Tootekataloog

Playstation

Playstation - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Sony kaupa. Hinnad algavad 39,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 12 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

PlayStation mängukonsoolid

PlayStation mängukonsool on paljude inimeste lemmik. Sellega on mänginud erinevaid mänge nii vanemad kui ka nooremad inimesed ning tänu PlayStation mängukonsoolile on koos pere ja sõpradega aastate jooksul tekkinud palju lõbusaid mälestusi. Sony Playstation mängukonsool on ka kindlasti paljudel kodus olemas, kuid tänu elektroonika arenguga tuleb pidevalt juurde aina paremaid mängukonsoole, millega saab mängida tänapäeva uusimaid kui ka vanemaid mänge. PlayStation mängukonsoole on mitmeid erinevaid, kuid praegusel ajal on enim kasutatud kindlasti PlayStation 4 ja PlayStation 5 mudelid. Nendest viimane Sony PlayStation 5 on praegusel ajal ka üks enim nõutud mängukonsoole. Kõik mängu sõbrad saavad valida endale just selle kõige parema ja taskukohase hinnaga mängukonsooli, mis pakub rõõmu ja mängulusti aastateks.

PlayStation 4

PlayStation 4 mängukonsool on eelmise generatsiooni seade, mis on pakkunud mängurõõmu nii suurtele kui väikestele. Sony PlayStation 4 mängukonsooliga saab mängida väga paljusid erinevaid mänge ja nautida koos pere või sõpradega mõnusalt aega. PlayStation 4 mängukonsoole on ka kaks erinevat mudelit. Esimene neist on PS4, millel on 1TB suurune sisemälu ja mis pakub suurepärast mänguelamust kõigile. Veidi parem mudel on aba PS4 Pro, millel on samuti suur mälu ja pakub mis pakub 4K kvaliteediga mänguelamust. Mõlemad PS4 mängukonsoolid on suurepärased ning nendega saab mängida väga paljusid erinevaid mänge ja veeta aega koos sõpradega. PS4 mängukonsoolid on ka üsna hea hinnaga arvestades nende kvaliteeti, näitajaid ja võimalust.

Playstation 5

Kõige uuem Sony PlayStation mängukonsoolide mudel on kindlasti kõigile väga hästi tuntud PS5. See võimas ja uus mängukonsool on ka praegusel ajal väga nõutud toode, mida sooviksid saada endale väga paljud mängusõbrad. Sony PlayStation 5 mängukonsool erineb varasematest konsoolidest esiteks oma välimuse poolest. Modernse ja kauni disainiga PS5 mängukonsool jääb kõigile kohe silma. PS5 on ka sisemiselt ka väga hea ja tänu sellele saab selle võimsa ja ilusa välimusega mängukonsooliga mängida hämmastavalt hea kvaliteediga mänge. Sony PlayStation 5 mängukonsoolil on olemas ka plaadilugeja, et saaks mängida ka juba kodus olemasolevaid mänge. Lisaks on ka võimalus soetada ka Sony PlayStation 5 digital edition, mis võimaldab osta või internetist alla laadida erinevaid mänge. PS5 mängukonsool pakub rõõmu kõigile ning see on ka väga hea hinnaga hoolimata sellest, et see on praeguse aja üks uusimaid ja paremaid mängukonsoole.

Kas PS4 või PS5

Nii PS4 kui ka PS5 mängukonsool on suurepärane valik. Mõlemad PlayStationi mudelid on suurepäraste näitajatega ja nendega saab mängida väga palju erinevaid mänge. PS4 on aga kindlasti paljude jaoks rohkem kättesaadav ja ka pisut odavama hinnaga kui on seda hilisem PS5 mudel. PS4 mängukonsool pakub rikkalikke värve ja suurepärast kvaliteeti ning on suurepärane aja veetmise vahend. PS5 mängukonsool on aga paljude inimeste unistus ja seda on oodatud pikka aega. PS5 võimaldab samuti mängida suurepärase kvaliteediga mänge ja teha seda koos oma pere või sõpradega. PS5 jääb aga kindlasti paljudele silma selle välimuse poolest, mis erineb eelmistest PlayStationi mudelitest. PS5 mängukonsool on veidi kallim, aga samas on see ka praeguse aja üks parimaid PlayStationi mudeleid, mida tahavad endale palud mängusõbrad. Nii PS4 kui ka PS5 mängukonsool on väga hea valik ja pakuvad mängurõõmu kõigile, nii suurtele kui väikestele mängu sõpradele.