Informacija
Tootekataloog

Pesumasin Gorenje WS846LN

Viide
308090
755,45 €
125,91 € x 6 kuud
Maksekalkulaator
Krediidi võtmine 755,45 €, leping 6 kuuks, kuumakse - 125,91 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 755,45 €.
Tarne: 1-8 TP.
Allahindlus koodiga SOODUSTUS10
Tasuta tarne (v.a. Saartele)
Maksa 3 võrdses osas
Toodete kandeteenus
või
Pikendatud garantii
Pikendatud garantii
või
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan)
või
Tarne DPD kulleriga ( 9,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( Tasuta )
Omadused
TootjaGorenje
AurufunktsioonEi
Pesemise efektiivsuse klassB
InvertermootorJah
Pesumasina tüüpLaadimine eest
Sügavuse intervall61 cm ja üle selle
Müratase (väljapumpamisel)75 dB
Müratase (pesemisel)54 dB (A)
Energiakulu aastas (220 pesu)155 kWh/a
Kaal, Kg78.5
EnergiaklassA
KuivatusEi
Trumli maht, kg8
Pesumasina tüüpEestlaetav
Tsentrifuugi kiirus, p/min1400
Automaatne pesu kaalumineJah
Pesuprogrammide arv14
Pesemise algusega viivitamineJah
LapselukkNe
Laiuse intervall55 - 60 cm
Paigalduse tüüpVabalt seisev
Elektritarbimine aastas, kWh47
EkraanLED
Sügavus61 cm
Laius60 cm
VärvValge
Kõrgus85 cm
Garantiiperiood24 kuud
Toote kategooriaPesumasinad
Automaatne doseerimineEiPesukuivatid on koduperenaistele kui ka peremeestele tõeline lunastus, kuna linnades ning asulates on pesu kuivatamine ruumi puudusel tihti probleemiks.

külma ilmaga, kuna pesu kuivamine üldiselt võtab kaua aega. Siin aitavad meid pesukuivatid. Pesukuivati mitte ainult kuivatab pesu 100% ära, lisaks ruumi ja aja säästmisele omavad kaasaegsed kuivatid mitmeid teisi kasulikke omadusi, nagu näiteks triikimisrežiim või jalanõude kuivatamise võimalus, mis teevad elu oluliselt mugavamaks.

Millist pesukuivatit valida?

Tänapäeval on erinevaid pesukuivateid, aga kõik töötavad kahe põhimõtete järgi: energiaklassi järgi või elektritarbimine tsükli ajal. Tähelepanu tuleb pöörate ruumile, kuhu soovite pesukuivatit paigaldada. Kui nt. selle ruumi põrand on soojendatav, või mõne teise põhjuse pärast see ruum on soojem teistest (tavaline õhutemperatuur ruumis on +18 ºC), siis soovitatav valida A klassi kuivatit, vastasel juhul B klassi. B klassi kuivatiga, vastavalt tööprintsiibi järgi, kuivatamine võib kesta isega pool päeva.
On olemas kahte tüüpi pesukuivateid: Ventileeriv kuivati väljastab niiske jääkõhu ventilatsiooni.
Ventileerivad kuivatid on harilikult soodsamad kui kondenseerivad kuivatid ning tarbivad vähem energiat
Samas vajavad ventileerivad kuivatit korralikku ventilatsioonisüsteemi.
Kondenseeriv kuivati kogub kuivatusprotsessi käigus tekkiva vee kogumispaaki, mida on hiljem lihtne tühjendada.
Mõningaid mudeleid on võimalik ka ühendada otse kanalisatsiooniga.
Eesti oludesse sobib paremini kondenseeriv kuivati, samuti on tootjate poolt pakutav kondenseerivate kuivatite valik palju suurem.

Mida peab teadma A-klassi kuivatite kohta?

Need kuivatit on kallimad, sest nendes on lisatud uusi tehnoloogiaid, mille abil kuivati on kasutab vähe energiat ja kuivatamise efektiivsus oluliselt suureneb. Kõikides A klassi kuivatid kasutavad temperatuuri- ja niiskusandureid. Andurid jälgivad kuivatustsükli kulgu, vältides ülekuumenemise ning peatades kuivatustsükli, kui pesu on saavutanud soovitud kuivusastme.

