Tootekataloog

PHILIPS telerid

Bigbox.ee internetipoes PHILIPS telerid müüjakse selliste kuulsate tootjate nagu Philips kaupa. PHILIPS telerid Hinnad algavad135,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 59 erinevat mudelit. Parempoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmise hõlbustamiseks. Toimetame selle kategooria sobiva toote toote kõrval märgitud tähtaja jooksul ja kui soovite tootele järele tulla, saate seda teha meie kontoris Kaunases.

Toote filter Puhasta

Hind
135 2699
Tootja
rohkem ... vähem ...
Smart TV
rohkem ... vähem ...
Teleri tüüp
rohkem ... vähem ...
Ekraani diagonaal
rohkem ... vähem ...
Operatsioonisüsteem
rohkem ... vähem ...
Ekraani eraldusvõime tüüp
rohkem ... vähem ...
Ekraani eraldusvõime
rohkem ... vähem ...
Filter

Toodete filter Tühjenda filtrid

Philips telerid

Sõna teler mainiti esimest korda juba 1926. aastal ning sel hetkel oli tegemist veel väga robustse ja mitte kõige paremat pilti ja heli edastava seadmega. Tänaseks päevaks on televiisorist saanud inimeste igapäevaste toimetuste juures lahutamatuks osaks, kust naudime filme, lemmiksaateid, vaatame videosid ja kuulame isegi muusikat. Aastast aastasse muutuvad need järjest uhkemaks - suuremad ekraanid, parem resolutsioon, rohked funktsioonid ja palju muud, läbi mille pakutakse kliendile parimat kogemust, viies vaataja justkui igal õhtul kinoekraani ette.Telekat valima asudes on väga palju aspekte, millele tähelepanu pöörata, on hulk erinevaid näitajaid mis on olulised - teisest küljest on kindlasti ka palju faktoreid, mis ei ole hädavajalikud, näiteks seinakinnituse olemasolu. 

Mida silmas pidada teleri valikul

Enne toote valima asumist ning soetamist tuleks kindlasti selgeks teha millised on võimalused, muidugi ka vajadused ning kes on konkreetse seadme peamiseks kasutajaks ja millised on tema teleka vaatamise harjumused. Kui peamiseks sooviks on televiisorist vaadata põhikanalite vahendusel uudiseid, seriaale ja üksikuid filme, siis ei ole kindlasti vaja vaadata väga kalleid seadmeid. Kui aga kasutajaks on noorema generatsiooni esindaja, siis on erinevatel näitajatel kindlasti palju suurem roll. Soovides teleka vahendusel kasutada erinevaid võimalusi internetis, tuleb kindlasti vaadata Smart TV poole, kus teleri sisse on ehitatud juhtmevaba interneti vastuvõtja. Meie tootevalikust leiate kindlasti meelepärase ning tulevase kasutaja soovidele vastava seadme.

Milline ekraani tüüp valida

Järjest enam ilmub telerite tootenimetusse erinevad täheühendused, mis ajavad ostjaid tihtipeale segadusse. Mis vahe on näiteks LCD või LED teleril, miks tarbija peaks ühte ekraani tüüpi eelistama teisele, kui silmaga koheselt märgatavat erinevust ei ole tunda.

LED-telerid on populaarsust kogunud just sellega, et seal on valguse andjaks LEDid, mis tagavad kvaliteetsema ekraanipildi. Lisaks sellele on sellist tüüpi ekraanid kõvasti õhemad ja kergemad. LED ja LCD ekraanid kasutavad mõlemad näiteks ka vedelkristallekraane, kuid kui LED teleri valgus tuleb LED lampidest, siis LCD ekraanile tuleb valgus luminofoorlampidest. Otseloomulikult on LED ekraanid oma lampide tõttu energiatõhusamad kui LCD ekraanid.

Korduma kippuvad küsimused

Mida tähendab resolutsioon?

Seda kui suur on telekas oma mõõtmetelt, saame me hinnata ilma televiisorit käivitamata, kuid resolutsioonist on võimalik ülevaade saada ainult töötava teleriga. Tänasel päeval on kasutusel kolme liiki resolutsiooni tähiseid - HD, Full HD ja UHD. HD-ga tähistatakse enamasti reolutsiooni 1388x768 pikslit, Full HD tähistab 1920x1080 pikslit ning UHD ehk Ultra HD omakorda juba 3840x2160 pikslit. Oluline on mõista, et mida vähem on teleril piksleid, seda teralisem on edastatav pilt. Kindlasti on oluline meeles pidada, et parima kvaliteediga telepildi saamiseks ei tasuks valida suure ekraaniga telerit, millel on madal resolutsioon, sellisel juhul on oht teralisele telepildile suur.

Milline televiisori tootja valida

Igal inimesel on omad eelistused ning teleri valimisel tuleb kindlasti lähtuda väga paljudest erinevatest faktoritest. Üheks juhtivamaks televiisorite tootjaks on kindlasti Philips, mis pakub väga laialdast tootevalikut erinevale sihtgrupile. Valikus on erinevate mõõtudega, erinevate resolutsioonidega telereid. Lisaks sellele on valikud nii öelda tavalisi kui ka Smart TV televiisoreid. 

Millised on telerite uusimad funktsioonid

Erinevatel teleritel on väga palju erinevaid funktsioone ja neid tuleb iga järgmise mudeliga järjest juurde. Iga klient valib teleri vastavalt enda soovidele, kuid kindlasti tasub silmas pidada, et mida rohkem erinevaid ja uuenduslikke funktsioone televiisoril on, seda kõrgemaks läheb ka seadme hind. Kaasaegsete televiisoritel on põnevaks lisaks 3D-tugi, mis annab suurepärase võimaluse koduseinte vahelt lahkumata nautida 3D eriefektidega filme. Sellise funktsiooniga telerite hind võib olla aga teiste seadmetega võrreldes pisut kõrgem.