Informacija
Tootekataloog

Pliidiplaadid

Täiesti võimatu on toidu valmistamisega tegeleda, kui teil puudub korralik pliidiplaat. Õnneks oleme enda valikusse võtnud kõik kvaliteetsed ning samuti ka soodsad tooted. Saate lihtsalt toitu valmistada ning nautida kvaliteetseid tooteid. Isegi, kui te ei ole kogenud kokk, siis harjutamine teeb meistriks ning ka teist võib ühel päeval saada keskmisest parem söögivalmistaja. Kindlasti leiate endale mõned road, mille valmistamisel olete eriti osav ning ehk saate ka teistele mõne nipi anda. Samuti tuleb arvestada ka sellega, et iga pliidiplaat on pisut erinev. Kui näiteks mõne plaadiga valmistate toitu keskmise kuumuse peal, siis sõbral või sõbrannal võib olla keskmine tugevus hoopis teine. Kui soovite klassikalist pliidiplaati, siis võite olla kindlad, et see on meie tootevalikus olemas. Samuti oleme mõelnud inimeste peale, kes soovivad oma sisekujundusele suuremat rõhku panna ning vajavad integreeritavaid tooteid. Järgnevalt vaatame, mida jälgida pliidiplaadi valimisel ning millega peaks arvestama.

Milline on parim tüüp?

Oleme veendunud, et süüa on võimalik teha igat tüüpi pliidiplaadiga ning peamiselt sõltub see juba sellest, kes seda toitu valmistab. Võime öelda, et müük on olnud viimasel ajal tugev induktsioonpliitidel. Tegemist on modernse lahendusega ning peamiseks põhjuseks on nende integreeritav omadus, mis tagab harmoonia pliidiplaadi ja muu köögi vahel. Kui eelistate klassikalisemaid variante, siis võib teile kõige paremini sobida gaasipliidiplaat, mis on küll pisut rohkem oskusi nõudev ning ohtlikum, kuid tänu sellele on võimalik ka tulemus saada parem. Võib-olla on teil arvamus, et gaasipliidi aeg on jäänud minevikku, kuid tegelikult on tehnoloogia kõvasti edasi arenenud. Kõige lihtsama näitena saab tuua selle, kuidas tootjad on oluliselt rõhku pannud gaasilekete ennetamise peale. Kindlasti on kindel valik ka keraamiline pliidiplaat, sest selle puhastamine on äärmiselt lihtne ja mugav. Samuti on see valmistatud tugevast materjalist ning te ei pea muretsema selle purunemise pärast.

Funktsioonid

Sõltuvalt konkreetsest tootest on ka erinevad võimalused sarnased. Ühine nimetaja on kindlasti see, et saate reguleerida kuumust. Selleks võivad olla teie pliidiplaadil nupud või teise variandina on plaat ise puutetundlik. Viimase puhul on tegemist modernsema lahendusega, mis jätab oluliselt luksuslikuma ja parema mulje. Samuti on selliste toodete puhul ka hind pisut kõrgem. Kui kardate, et teie lapsed võivad kogemata pliidi sisse lülitada, siis korralikel toodetel on olemas ka lapselukk, mis tagab täieliku turvalisuse. Olete kindlasti olnud silmitsi ka olukorraga, kus kaob ajataju ning täpselt ei tea kaua toit on juba tulel olnud. Kallimatel mudelitel on sisseehitatud taimerid, mis aitavad vältida liiga pikalt küpsetamist. Nagu ka kõigi teiste toodete puhul, siis mida rohkem on funktsioone, seda kõrgem on ka hind. Mõelge hoolega läbi milliseid funktsioone vajate ning peale seda langetage oma lõplik otsus.

Kokkuvõte

Kui olete jõudnud selgusele millised on teie vajadused, siis järgmise sammuna tuleb määrata eelarve. Tihti on inimeste jaoks suureks määrajaks ka toote hind. Mida kallim on toode seda rohkem saate küll funktsioone, kuid samas kannatab rahakott. Lisaks peaks arvestama ka sellega, et kui te praktiliselt kunagi pliidiplaati ei kasuta, siis kas sinna on mõtet suurelt investeerida? Kindlasti soovitame rõhku panna praktilisusele ning sellele, et te oma ostu mõne kuu pärast ei kahetseks. Alati tasub funktsioone võtta pigem rohkem, kui vähem, sest kunagi ei tea kuna neid vaja võib minna.