A-klassi kuivatid tavaliselt soojusvaheti asemel kasutavad soojuspumpa, seetõttu kuivatid tarbivad vähemalt 50% vähem elektrit kui B- või C klassi soojusvahetiga kuivatid.

A-klassi kuivatites on paigaldatud invertermootor, mis aitab vähendada kompressori tööd, seepärast esinevad väiksemad soojuskaod, kuna tavaline mootor, teatud ajavahemikel töötab ainult maksimaalse kiirusega. Teine suur erinevus on kuivatite sisetemperatuur, mis erineb isegi 50% võrra. See tähendab, et B- ja C klassi pesukuivatite sisetemperatuur kerkib isegi kuni 100 ºC, aga A-klassi kuivatitel vaevalt kuni 45-50 ºC.

Mida peab teadma B- ja C klassi kuivatite kohta?

Võrreldes A-klassi kuivatitega, need kuivatid on odavamad, kuid nende elektritarbimise kulud on oluliselt suuremad, erinevus on isega 50%. Sellise kuivati valimisel peab teadma, et kuivati kasutab ruumis olevat õhku, ja kui see ruumi õhk on soe, siis pesukuivatamine võtab kaua aega. Seepärast, ei peaks muretsema kui ruumi õhutemperatuur on + 18-30 ºC.

B- ja C klassi kuivateid soovitatav valida neile, kes harva kuivatavad oma pesusid, ja finantsarvutuse järgi, A-klassi kuivati eest oleks oluliselt ülemakstud. Aga pidage meeles, et B- ja C klassi pesukuivatite sisetemperatuur kerkib kuni 100 ºC, see võib mõjutada kangastruktuuri muutust.

Väljendid, mida oleks vaja teada kuivati valikul:

Niiskusandur – kuivati valikul, see on oluline, sest olevad andurid fikseerivad trumli niiskusesisaldust ja automaatselt muudab kuivatusaega, s.t. kuivatusaeg võib muutuda, sõltumatu esialgsest programmi infost.

Aurugeneraator – eriline mahutus, mida peab destilleeritud veega täitma. Selles mahutis toimub vee kuumutamine, kuni ilmuvad aurud, mis pritsitakse pesu peale, seetõttu, pesu ei vaja rohkem triikimist ja sobib igapäevaseks kandmiseks.

Topi filter – eriline filter, mis kaitseb kondensaatori reostuste eest.

Rest õrnade riiete kuivatamiseks - teatud rõivad vajavad spetsiaalset hoolt, eriti kuivamisel. Villaste rõivaste või jalanõude kuju moondumise vältimiseks kuivatamisel kasutatakse spetsiaalset kuivatusalust ja programmi, mis on loodud kandmaks hoolt õrnemate asjade eest.

Ajaline viivitus – funktsioon, mille abil määrate kuivatustsükli algust, siis kui kedagi ei ole kodus või öösel, see on eriti kasulik neile, kellel on päevane ja öine elektritariif.

Ekraan – kuivatil oleva ekraani abil, on Teil võimalus teostada rohkem parandusi, samuti saate rohkem valikuvabadust, s.t. saate määrata ajaviivitust kuni 24- tunnini, määrata kanganiiskust ja kuivatusaega.

Energiaklass – näitab elektrienergia kulusid, kõrgeim on A-klass, siis B, ja peale seda madalaim - C-klass. A- ja B-klassid erinevad kuni 50%.

Automaatne kondensaatori puhastamine - kuivatamisel tekkivad riideebemed kogunevad kondensaatori juures olevasse filtrisse, mida tuleb harilikult käsitsi puhastada.
Automaatse puhastuse funktsiooniga kuivatid kasutavad kuivatamise käigus tekkivat vett filtri puhastamiseks, suurendades kasutusmugavust.

Kortsumisvastane režiim - kortsude vähendamise režiimi juures vähendatakse trumli pöördeid ning liigutatakse trumlit mõlemas suunas, vähendades kortsude tekkimist.
Kortsumisvastase režiimi kasutamisel võtab kuivatustsükkel tavalisest kauem aega.

