Informacija
Tootekataloog

Printeripaberid

Printeripaberid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Canon, Igepa, Brother, HP, ColorWay kaupa. Hinnad algavad 4,56 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 32 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

Printeripaberid

Iga printimisvajaduse jaoks on olemas konkreetne paber, mis sobib selle tööga ideaalselt.

Kuna turul on aga saadaval nii palju erinevat tüüpi ja erineva suurusega paberit, võib olla raske kindlaks teha, milliseid neist saab teie printeriga kasutada ja millised sobivad konkreetse töö jaoks. Isegi kui peate hakkama saama erinevate paberitüüpide ja -suurustega, on teil valida ka erinevate kattekihtide ja kaalude vahel.

Kui teil on meeles konkreetne prinditöö, mille jaoks vajate paberialast nõu või soovite lihtsalt tulevaste tööde jaoks paremini kursis olla, lugege meie printeripaberi valiku juhendit.

Juhend paberitüüpide kohta

Trükipaberit on mitut tüüpi, millest igaühel on erinevad kasutusalad ja eelised. Siin on mõned kõige populaarsemad trükipaberitüübid:

Tindiprinteri paber

Seda tüüpi paber on mõeldud kasutamiseks spetsiaalselt tindiprinteritega. Tindiprinteri tindiga hästi töötavad erinevat tüüpi tindiprinteripaberid, sealhulgas foto-, läikivad-, visiitkaardi- ja õnnitluskaardi variandid.

Laserprinteri paber

Laserpaberit on kõige parem kasutada laserprinteriga. Seda kasutatakse ärikeskkondades rohkem selliste ülesannete jaoks nagu dokumentide, tšekkide ja postisiltide printimine.

Matt

See paber on üks sagedamini kasutatavaid, kuna sobib kõikideks igapäevasteks printimistöödeks. Matt paber on viimistletud valge kattega, mis aitab tindil kiiremini kuivada kui teistel paberitüüpidel ning sobib kiiresti vajamineva dokumendi jaoks.

Helevalge

Erkvalged paberilehed on palju siledamad ja tekstuurita, mis muudab need ideaalseks kvaliteetseks esinduslikuks kahepoolseks printimiseks. Paberi heledus tagab, et mõlemale poolele saab printida, ilma et tint teiselt poolt läbi paistaks.

Läikiv

Seda paberitüüpi kasutatakse traditsiooniliselt pigem piltide või fotode kui teksti printimisel, kuna see suudab toota säravaid värve ja teravaid pilte. Läikiv pind neelab tinti, luues palju selgema pildi, kui matipaberilt oodata võiks.

Kaardivaru

Seda tugevat ja vastupidavat paberitüüpi kasutatakse kõige sagedamini scrapbookingis või visiitkaartide ja postkaartide printimiseks. Kuna see on oluliselt paksem kui muud tüüpi printeripaber, on see palju vastupidavam ning seda saab kaasas kanda ja mööda saata, ilma et see puruneks.

Resümee või CV-paber

Tavalisest paberist veidi raskem ja määrdunudvalge välimusega paber on teistest printeripaberitüüpidest ainulaadne. CV-paberil on elevandiluu või kreemikas toon ning seda kasutatakse tavaliselt CV-de või muude oluliste dokumentide jaoks, et näidata, et trükitud teave on väga oluline.

Juhend paberi suuruste kohta

A Suurus

Tõenäoliselt on enamik printerikasutajaid juba A-suuruses paberist teadlikud. Need on kõige laialdasemalt kasutatavad ja kergesti eristatavad paberiformaadid. Neid paberiformaate on lihtne mõista, kuna need suurenevad ja vähenevad järjestikuses järjekorras, kusjuures A1 on suurim ja A10 väikseim.

A4

A4-formaadis paber on printimiseks kõige sagedamini kasutatav ja selle mõõtmed on 210 mm x 297 mm. Seda paberit on erineva kaaluga ja mitme erineva kattega, mis tähendab, et on olemas A4-formaadis paber, mis sobib igaks prinditööks. See paberiformaat ei sobi mitte ainult igapäevasteks ülesanneteks, vaid sobib tavaliselt ka eriotstarbeks.

A3

A3 paberi mõõtmed on 297 mm x 420 mm, mis on kaks korda suurem kui A4 paberi suurus. See suurem leht võimaldab teil printida dokumente, mis peavad avaldama suuremat visuaalset mõju, sealhulgas suuri graafilisi tükke või kõrge eraldusvõimega pilte. Suureformaadilised A3-printerid on äärmiselt mitmekülgsed, kuna neil on võimalus printida nii A3- kui ka A4-formaadis ning neil on kiiremad prindimootorid.

Muud A suurused

Saadaval on ka väiksemad A-formaadid, nagu A5 ja A6, mis on suurepärased paberivalikud flaierite või muude väikeste kandjate printimiseks. Samuti on saadaval suuremad valikud, nagu A2 ja A1, mis võimaldavad teil printida plakateid ja bännereid.