Informacija
Tootekataloog

PS5 aksessuaarid

PS5 aksessuaarid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Sony kaupa. Hinnad algavad 24,47 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 10 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

PS5 aksessuaarid

Mis puutub konsoolidel mängimisse, siis Sony Playstationile pole absoluutselt konkurentsi – need on viimase paarikümne aasta jooksul pakkunud parimaid digikogemusi, mida turult üldse leida võib. Tulistamisest märulimänguni – PlayStation aitab teil tunda end tõelise kangelasena ja nautida oma lemmiklugusid mugavalt oma kodus. 

PlayStationiga on kaasas üks uutest haptilistest DualSense'i kontrolleritest, et saaksite kohe alustada, kuid meie arvates tasub alati hankida varuks kahe mängijaga mängude jaoks, nagu FIFA või mõni muu lemmikmäng.

Sony ei paku teie uue süsteemiga tasuta headset’i ega muid vidinaid, kuid tarvikud pole nii kallid, kui võite arvata.

Esialgu pole ametlikult heaks kiidetud tarvikuid palju, kuid seadmeid tuleb välja üha rohkem, nii et BigBox hoiab teid kindlasti kursis!

Head asjad sellega ei lõpe! Kuigi PlayStation on loodud ja sobib suurepäraselt mängimiseks, saate seda hõlpsasti kasutada võimsa multimeediumitööriistana. Nautige kõike alates filmidest kuni muusikani ja võtke oma konsoolist maksimumi. Selle seadistamine ei saanud olla lihtsam. 

Siiski saate oma mängu- või sirvimiskogemust väga lihtsalt täiustada, kui täiendate oma PlayStationit mõne kaasaegse lisaseadmega. BigBoxist leiate suurima valiku PlayStationi tarvikuid, sealhulgas PS5 jaoks mõeldud tarvikuid!

PS5 pult

PS5 on osaliselt ainulaadne seade tänu oma väga kohandatavale ja sujuvale disainile, millest osa on suurepärased kontrollerid. Äsja ümberkujundatud PS5 kontrollerid pakuvad kasutajale suuremat kontrolli kui kunagi varem – jääge oma mänguteekonna juhtima, kasutades uusimaid PS5 kontrollereid.

Dualsense'i kontroller on PlayStationi kontrollerite sarja uusim täiendus – nautige kõike alates täiustatud tundlikkusest, liikumisjuhtimisseadmetest ja täiustatud tagasisidesüsteemidest. Dualsense'i kontrolleriga ei saa konkureerida – hankige endale ainult oma klassi absoluutselt parim.

Juhtmevaba pult

Unustage tühjad akud uskumatute juhtmevabade PS5 kontrolleritega. Need pakuvad sama suurepärast funktsionaalsust, võimaldades samal ajal suuremat kaasaskantavust ja andes teile palju rohkem vabadust kui kunagi varem.

PlayStation on suurepärane seade, kuid saate oma kogemusi kümme korda paremaks muuta, hankides endale suurepärased juhtmevabad kontrollerid – saadaval paljudes kujundustes ja spetsifikatsioonides. Laadige lihtsalt ja mugavalt oma kontrollereid, nii et te ei pea enam muretsema tühjade akude pärast.

Sony PlayStation Laadimisjaam 

Sony PlayStationi võimsad võimalused põhinevad eelkõige ülimahukal akul – millel pole probleeme mängides, filme vaadates või muusikat kuulates täielikult ära kasutada.

Kuid selleks, et nii teie PlayStationi kontrollerid kui ka seade oleks pika eluea ja katkestusteta tööks – kaaluge endale laadimisjaama hankimist! See võib olla tuttav seade, kui oled varem telefoni laadimisjaama kasutanud. Ärge muretsege selle pärast, et aku tühjeneb tulevikus kiiremini ja andke endale Sony PlayStationi laadimisjaamaga rohkem paindlikkust.

Sony laadimisjaam mahutab mugavalt kaks PS5 kontrollerit. Ühendage seade kaasasoleva vahelduvvooluadapteri abil vooluvõrku, klõpsake DualSense'i kontrollerid paika ja oletegi tööks valmis (kõike ilma PS5 hinnalist USB-porti kasutamata).

Valides endale parimad tarvikud, ei tee järeleandmisi. Ja BigBoxil on kõik parim, mis aitab teil viia oma PS5 mängukogemuse uuele tasemele. Kogege meie lisatarvikutega uue põlvkonna mänge nagu ei kunagi varem.