Madal kuumus ja õrnade kangaste režiimid - mitmetel kuivatitel on olemas erilised vähendatud kuumusega kuivatusprogrammid, mille abil kuivatusprotsess võtab kauem aega, kuid sobib õrnast materjalist riiete kuivatamiseks. Eriti delikaatsest materjalist, nagu villast riidesemete kuivatamiseks on olemas eriprogrammid, mille abil koheldakse kangast eriti õrnalt.

Värskendusrežiim - pestavad pesud ei ole alati väga mustad, sageli vajavad need lihtsalt värskendamist. värskendusprogramm eemaldab kortsud ja ebameeldivat lõhna. Selle programmiga saab värskendada ka keemiliselt puhastatavad rõivaid.

Triikimisfunktsioon - kasutab auru kortsude ja voltide eemaldamiseks. Pärast auruga töötlemist vajavad Teie riided, sõltuvalt kangatüübist, vähest triikimist või ei vaja seda üldsegi.

Kui puudub ruumi: pesumasin koos kuivatiga - kaks-ühes seade omab enamasti kõiki pesumasina ja kondenseeriva kuivati võimalusi, kuid väiksema trumli tõttu on nende kuivatuskogus piiratud. Kui soovite pesta ja kohe ka kuivatada, siis tuleks pesumasinasse juba laadida õige pesukogus.
Kui triikiva kuivatiga saab kuivatada ja triikida, s.t. teha operatsioone järjest, siis triikiva pesumasin-kuivatiga tuleb enne pesu ära kuivatada ja siis kuiv pesu triikima panna. Kuivatiga pesumasin ei tee triikimisfunktsiooni järjepidi.
Kuivatiga pesumasina energiatarve ja veekulu on arvutatud pesupesemine + kuivatus kokku. Kuivatiga pesumasin kasutab vett rohkem, sest kuivatamisprotsessil kasutab ka vett. Kuum aur jahutatakse maha massiveega. Niiske ja kuum õhk jahutatakse maha ja vesi kondenseerub välja.

Järjest harvem on näha rõdudel või tagahoovides kuivatatud pesu. Inimesed ei pelga enam uuendusi ning koju ilmub üha rohkem pesukuivateid, mis kuivamisega kiiresti ja tõhusalt hakkama saavad. Kuid kui paljud tootjad pakuvad erinevat tüüpi mudeleid, siis kuidas valida õige? See juhend aitab teil mõista mudelite erinevusi, kuivatite eeliseid ja puudusi.

Kuivatite tüübid

Tootjad pakuvad kolme erinevat tüüpi kuivatit:

Ventileeritavad kuivatid. Seda tüüpi kuivatid pumbavad väliskeskkonnast õhku, soojendavad seda ja puhuvad kiiresti pöörlevasse trumlisse. Seal aurustab õhk niiskuse teie pesus. Kuum õhk ja niiskus eemaldatakse ruumist avatud akna või ventilatsiooniava kaudu. Kahjuks soojendab ja niisutab seda tüüpi kuivati ​​töötamise ajal ruumi väga palju, seega on vaja tagada hea ruumi ventilatsioonisüsteem. Ventileeritavate kuivatite pluss on hea hind.

Kondensaatkuivatid. Kondensatsioonkuivati ​​saab paigaldada hästi ventileeritavasse ruumi, kuna see ei vaja välist ventilatsioonisüsteemi. Pesust kogutud niiskus pannakse spetsiaalsesse mahutisse, millesse kogunenud vedelik tuleb regulaarselt tühjendada. Mõnel mudelil voolab vedelik pesumasina kasutatavasse kanalisatsiooni.

Soojuspumbaga kuivatid. See on kondensatsioonkuivati ​​tüüp. Need kuivatid jahutavad riietelt eralduvat õhku ja kuivatavad. Seda tüüpi kuivatid tarbivad kaks korda vähem elektrit kui traditsioonilised. Nad mitte ainult ei tööta vaiksemalt, vaid käsitlevad ka pesu õrnamalt kui muud tüüpi kuivatid. 

Kuidas soojuspump töötab?

