Informacija
Tootekataloog

PS4 mängud

PS4 mängud - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Playstation 4 žaidimai, GAME, Ubisoft, Sony, Sega kaupa. Hinnad algavad 10,20 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 402 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

PS4 mängud

Mängude mängimine on tavapärane osa paljude elus. Lisaks aja veetmisele aitavad mängud stressi ja pingete vastu, mis võivad igapäevaelus tekkida. PlayStation on selle eest hoolitsenud, et kõik saaksid nautida parimaid mänge üksi kui koos pere või sõpradega. PlayStation 4 mängukonsoolile pakutakse suures valikus mänge, mille hulgast leiavad nii lapsed kui ka täiskasvanud endale sobiva. PlayStation 4 mängude hulgast leiab sõjamänge, seiklusmänge, rollimänge, strateegiamänge ja spordimänge igas vanuses mängu sõbrale. Meie müüme kõige odavama hinnaga parimaid mänge, mille hulgast leiavad kindlasti kõik endale sobiva. Kindlasti tuleks endalgi järgi proovida mõni PS4 mäng, kuna iga mäng pakub palju erinevaid võimalusi ja seiklust, mis muudab igava argipäeva palju põnevamaks ja seiklusterohkeks.

Mängud kogu perele

Kõik tahavad ju mängida põnevaid ja seiklusi täis mänge, ka pere kõige väiksemad. PlayStation 4 mängude hulgast leiavad igas vanuses inimesed endale parima mängu. PlayStation 4 pakub suures valikus mänge, mis sobivad mängimiseks pere pisematele ja ka kogu perele. Lõbusad ja kaasahaaravad mängud muudavad perega aja veetmise palju lõbusamaks ning kõik saavad koos mängida toredaid mänge. Lõbus tantsumäng Just Dance paneb kogu pere liikuma ja seda saavad mängida ka kõige pisemad mängu sõbrad. Selle lõbusa ja kaasahaarava mänguga saab toredalt vaba aega veeta ja teha ägedaid tantsuvõistlusi koos pere või sõpradega. Peale tantsumängude leiab PS4 mängude hulgast ka näiteks The Smurfs, Minecraft, Sonic, Sims ja palju teisi kogu perele ja lastele sobilikke mänge. Parima hinnaga müüdavad mängud on ka suurepärane kingitus lapse või mõne pereliikme sünnipäevaks. 

Seiklus- ja fantaasiamängud

PS4 mängude hulgast leiab ka suures valikus seiklus- ja fantaasia mänge kui ka erinevaid rollimänge, mis pakuvad põnevust ja seiklusi igal nurgal. Vanematele mänguritele pakub kindlasti praegusel hetkel põnevust ja seiklusi põnev rollimäng Elder Rings. Selles mängus saab kakelda erinevate koletistega ja seigelda erinevates kohtades. Kauni graafikaga ja hästi läbimõeldud mäng pakub põnevust ja erinevaid väljakutseid pikaks ajaks, kuna paljud teekonnad selles mängus on üsna keerulised. Peale Elder Rings mängu leiab veel erinevaid fantaasiamänge nagu näiteks The Witcher ja Horizon Zero Dawn. Nendes mängudes on samuti palju seiklusi ja väljakutseid ning erinevaid strateegiate kasutamise võimalusi. Igas vanuses seiklus ja rollimängu huvilised leiavad endale parima hinnaga mängu, mis võimaldab tunda ennast kui teises maailmas ja veeta vaba aega oma lemmik mängu mängides.

Spordimängud

PlayStation 4 pole ka kindlasti spordihuvilisi ära unustanud ja pakub suures valikus mänge, mida mängides saavad kõik jalgpalli või mõne muu spordi fännid tunda ennast justkui väljakus olles. Jalgpallifännide lemmik mänguks on kindlasti FIFA, mis pakub adrenaliini ja põnevust. Maadlusmängude huvilistele on ka midagi põnevat ja selleks oleks näiteks WWE 2k22. See põnev ja samas strateegiline mäng võimaldab panna proovile oma oskused ja teadmised maadlemisest ja alistada oma vastane parimate liigutustega. Ka auto ja ralli mängud on PS4 mängude hulgas olemas. Rallimängude seast on kindlasti kõige populaarsem Need For Speed, mis võimaldab saavutada kiiruseid, mida päris elus teha ei saaks. Need for Speed ongi kiirusi ja ekstreemsusi armastavele inimesele parim valik. Spordimängude hulgast leiab veel palju huvitavad mänge, mis põnevust ja mängulusti pikkadeks tundideks. Soodsa hinnaga mäng oleks ka ideaalne kingitus spordifännist lähedasele või sõbrale.