Informacija
Tootekataloog

Puulõhkujad

Puulõhkujad - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Scheppach kaupa. Hinnad algavad 457,98 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 5 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Kui käes on õige aastaaeg ja hakkate sagedamini päikest nägema, võib see olla hea märk, et on aeg minna aiandusrežiimi. Olenemata sellest, kas olete professionaal või algaja, on palju aiatööriistu, mis aitavad teil muuta selle elavaks ja kauniks ruumiks – just selliseks, nagu see on ette nähtud. BigBoxist leiate kõige laiema valiku elektrilisi aiatööriistu ja -masinaid, mis on saadaval igaks otstarbeks ja kasutamiseks. Võtke oma aia kontrolli alla ja ostke oma eelarvele sobivad tööriistad ja need, mis vastavad teie isiklikele eelistustele!

Puulõhkumismasin

Stereotüüpne puulõhkuja on lihaseline metsamees, kes vehib kirvega, kuid mitte iga majaomanik, kellel on küttepuudeks lõhutud puud, ei vasta sellele stereotüübile. Tõenäoliselt eelistaks enamik inimesi, kui nad just kardiotreeningut ei otsi, lasta puude lõhkumist teha masinal - ja just selle leiate BigBoxist!

Aga mis üldse on puulõhkuja?

Liiga tehnilistesse üksikasjadesse süvenemata võib olla kasulik öelda, et puulõhkuja koosneb mitmest liikuvast osast – palgi hoidmise detailist, pumbaga käitatavast hüdrosilindrist (sarnane hüdrauliliste tungraudade puhul kasutatavale) ja lõhkumistera on kõigi puulõhkujate kolm põhikomponenti. Enamikul masinatel on hüdrauliline silinder, mis juhib puidu terale, kuigi mõnel on statsionaarne silindrik ja liikuv tera.

Puulõhkuja ei ole saeveski ega lõika palke kasutatavaks puiduks ega lühenda suuri palke. See lihtsalt lõikab palgid väiksemateks puutükkideks, mis sobivad kasutamiseks kaminas või puupõletis. Kui osad on liiga pikad, peate need mootorsaega tükeldama. Kuid BigBoxist leiate probleemideta just teie aeda sobiva puulõhkuja – lihtsalt vaadake laia valikut ja valige uus parim juba täna!

Elektrilised puulõhkumismasinad

Valida on mitme puulõhkuja vahel, millest igaüks on seotud konkreetse liigiga. Puidulõhkujad erinevad selle võimsuse poolest, mida nad ülesande täitmiseks kasutavad. Muidugi peab elektriline puulõhkuja olema vooluvõrku ühendatud, bensiiniga töötav aga töötab kütusel ja manuaalsel inimjõul. Peale nende kolme on olemas ka traktorile kinnitatav variant, mis haakub traktori haakesüsteemiga ja töötab selle hüdrosüsteemil.

Manuaalne puulõhkuja: käsitsi puulõhkumismasinat kasutatakse pikkadest käepidemetest hoides ja neid edasi-tagasi liigutades, et palk lõikekiilu sisse lükata.

Elektriline puulõhkuja: hüdropumpa toidab elektrimootor. Enamik töötab vahelduvvooluga, mida toidab tavalisse pistikupessa sisestatud kaabel.

Bensiinipuulõhkuja: pumpa käitab bensiinimootoriga. Peate seda hoidma täidetud õige bensiini ja õli seguga nagu tootja on soovitanud nagu iga muud bensiiniga töötavat seadet.

Traktorile paigaldatav puulõhkuja: selline tüüp on mõeldud traktori külge kinnitamiseks sobiva haakeseadmega ja kasutab jõuallikaks traktori hüdrosüsteemi.

Mehaaniline puulõhkuja: Ainus mitteautomaatne puulõhkuja, mehaaniline puulõhkuja kannab mootorist energiat hooratta mehhanismi kasutades lõhkumisjõuks.

Seega arvesta iga tüübi eelistega ja telli lihtsalt oma lemmik BigBoxist – paremat valikut kvaliteetseid aiatööriistu mujalt ei leia!

Ketassaag 

Kuigi puulõhkuja võib olla kasulik tööriist, ei pruugi sellest mõnel juhul piisata. Sellistel juhtudel võib ketassae omamine väga kasulikuks osutuda – see võimaldab hõlpsalt palkidega töötada ja need küttepuude jaoks ette valmistada. Ketasaagidel on ka ohtralt turvamehhanisme, nii et nende kasutamine pole kaugeltki nii ohtlik, kui võib tunduda. BigBoxist leiad ühe Baltikumi parima ketassaagide valiku – osta oma uus lemmik elektritööriist juba täna!

Ketassaed väiksed ja kerged ning neid kasutatakse mitmesugusteks otselõikust vajavateks toiminguteks. Ketasaega ei saa kasutada puude või palkide lõikamiseks, kuid see on parim tööriist lehtpuidust laudade või laudade lõikamiseks ehituseks.

Muutke puulõhkumine lihtsamaks kui kunagi varem, olgu selleks siis tavaline puulõhkuja või ketassaag, BigBoxi laia valiku abil!