Kuivatid töötavad suletud režiimis. Kuum õhk ega niiskus ei pääse väljapoole. Selle asemel juhitakse õhk aurustisse, kus see jahutatakse. Temperatuuri muutumise tagajärjel muutub aur veepiiskadeks ja kogunenud vedelik eemaldatakse äravoolukanalite kaudu. Ülejäänud õhk kuumutatakse uuesti ja puhutakse trumlisse.
Puhuvat kuuma ja niisket õhku jahutatakse süsteemi ühel küljel õhukindla toru abil, mis on täidetud jahutusvedelikuga. Kuumutatud jahutusvedelik muutub gaasiks ja siseneb kompressorisse, mis kuumeneb kõrge rõhu abil veelgi. Seejärel suunatakse kuum gaas radiaatori kaugemasse piirkonda, kus see soojendab uuesti äsja möödunud ja kuivatatud õhuvoolu.
Soojuspump võimaldab kahekordistada oma kasu tarbitavast elektrist. Rääkimata sellest, et vannituba jääb alati kuivaks ja jahedaks.

Millal tasub valida pesumasin-kuivati?

Mitte kõik kodus olevad inimesed ei taha kahte erinevat seadet, mõne jaoks on see liialt kulukas, teiste jaoks võtab ära liialt ruumi. Sel juhul tasub valida pesumasin-kuivati. Nagu te juba aru saate, ta mitte ainult ei pese, vaid ka kuivatab riideid. Kahjuks peate kogu pesu kuivatamiseks tegema seda kaks korda. Pesu kuivatades vajavad nad rohkem ruumi, et nad saaksid korralikult kuivada. Samuti on spetsiaalselt kuivatitel või pesumasinatel rohkem kasulikke funktsioone ja rakendusi kui pesumasinal-kuivatil.

Kuivati mahutavus

Mahutavust mõõdetakse samal põhimõttel nagu pesumasinate puhul, st kilogrammides. Kui te ei tea, milline välja näeb kilogram pesu, siis see on ühe inimese riiete komplekt, sealhulgas püksid, pesu, sokid ja rätik. Kuivatite mahutavus võib olla 3–9 kilogrammi. Suure mahutavusega trummel tagab parema õhuringluse, kiirendab pesu kuivatamist ja vähendab energiatarbimist. Lisaruum vähendab ka pesu kortsumist.

Energia tarbimine

Energiaklassid on üldiselt jaotatud, nagu ka enamik kodumajapidamises kasutatavaid elektriseadmeid. Soojuspumpadega kuivatid tarbivad kõige vähem elektrit. Tavaliselt on neile määratud energiatõhususe klass A +++. Soojuspump aitab vähendada energiavajadust ilma kuivamisaega pikendamata. Samuti on täiustatud lihtsaid kondenseerivaid kuivateid. Seda tüüpi parimatel mudelitel on energiatõhususe klass A, A +või A ++.

Temperatuuri seaded ja kasulikud funktsioonid

Tänu temperatuurivalikule sobivad kuivatid erinevate kangaste kuivatamiseks. Võite olla kindel, et nende struktuur ei ole kahjustatud ja optimaalne niiskus säilib. Enamikul kuivatitel on puuvillase ja sünteetilise kanga jaoks kaks temperatuurirežiimi. Mõnel kuivatil on siidist või villast programmid.
Pööratud trumli režiimi kasutatakse kokku kleepunud pesu eraldamiseks. Selle ajal pöörleb trummel eri suundades ja voldikute vahele sisenev õhk tagab ühtlase kuivamise. Teine kasulik funktsioon on kortsude hooldus. Seda kasutatakse kauem kuivatis seisnud pesu triikimise hõlbustamiseks.

Auto Dry – elektrooniline niiskuse tuvastamine

Veel üks funktsioon, mis võimaldab oluliselt vähendada elektriarvet. Kuivatustsüklit reguleeritakse vastavalt pesu niiskusele, mille määravad sisseehitatud andurid. Kuivatustsükli lõpus lülitatakse küttekeha välja. Pesu sisse hakkab puhuma jahedam toatemperatuuriline õhk. See välistab riiete elektrostaatilise laengu.

