Informacija
Tootekataloog

PS Plus

PS Plus - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Sony kaupa. Hinnad algavad 20,39 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 4 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

PlayStation Plus

PlayStation Plus on teenus, mis võimaldab osta ligipääsu uutele ja põnevatele mängudele. PlayStation Plus kaarti saab osta ühe, kolme ja 12 kuu kaupa. Tänu PlayStation Plus kaardile saate ligipääsu erinevatele mängudele ja suhelda sõpradega. PlayStation Plus kaart annab ka võimaluse muuta mängudes oma karakterit, saada uusi relvi ja pääseda ligi erinevatele lisadele, mida ilma PlayStation Plus kaardita teha ei saa. Parimad võimalused saab PlayStation Network Plus 12 kuuse kaardiga, mis pakub PS4-le online multiplayer võimalust, tasuta mänge ja soodustusi PlayStation online poes. Proovimiseks võib ka alati osta ühe kuu pikkuse PlayStation Network kaardi, et järele proovida erinevaid võimalusi.

Avasta uusi mänge

Iga päevaga tuleb juurde uusi ja huvitavaid mänge ning kõik tahavad neid järele proovida. PlayStation Plus kaardi ostjad saavad ligipääsu eksklusiivsetele mängudele, mida saavad ainult kaardi kasutajad. PlayStation Plus kaardiga saab iga kuu avastada ja alla laadida erinevaid mänge ja neid järele proovida ning iga kuu tuleb juurde uusi ja huvitavaid mänge. Saate suurendada igakuiselt oma PS4 mängude kogust ja pidevalt lisandub PS5 mänge. Mängud saate hoida alles niikaua, kuni olete PlayStation Plus kaardi liige. Saate ka mängida multiplayer mänge ning neid lisandub samuti pidevalt juurde. Praegu on populaarsemad mängud näiteks Elden Ring, Call of Duty: Vanguard, Dying Light 2 Stay Human ning NBA 2k22. Kõik need uued ja põnevad mängud saab endale tänu PlayStation Network Plus kaardiga ja peale nende on veel palju teisi populaarseid mänge, mida saab mängida üksi või mitmekesi.

Suhtle teiste mängijatega

Mängus sees suhtlemine ja strateegiate arutamine on väga oluline osa mängude juures. PlayStation Network Plus kaart võimaldab ka suhelda sõpradega ja pakub laias valikus multiplayer mänge. Nii PS4 kui ka PS5 mängukonsoolide omanikud saavad kasutada võimalust suhelda sõpradega või leida uusi sõpru, kes mängivad samu mänge, mis sina. Erinevate multiplayer mängude alt leiab näiteks põnevust täis Call of Duty: Vanguard, mis võimaldab sõdida vastastega ja samaaegselt rääkida oma tiimikaaslastega. Igas vanuses mängu sõpradele leidub multiplayer mänge. Minecraft on kindlasti üks tuntuim seiklusmäng, kus saab ehitada erinevaid konstruktsioone, kakelda kollidega, koguda vajalikke materjale ja suhelda teiste mängijatega. See on mäng mida saavad mängida kõik ja tänu PlayStation Network Plus kaardile pääseb ligi ka põnevatele lisadele. Tänu PlayStation Plus kaardile saab ka registreerida erinevatele turnamentidele ja mängida päris inimeste vastu üle kogu maailma. Suhtle ja loo uusi tutvusi mugavalt kodust lahkumata ning veeda aega parimaid mänge mängides.

Eksklusiivsed soodustused ja lisad

Kõik tahavad nautida erinevaid võimalusi ja soodustusi. Kindlasti on just soodsamad hinnad ja erinevad eksklusiivsed lisad, mida pakub PlayStation Network Card just need, mis panevad selle valima. Playstation Network Plus kaardiga saab nautida erinevaid mänge ja lisaks sellele ka soodustusi, mida saavad vaid PlayStation Plus kaardi omanikud. Saate varasema ligipääsu mängudele, ettetellimisel ja lisadele, mida saab kasutada erinevates mängudes. PlayStation Plus kaardiga saab ka 100GB cloud storage, mis võimaldab salvestada mängu ning alustada ükskõik kustkohas ja ka teise PS konsooliga poolelioleva mängu mängimist. Saate ka oma sõpradega mänge jagada, isegi kui sõbral või tuttaval puudub see mäng. PlayStation Network Card on väga hea toode, mis võimaldab teha kõike ja muuta mängimine paremaks.