Informacija
Tootekataloog

Potid, Kiirkeedupotid

Mugav ja kiire kokkamine on ilmselt iga inimese soov, kui juttu tuleb kiiretest aegadest. Viimasel ajal on järjest rohkem inimestel aega väga piiratud kogus, ning absoluutselt iga tegevuse pealt soovitakse aega säästa. Loomulikult oskab peaaegu igaüks valmistada maitsva roa, kuid selle eelduseks on ka sobivad vahendid. Antud juhul potid, ilma milleta on äärmiselt keeruline süüa teha. Kuna pott on väga mitmekülgne toode, siis saate sellega valmistada väga palju erinevaid hõrgutisi. Alustades näiteks riisi või makaronide keetmisest ja lõpetades maitsva supiga. Vaieldamatult on antud kategoorias parim, või vähemalt üks parimatest Fiskars, kes pakub oma klientidele kõrge kvaliteediga tooteid, mis kestavad.

Pott ja selle valimine

Köögis harva toimetava inimese jaoks võib küll tunduda, et kõik potid on ühesugused, kuid tegelikult see nii ei ole. Saadaval on palju erinevaid suuruseid ning samuti on meie laias tootevalikus olemas komplekt, mis sisaldab endas erineva suurusega potte. Lisaks tasub loomulikult leida endale praepann, sest potis liha praadida ei ole kindlasti kõige mõistlikum tegu. Esimese asjana tasub jälgida poti suurust ning peale seda vaadata sobivust enda küttekehaga. Kui teil on kodus näiteks gaasipliit, siis tuleb arvestada sellega, et pott peab olema paksemast materjalist – vastasel juhul see põleks kiiresti läbi ning peaksite väga tihti poti välja vahetama. Kõikidel toodetel on juures ka märkused, mis annavad teile piisavalt informatsiooni valimaks korrektne toode. Kuna ka potid on erineva otstarbega, siis peate selgeks tegema milleks teil potti vaja on. Kui soovite palju erinevaid juurvilju hautada, siis sobib teile ideaalselt haudepott. Samas tavalise riisi või pasta keetmiseks ei ole otseselt tingimusi peale suuruse. Eeldades, et omate induktsioonpliiti, siis tasub jälgida poti kasutusala. Valesti valitud pott ei kuumene piisavalt ning keetmine on välistatud.

Pottide vahelised erisused

Nagu ka varem mainisime, siis potid erinevad mitmete erinevate aspektide poolest. Kõige esimese asjana tasub mainimist suurus, mis mõjutab oluliselt seda, kui palju toitu saate korraga valmistada või hoopis vett keeta. Mida väiksem pott, seda vähem mahub sinna ka asju sisse. Enne soetamist tasub kindlasti selgeks teha, milline pliit teil on ning millised potid sellises olukorras sobivad. Enda veebipoes olema järjest enam märganud, et Beper kaubamärgi müük on oluliselt tõusnud. Põhjus selleks on äärmiselt lihtne ja loogiline – klientidele pakutakse laia valikut ning samuti on hinnad mõistlikud. Samuti erinevad palju potid oma viimistluse ja disaini poolest. Soetades endale roostevabast terasest poti, võite olla küllaltki kindel, et see kestab ning vahetust lähiajal ette ei pea võtma. Saadaval on ka marmorkattega potid, mis paistavad silma oma ilu poolest, kuid samuti on vastuvõtlikud erinevatele vigastustele.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuna meie tootevalik on äärmiselt lai, siis tihti on inimestel keeruline leida endale see õige toode. Meie poole pöördutakse erinevate küsimustega, ning jagame neid ka teiega.

·         Miks on suurus oluline?

Esiteks peab pott sobituma teie pliidiplaadi suurusega. Liiga suure või väikese poti korral ei kuumene see korrektselt, ning tulemus ei ole hea.

·         Kuidas poti kestvust tõsta?

Kõige lihtsam viis potti kauem säilitada on selle eest hoolt kanda. Peale iga kasutust on see mõistlik koheselt ära pesta ning samuti kuivatada. Sellisel viisil ei kõrbe teil toit põhja ning samuti on tegemist hügieeni küsimusega, mis on äärmiselt oluline toidu valmistamisel.