Steami programm

Aurufunktsiooni kasutatakse alati pärast kuivatamist. Aur aitab pesul taastada kohevuse ja tugevuse, materjalid kortsuvad vähem. Samuti kõrvaldab ebameeldivad lõhnad, bakterid ja tolmulestad - see on allergikutele väga oluline.

 

- - -

Jälgige Bigboxi kampaaniaid ja uudiseid sotsiaalvõrgustikes:

Facebook: Bigbox | Instagram: Bigbox 

Bigbox ülevaated | Facebook: bigbox ülevaated | Google review: bigbox ülevaated 

- - -

Pesumasin Gorenje WS846LN
755,45 €

Soovitame koos selle tootega

Iga-aastane e-kiri energiatarve: 155 kWh*

Aastane veekulu: 10214 l*

WaveActive kangast säästev trummel.

Pesumasin valib optimaalse pesutsükli aja, võttes arvesse pesukoguse suurust ja optimaalset veekulu, võttes arvesse kanga veeimavust.

IonTec tehnoloogia - pesemise ajal ioniseeritud õhk parandab pesu kvaliteeti ning eemaldab plekid ja mustuse isegi 30% paremini, võrreldes pesumasinatega, millel see funktsioon puudub ning efektiivne tulemus on tunda ka madalatel pesutemperatuuridel (20C - 40C).

Inverter PowerDrive mootor - kauakestev mootor ilma süsinikharjadeta, tänu millele on tagatud madalad elektrivoolud. kulud ja müra ning saavutatakse kuni 25% kiirem pesu kvaliteeti kaotamata.

DoseAid tehnoloogia – aitab leida optimaalse koguse pesuainet olenevalt pesukogusest.

TimeCare tehnoloogia – aitab vähendada pesemisaega kuni 42%.

EcoCare tehnoloogia – aitab säästa elektrit kuni 45%.

SterilTub eriprogramm pesumasina puhastamiseks ebameeldivatest lõhnadest.

StainExpert - spetsiaalne tehnoloogia, mis võimaldab tõhusalt pesta kolme tüüpi plekke: kohvi (kohv, šokolaad, kakao, jogurt, tee), puuviljad (apelsinid, banaanid, maasikad, tomatikaste jne), orgaanilised (või, õli, veri, rohi, rasv jne).

AutoWash – pesuprogramm, millega saab pesta igat tüüpi kangaid.

Allergiahooldus – programmi kasutatakse tavaliste ja tugevalt määrdunud, erilist hoolt vajavate riiete pesemiseks, näiteks väga tundliku nahaga või nahaallergiaga inimestele mõeldud riided.

EcoEye - näitab ekraanil, milline saab olema vee- ja elektrikulu valitud programmi ja lisafunktsiooniga (näitab tasemeid).

Water+ - tehnoloogia, mis võimaldab reguleerida süstitava vee kogust (kolm taset).

StopAddGo – kui unustate pesu lisada, saate pesutsükli esimestel pesuminutitel peatada ja lisada täiendavaid kangaid ilma pesufunktsiooni katkestamata.

Kangaste lisalaadimine – kui unustate kangad pesumasinasse lisada, saab neid lisada esimeste minutitega, vajutades pausi nuppu.

SoftSoundi helisignaal programmi lõpus.

Mittevahutav loputussüsteem.

Trumli tasakaalu juhtimine.

Programmi käivitamise viivitus.

Lapselukk.

Mõõdud (KxLxS): 85x60x61 cm

*Põhineb 220 standardse pesutsükli puuvillaprogrammil 60ºC ja 40ºC, täis- ja osalise pesu ning säästurežiimi programmil.

Programmid : Must puuvillane, värviline, valge, segatud, vill/käsipesu, kiirus 20 min, ioonpesu 59 min, automaatpesu, allergiahooldus, udusulgede kandmine, sport, steriilne vann, loputus + pehmendaja, tsentrifuugimine.

Eriprogrammid : eelpesu, viivitusaeg, vesi+, Ecoeye, Stainexpert, DoseAid, TimeCare, EcoCare.

Kliendiarvustused selle toote kohta