Informacija
Tootekataloog

Projektorite kinnitused ja tarvikud

Projektorite kinnitused ja tarvikud - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu XGIMI, Maclean, Avtek, Vogels, Sunne kaupa. Hinnad algavad 12,06 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 79 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Projektorite kinnitused ja tarvikud

Imelise kodukino võtmeks on projektori kvaliteet ja paigutus. Ja kuigi projektor on teie vaatamiskogemuse keskpunkt, ei tohiks see olla esimene asi, mida inimesed ruumi sisenedes näevad! Seetõttu otsustavad paljud inimesed kinnitada oma projektorid lakke või seinale, mis mitte ainult ei kaitse nende kallist varustust, vaid ei lase neil ka vaadet blokeerida. Müügis on ka erinevaid tarvikuid teie projektori jaoks, seetõttu arusaamine, et milleks neid vaja on ja kas teie vajate valitud projektori jaoks neid on ülimalt tähtis.

Kuigi enamik projektoreid kinnitatakse lakke, pöörates projektori ümber ja kinnitades kinnituse selle alumisele küljele, pidage meeles - mõnda projektorit ei saa ümber pöörata. Saate hõlpsasti kindlaks teha, kas teie projektor on ümberpööratav või mitte, uurides selle alumist külge. Kui keermestatud kruvi auke pole näha, ei saa seda ümber pöörata. Lisaks, kui teie projektor on väga raske ja mahukas, võib see olla ka mittepööratav seade. Vastasel juhul on tõenäoline, et teie projektorit saab ümber pöörata. Kui jah, siis on teil kinnituste osas kaks võimalust: 1) laekinnitus, mis toimib platvormina, et projektor saaks püsti istuda; või 2) kinnitus, mis toimib klambrina.

Projektorid kaaluvad tavaliselt 4–20+ kg, mistõttu on hädavajalik paigaldada projektor kandvale pinnale. Kindla paigaldamise tagamiseks veenduge, et laetala talub teie seadme kaalu. Eeldades, et teil on metallist naastud, talad, fermid, uurige tootjaid, kes pakuvad teie konkreetsete paigaldusvajaduste jaoks õigeid tarvikuid. Õige riistvaraga saab teie projektori paigaldada isegi telliskivi-, betoon- või tuhaplokist pindadele.

Milliseid funktsioone peaksin projektori kinnituse ostmisel arvestama?

- Reguleeritav kalde juhtimine
- Reguleeritav lengerdus (pöörlemine)
- Masti teleskoobid (pikendustoru)
- Universaalne, madala profiiliga või süvistatav plaat
- Paigaldus- ja turvariistvara
- Toimimisvalikud:
- kaugjuhtimispult (raadiosagedus- ja infrapunatehnoloogia abil);
- "Hands on" kontakti sulgemine
- 12-voldine päästik

MHL

Paljud tarbijaturu projektorid on nüüd varustatud MHL-i toega. MHL ei ole pistik kui selline, vaid standard erinevate seadmete – eriti mobiilseadmete – arukalt ühendamiseks kuvariga. Kuvaripoolne pistik on tavaliselt HDMI, samas kui seadmepoolne pesa on erinev. Mikro-USB või USB Type-C on ühilduvate nutitelefonide ja tahvelarvutite norm. Täielik MHL-i spetsifikatsioon hõlmab selliseid funktsioone nagu 8K video kiirusega 120 kaadrit sekundis, mitme kanaliga heli, seadme juhtimine ühe kaugjuhtimispuldi kaudu, suvaline USB-andmete sisend/väljund ja palju muud. Loomulikult ei pruugi MHL-iga kiidelda seadmed neid funktsioone tingimata rakendada. Kuid tänapäeval on kõige praktilisemad – HDMI-väljund mobiilseadmetele ja võimalus juhtida oma seadme meediumipleierit teleri/universaalse kaugjuhtimispuldi abil.

USB, võrgundus ja internet

Tehnoloogiate lähenedes muutuvad projektorid targemaks ja ühendatakse paremini. Lisaks MHL-ile saab projektoreid mitmel viisil võrku ühendada või arvutitega muul viisil ühendada. Klassikaline mehhanism on RS-232 ja vana seeriastandard, mis võimaldab keskjuhtimist, enamasti kasutades sellist süsteemi nagu Crestron. Hiljuti lisati Ethernet, peamiselt kaugjuhtimise võimaldamiseks, kuid pigem kohaliku võrgu (LAN) kaudu, mitte spetsiaalse RS-232 juhtmestiku kaudu. Tänapäeval on projektorites USB, Wi-Fi, integreeritud meediumipleierid ja palju muud. See tähendab, et neid ei saa mitte ainult kaugjuhtida (isegi väljaspool asukohta), vaid ka esitlust otse teistest võrgus olevatest või levialas olevatest arvutitest/seadmetest. Väikeste koosolekusaalide puhul võib teil olla isegi võimalik ühendada arvuti või mobiilseade otse projektoriga ilma toetava võrguta. Võite isegi ühendada USB-mäluseadme otse ja esitada pilte, PowerPointe ja muud sisu ilma arvutita.