Informacija
Tootekataloog

Peeglid

Muud kategooriad: Valgustusega peeglidKosmeetikapeeglid

Peeglid

Peeglid kuuluvad iga kodu juurde ning seda põhjusega. Enne kodust lahkumist soovite kindlasti saada tagasisidet oma välimuse või väljanägemise kohta. Ilma peeglita on tegemist küllaltki keerulise protsessiga. Otseselt ei ole vahet, kas otsite endale jalaga peeglit või on teil puudu väike peegel vannitoa varustusest – meie juures on need kõik olemas. Lisaks sellele, et saate vaadata enda välimust, saate kasutada peeglit ka sisustuse jaoks. Meie äärmiselt laiast valikust leiate erinevate funktsioonidega peegleid, mis näevad ka väga erinevad välja. Saadaval on näiteks ovaalne peegel, mis sobib ideaalselt magamistuppa, kuid äkki on teil puudu kosmeetiline peegel, mille abil saate oma nägu lähemalt uurida.

Millist peeglit eelistada

Esimese asjana peab selgeks tegema, millist peeglit te vajate. Kas peeglil peaks olema ka valgustus või on ruumis juba piisab valgus? Lisaks on äärmiselt oluline ka peegli kuju, kuna neid on saadaval väga paljudes erinevates mõõtudes ja disainides. Kui soovite peeglit näiteks esikusse, siis ilmselgelt peaks see peegel olema suur. Sellisel juhul näete tervet keha korraga, ning ei pea muretsema, et teie jalatsid oleksid mustad või müts viltu peas. Erinevate toodete vahel valimine võib alguses tunduda keeruline, kuid tegelikult on tegemist lihtsa ülesandega, kui te teate, mida te vajate. Loomulikult ei tohi ära unustada ka suurust. Soovite osta endale peeglit, mis mahuks täpselt kapi peale, siis peab selle toote mõõt vastama ka kapi suurusele. Muidu võib tekkida olukord, kus see lihtsalt ei mahu sinna mõistlikult ära.

Miks vajan peeglit

Peeglil on palju erinevaid omadusi, mis on osaliselt praktiliselt ja osaliselt seotud sisekujundusega. Saadaval on näiteks valgustusega peeglid, mille abil saate mugavalt oma nägu hooldada või meikida. Samas on saadaval ka peeglid, mis on huvitava kujuga – näiteks ümmargune peegel võib olla samaaegselt praktiline ning ilus. Möödudes saate visata pilgu peeglisse, kuid ülejäänud aja on tegemist sisustuseks mõeldud elemendiga. Alati on võimalik peeglit kasutada olukordades, kus soovite nurga taha näha, kuid sein on ees. Paigaldades peegli õige nurga alla, on teil võimalik näha, mis toimub teise seina taga. Tegemist ei ole just tavalise lahendusega, kuid sarnased lahendused on olemas ka meid ümbritsevas liikluses.

Kas suur või väike peegel

Peamiselt määrab peegli suuruse ära teie vajadus ning paigaldamiseks mõeldud koht. Kui teil on toas ruumi vähe, siis sinna suurt peeglit tõenäoliselt ei saa panna. Samas võib sinna ideaalselt sobida, mõni väiksem toode, mis täidab täpselt samamoodi oma ülesannet. Tavaliselt sobivad minimalistlikud peeglid näiteks magamistuppa kapi peale või kontorisse. Enda välimuse eest hoolitsemine on oluline, kuid täpselt sama oluline on ka oma välimuse säilitamine. Peale pikka päeva ei pruugi me enam välja näha sellised nagu hommikul kodust lahkudes.

Korduma Kippuvad Küsimused

Peegli valik ei ole lihtne ning oleme märganud, et müük pidevalt tõuseb, siis on tõusnud ka küsimuste hulk. Jagame teiega kõige populaarsemaid küsimusi.

·         Kas peegli saab panna ka vannituppa?

Peeglit on võimalik panna ka vannituppa. Vannitubade jaoks on olemas spetsiaalseid peeglid, millel on rohkem funktsioone ja omadusi.

·         Millist peeglit eelistada esikusse?

Esikusse oleks mõistlik panna suur peegel. Saate ühe kiire pilguga ülevaate enda välimusest ning saate suunduda edasi.

·         Kas peeglit võib pesta?

Loomulikult võib peeglit pesta, ning pigem on tegemist situatsiooniga, mis tuleb aeg-ajalt ette.