Informacija
Tootekataloog

Pudipõlled

Pudipõlled - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu CANPOL, LIBRA, LOVI, TOMMEE TIPPEE, MINIKOIOI kaupa. Hinnad algavad 2,32 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 46 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

Kuidas valida õige pudipõll?

Vastsündinu saabumine on vanemate jaoks põnev, kuid samas eelarvet koormav aeg. Lapsele asjade ostmiseks tuleb kulutada palju raha. Enamik vanemaid teeb aga selle vea, et ei osta seda üht asja, mida beebi pärast mähkmeid kõige rohkem vajab. Pudipõll on kilp, mis kaitseb sinu lapse riideid mustaks minemise eest. 

Varrukatega pudipõll on hea ka siis, kui väikelaps mängib mulla, muda või värvidega ja pudipõlle materjal võib olla nii lihtsalt kilest kui ka silikoonist. Emal peaks olema vähemalt hunnik neid pudipõllesid, et niipea, kui laps on ühe pudipõlle märjaks teinud või määrinud, saaks selle uuega asendada. Kuidas aga lapsele sobivat pudipõlle valida?

Soovitused pudipõlle valimisel

Siin on mõned head soovitused kuidas oma lapsele valida pudipõll, mis talle meeldiks ja tema vajadustele ka kõige paremini sobiks.

Vali õige pudipõlle tüüp

Möödas on need ajad, mil pudipõlled olid ühe suuruse ja disainiga. Tänapäeval on turul saadaval mitut tüüpi pudipõllesid, mis vastavad iga beebi vajadustele. Enne pudipõlle ostmist veendu, et mõistad iga pudipõlle eesmärki.

Pikkade varrukatega pudipõlled

Kui pudipõll ei takista sinu lapsel oma riideid määrimast, on pikkade varrukatega pudipõll lahendus, mis hoiab sinu lapse riietelt plekid eemale. See katab lapse kõhtu ja käsivarsi. Sinu lapse riided on söögi ajal 100% plekivabad. Selliste pudipõllede taga on tõmblukk, mis muudab nende kandmise ja eemaldamise uskumatult lihtsaks. Neid pudipõllesid saab kasutada ka siis, kui sinu väikelapsel on värvide kasutamisel väga lõbus.

Lutiga pudipõlled

Kas sinu lapsele meeldib kõike suhu pista? Suurem osa beebidest on missioonil, et maitsta nende ette laotatud esemeid. Kahjulikud mikroobid ja bakterid satuvad nende suhu ja teevad nad haigeks. Selle vältimiseks kasuta pudipõllesid, mille küljes on lutt. Sinu väikeseke imeb lutti ega pista teisi esemeid suhu. See pudipõll aitab lapsel kiiremini magama jääda ja rahustab teda.

Lihtne puhastada

Kellelegi ei meeldi lisa pesemisi teha. Kui sul on tihe ajakava ja sa ei saa määrdunud pudipõllede pesemiseks iga päev pesu pesta, siis on kõige parem on osta veekindlad ja kergesti puhastatavad pudipõlled. Selle asemel, et käsitsi või masinas pesta, puhastatakse need lihtsalt niiske lapiga üle pühkides. Igal kaubamärgil on pudipõllede pesemiseks erinevad juhised. Mõnda pudipõlle saab pesta ka nõudepesumasinas, samas kui teisi tuleb pesta käsitsi, kasutades pehmeid pesuaineid

Vali õige riie

Sinu laps kasutab pudipõllesid söögi ajal ja muudes praktilistes tegevustes. Seetõttu peaks pudipõlle kangas olema nende nahal ülimalt mugav ja pehme. Lisaks kontrolli, kas kangas on imav või mitte. Mõista iga kanga plusse ja miinuseid ning seejärel vali oma lapsele sobiv.

Mugavus

Ebamugavalt end tundvast beebist saab hetkega viril beebi ja see oleks viimane asi, mida sa söögiaegadel soovid. Veendu, et pudipõll oleks pehme, mugav ja hingavast kangast. Lisaks veendu, et sa ei suruks seda väga tugevasti kinni, et see lapsele haiget teeks.

Üldised näpunäited pudipõlle soetamiseks

Parimad turul saadaolevad pudipõlled väikelastele on silikoonist pudipõlled. Silikoonist pudipõlled on veekindlad. Need hoiavad ära sinu lapse riiete märjakssaamise ja hoiavad need kuivana isegi siis, kui laps püüab oma särgile vett valada. Pealegi on silikoonist pudipõllesid kõige lihtsam puhastada. Võid need jooksva vee alla panna või niiske lapiga üle pühkida ja need jäävad kriuksuvalt puhtaks.