Informacija
Tootekataloog

Pliidid

Pliidid

Ilmselt oleme kõik nõus, et pliit on lahutamatu osa igast köögist. Kujutage ette söögi valmistamist, kui teil ei ole pliiti ning peate kogu toidu sööma jahedalt. Selleks olemegi enda veebipoe valikusse võtnud äärmiselt laia valiku erinevaid tooteid ning oleme veendunud, et sobiv toode on ka teile olemas. Viimasel ajal on märgata, et müük on kasvanud tänu suurele kinnisvara müügile. Inimesed soetavad endale uue kodu ning köögi lahutamatu osana vajavad nad ka pliite. Kindlasti võiks teid huvitada erinevate toodete erinevused, ning millist peaks eelistama. Lühidalt öeldes on meie valikus olemas klassikaline elektripliit, kuid samas ka integreeritav toode, mille saate hõlpsalt oma kööki peita. Järgnevalt vaatame üle, mida tasuks jälgida valikut tehes.

Millist pliiti või ahju eelistada?

Kõikidest toodetest just nende parimate väljavalimine võib osutuda oluliselt keerukamaks, kui seda alguses võiks arvata. Tooteid on palju ning samuti on nende omadused äärmiselt sarnased. Näiteks keraamiline pliit on oma omadustelt parem ning samas on ka hind pisut kallim. Samuti on meie valikus olemas soodsad lahendused, mis aitavad teie eelarvet madalal hoida. Kui teie kodu on modernsem, siis kindlasti soovitame kasutada integreeritavat tehnikat nii palju, kui vähegi võimalik. Saate jätta oma köögist oluliselt stiilsema mulje ning samuti on see paremini harmoonias teie sisekujundusega. Kui aga teie kodu on vanem või soovite jätta klassikalist muljet, siis meie valikust leiate ka pliidid ja ahjud, mis sobivad teile samuti ideaalselt. Pliiti valides tuleb endale selgeks teha enda vajadused ning samuti, kui palju teil ruumi selleks on.

Elektripliit ja selle eelised

Kui teil on kodus klassikaline ahi, mida peate puudega kütma, siis ilmselt olete kursis, kui tüütu see tegevus on. Soovitame oma pilgud pöörata toodete poole, mis on turvalisemad ning samuti ka mugavamad. Selline toode on näiteks elektripliit, mis töötab elektriga ning võrreldes klassikalise pliidiga on see ka oluliselt kiirem. Kiiruse all mõtleme selle soojendamiseks kuluvat aega. Saate praadimisega alustada kõigest mõned minutid pärast aktiveerimist. Samuti on nad oma hinnaklassilt soodsamad, kui gaasiga töötavad alternatiivid. Loomulikult jääb lõplik otsus teie enda teha, kuid julgeme antud tooteid soovitada. Soetamisel tasub jälgida ka nende energiaklassi, sest mida parem see on, seda vähem elektrit te ka kulutate. Väiksema elektrikulu puhul on ka teie igakuine rahaline kulu väiksem ja te säästate raha. Kui algselt võib mõni elektripliit tunduda kallis, siis võib olla pikemas perspektiivis on tegu siiski soodsama lahendusega. Hoiate raha kokku igakuiselt elektriarvelt.

Kokkuvõte

Kindlasti olete tutvunud meie tootevalikus olevate toodetega. Kõik valikus olevad pliidid on kvaliteetsed ning täpsemate spetsifikatsioonide jaoks saate infot iga toote juurest eraldi. Enne kui asute endale uusi tooteid tellima tasuks siiski läbi mõelda, kuhu te seda soovite paigutada ning millised on teie vajadused. Pliidid erinevad paljuski oma suuruse ja funktsioonide poolest. Mõned pakuvad suuremat pinda, kuid samas kui te seda ei vaja, siis maksate selle lisa eest asjata. Integreeritavate pliitide puhul on suureks eeliseks see, et see sobib ideaalselt teie köögiga ning kindlasti on ka ta üldine välimus parem. Oma kööki sisustades tasub alati mõelda kogu lahendus lõpuni läbi, sest hiljem muutusi teha võib olla võimatu või äärmiselt kulukas. Asju tasub teha üks kord ning korralikult. Loodame, et leiate meie tootevalikust endale just selle õige toote ning saate juba peatselt kokkamist nautida.