Informacija
Tootekataloog

Puuviljakuivatid

Puuviljakuivatid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Zyle, First Austria, Esperanza, Niewiadów, ETA kaupa. Hinnad algavad 7,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 40 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Puuviljakuivatid

Mis saaks olla parem, kui enda puuviljad ise kuivatada ning vältida poest ostmist. Tihti on poes kuivatatud puuviljad küllalt kallid ning samuti ei saa kindel olla nende kvaliteedis. Kui aga teil on kodus puuviljakuivati, siis saate kuivatada täpselt neid puuvilju, mida ise soovite. Võite juurde lisada isegi pipraid või hoopis tomateid. Kindlasti ei pea piirduma vaid puuviljadega ning valik on äärmiselt lai. Tulemuseks on parim võimalik kuivatatud puuvili, mis säilib kauem ning saate seda nautida hiljem. Soovitame tutvuda meie laia tootevalikuga ning leida endale sobiv toode. Mõned kuivatid on suuremad ning teised on väiksema mõõduga – kindlasti on olemas ka teie jaoks sobiliku mõõduga toode. Mainimist tasub ka asjaolu, et saate oluliselt raha säästa. Kui teile tulevad külalised, siis soovite ikka pakkuda huvitavad suupisteid, mis tavaliselt on küllaltki kallid. Asendage need lihtsalt kuivatatud puuviljadega ning jälgige, kuidas teie lähedased neile reageerivad. Võime garanteerida, et tulemus on hea, ning kõik jäävad sellega rahule.

Kuivatatud maiustused matkale kaasa

Värskete puuviljade tassimine matkal võib olla väga keerukas, kuna need sisaldavad palju vett ning on rasked. Toidukuivati võimaldab teil valmistada kergemat matkatoitu, mis teeb teie seljakoti kergemaks. Kui erinevad toidud on dehüdreeritud, siis eemaldatakse suurem osa veest ning ka kaalust. Matkates on äärmiselt oluline hoida enda kotti võimalikult kergena, sest vastasel juhul on kogu matk teie jaoks oluliselt raskem nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Samuti meeldivad kuivatatud puuviljad lastele, kes soovivad pidevalt midagi suhu pista. Võite näiteks kuivatada mõned virsikud või ploomid ning neid hiljem nautida, kui selleks on õige hetk. Valikuid on lõputult ning ainukeseks piiriks on teie enda fantaasia. Valige välja puuviljad, mis teile meeldivad ning peale kuivatamist võtke kaasa järgmisele matkale.

Perekonnaga aja sisustamine

Loomulikult tasub mainimist, et tegemist ei ole väga kiire lahendusega, sest ettevalmistused võtavad aega. Küll aga on see ideaalseks viisiks perega aja sisustamiseks. Enne, kui saate toitu kuivatada tuleb puuviljad pesta, viiludeks lõigata ning ilusti kandikule või alusele paigutada. Üldiselt lastele meeldib selline toimetamine ning kogu protsessi lõpuks on oodata ka meeldivat tasu ehk maitsvaid suupisteid. Puuviljakuivatiga on tulemus professionaalne ning võite olla kindel, et keegi ei suuda neid eristada poes müüdavast kaubast. Kohati tekib pigem küsimus, et millisest poest nii maitsvaid kuivatatud puuvilju saab osta. Kõigile lastele maitsevad magusad asjad ja kommid. Kahjuks on kommides palju suhkrut ning liigne tarbimine võib kaasa tuua kergemaid terviseriske. Kuivatatud puuviljad on aga väga hea alternatiiv.

Erinevad võimalused

Kuna tegemist on väga universaalse tootega, siis saate seda kasutada paljude erinevate toodete kuivatamiseks. Olgu nendeks siis puuviljad, juurviljad või hoopis köögiviljad – valik on teie ning soovitame erinevate toodetega katsetada. Kuna tootevalik on lai, siis julgeme soovitada Excalibur kaubamärgi tooteid, kuna need on kvaliteetsed ning usaldusväärsed. Kasutusel on vaid parimad materjalid ning tänu sellele on ka toode hea. Kuivatades tasub hoolikalt jälgida, millises seisus teie puuviljad on. Tihti tekib olukord, kus viilud ei ole sama paksusega ning vajavad kuivamiseks erinevat aega. Mida paksem on viil, seda kauem peab ta ka kuivatis olema. Samas, kui lõikate äärmiselt õhukesed viilud, siis saate lõpuks krõpsudele väga sarnase toote. Saate meeldivalt oma lähedasi või sõpru järgmisel üritusel üllatada enda valmistatud puuviljadega.