik ka mängukonsooli ühendamiseks? Loogiliselt kui tegemist on nutiseadmega, mis on veel ka internetivõrgus, siis ei tohiks probleemi olla ja ei olegi. Nagu juba öeldud, siis konsoolid töötavad peaaegu kõikidel ekraanidel, kus on olemas HDMI pesa. Küll aga ei pruugi kõik ekraanitüübid tagada maksimaalset mängukogemust ekraani efektide osas.