Tootekataloog

PC mängud

PC mängud - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu kaupa. Hinnad algavad 40,00 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 1 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Tootefilter

Hind
Üksikmängija
Arvutimängu žanr
Lubatud vanuse vahemik
Filter

Toodete filter Tühjenda filtrid

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1–3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

PC mängud

PC ehk arvutimängud on ühed enim mängitud mängud, kuna paljudel on kodus olemas ka süle- või lauaarvuti. Arvutimängud on ka väga lihtsasti kättesaadavad, kuna neid saab osta internetist või erinevatest elektroonika või mängupoodidest. Erinevad arvutimängud pakuvad põnevust ja ajaveetmise võimalust igas vanuses inimestele. Lapsed kui ka täiskasvanud saavad mängida erinevaid PC mänge ja igale vanuserühmale on ka eraldi tehtud mängud. Arvutimängude hulgast leiab nii uuemaid kui ka vanemaid mänge, mis pakuvad rõõmu ja mängulusti kõigile. Erinevate strateegia ja rollimängude hulgast leiab parimaid mänge väga hea hinnaga. Müügil on ka veel palju teisi PC mänge, kus saab teha erinevaid missioone ja arendada strateegiaid.

Rollimängud

Paljud mängurid tahavad, et mängud oleksid põnevad ja et neid saaks mängida pikka aega. Enamikud rollimängud ongi just sellised, kus üks mäng võib kesta mitu nädalat või kuud. Rollimängudes saavad inimesed kogeda teistmoodi elamust ja seigelda erinevates maailmates. Praeguse aja üks uusimaid ja põnevamaid mänge on kindlasti Elden Ring, mis pakub seiklejahingega mängurile väga palju erinevaid võimalusi. Elden Ring mängus saab mängija seigelda maailmas, mis on täis erinevaid üllatusi ja ülesandeid ning igal nurgal leidub midagi uut ja huvitavat. Saab kakelda erinevate koletiste ja bossidega ning arendada erinevaid strateegiaid. Lisaks on ka võimalik oma karakterit ja relvi muuta. Rollimängude hulgast on ka veel palju erinevaid mänge, mis pakuvad visuaalselt kauneid ja huvitavaid vaatepilte ning palju mängurõõmu pikaks ajaks põnev rollimäng ja avastada uusi üllatusi täis maailmu.

Strateegiamängud

Paljud mängud on täis erinevaid võimalusi ja tuleb arendada ning kasutada erinevaid strateegiaid. Ka arvutimängudes on väga oluline kasutada ja välja mõelda erinevaid strateegiaid, kas vastaste alistamiseks või uute alade leidmiseks. PC mängude hulgast leiab strateegia mängude huvilistele näiteks Heroes of the Storm, mis on täis erinevaid võimalusi. Mängus saab erinevatel võitlusareenidel võidelda teistega ning täita erinevaid queste ja teha ülesandeid. Strateegiaid arendav põnev arvutimäng pakub mängurõõmu pikkadeks tundideks. Lisaks on Arvutimängude hulgast võimalik leida erinevaid kaardimänge, mis samuti arendavad ja õpetavad mängijaid kasutama erinevaid võtteid ning lisaks sellele arendavad ka mängija mõtlemis kiirust. Nii lastele kui ka täiskasvanutele on erinevaid strateegilisi ja arendavaid mänge, mida saab kasutada aja veetmiseks kui ka õppimaks erinevaid võimalusi kasutama.

Parimad arvutimängud

Kõigi jaoks on olemas just see kõige parem mäng, mida tahaks mängida igal vabal hetkel. Arvutimänge on nii arendavaid kui ka lihtsalt mängurõõmu pakkuvaid. PC mänge on ka väga palju ning iga aasta või tihemini tuleb juurde erinevaid põnevaid mänge. Praeguse aja parimad ja enim mängitud mängud on kindlasti rolli ja seiklusmängud. Rollimängude seast on põnevaim kindlasti Elden Ring, Horizon Zero Dawn, Witcher ja teised. Lisaks on ka väga palju teisi mänge, mis on paljude inimeste lemmikuteks saanud. Lastele ja noortele meeldivad kindlasti ka erinevad strateegia ja rollimängud ja ka mängud, mis on arendava sisuga. PC mängude hulgast leiab ka lastele ja noortele suures hulgas mänge, kus saavad nooremad avastada erinevaid põnevaid maailmu ning võidelda ka erinevate vastastega. Parimad mängud ei pea ka olema kallid, vaid väga head mängud saab endale soetada väga soodsalt. Kõigil tuleks ära proovida üks PC mäng, kui seda pole veel teha jõutud ning saada parim mänguelamus.