Informacija
Tootekataloog

Puuviljakuivati LeQuip LD-918

Kiire kohaletoimetamine 1-10 TP.

Viide 307321

142,99 €
 
 
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +2 aastat 32,17 €
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +3 aastat 36,46 €
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +4 aastat 40,75 €
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +5 aastat 47,90 €
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan): + 2 aastat 40,75 €
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan): + 3 aastat 47,90 €
Omadused
TootjaLeQuip
Mõõdud (KxLxS), cm435 x 310 x 310 mm
Aluste arv6
VärvHall
Võimsus0,5 kW
Garantiiperiood24 kuud
Puuviljakuivati LeQuip LD-918
142,99 €

Puuvilja/marjakuivati Urtica LD-918

Kas eelistate kuivatatud puuvilju suupisteks või liikvel olles? Valmistatavate roogade saladus on enda kuivatatud seened, juurviljad ja erinevad ürdid, millest juba väike kogus annab erilise maitse? Professionaalse Urtica Filter Pro toidukuivatiga kuivatad nüüdsest palju kiiremini soovitud toidu.

TOIDU KUIVAMINE HOIAB TOIDU TERVISLIKULT PIEM AEGA

Kuivatades toidukuivatis, ei puutu toit kokku kõrgete temperatuuridega, nagu konserveerimisel. Kuivatamise ajal eemaldatakse niiskus, mis takistab toidu kiiret riknemist. Samuti on selliseid tooteid hiljem lihtne säilitada ja kasutada, ei pea muretsema toidu riknemise pärast, vastupidi, mul pole elektrikatkestuse korral külmutatud toiduaineid. Kuivatamisel säilivad kõik kasulikud toitained, tooted on loomulikult magusad, lõhnavad ja maitsvad, kuna looduslik suhkur pärast niiskuse eemaldamist kontsentreerub ja tugevdab neid omadusi.

PUHTA ÕHU ÕHU FILTRERIMISSÜSTEEM

Toit on avatud patenteeritud Clean Air õhufiltreerimissüsteemile. Kuivati Urtica Filter Pro filtreerib õhku, nii et kuivatatavat toitu ei mõjuta lisandid. Õhk tõmmatakse altpoolt läbi filtri, kuid kuivati põhja ei soojendata. Kui õhk tõuseb, eraldab see kuivati ülaosas oleva õhutusava kaudu niiskust ja laskub uuesti alla, vähendades oluliselt elektritarbimist.
* Õhufiltrit on soovitatav vahetada iga 3-5 kuu tagant, kui seadet kasutatakse 10 tundi päevas.

DIGITAALSEADED

Urtica FilterPro toidukuivati on digitaalselt juhitav. Mikroprotsessoriga juhitav soojusandur stabiliseerib kuivatusainet. Kuna seal on temperatuuri reguleerimine vahemikus 35ºC kuni 70ºC, saate soovitud temperatuuri valikuga tooteid tõhusamalt kuivatada. See tagab täpsed tulemused. Urtica FilterPro kuivati võimaldab valida mitte ainult soovitud temperatuuri, vaid ka täpse kuivamisaja, mis on kuni 99 tundi. Sel põhjusel saate enda jaoks aega võtta ja mitte seista selle köögiseadme kõrval, oodates, kuni see välja lülitatakse. Ja vaikne töö ei tekita ebamugavust teile ega teie ümber olevatele inimestele.

VÄGA LIHTNE KASUTADA

Toidukuivati Urtica FilterPro kasutamine on väga lihtne ja lihtne – tuleb vaid lõigata toit soovitud suurusega viiludeks, asetada need kandikutele ning seada soovitud temperatuur ja aeg. Toidu kuivataja teeb ülejäänu.

KUIVATAGE KÕIK!

Kvaliteetne, lihtsalt kasutatav ja energiasäästlik toidukuivati Urtica FilterPro võimaldab kuivatada köögivilju, puuvilju, marju, erinevaid ürte, teeürte, leiba, liha, kala, linnuliha ja valmistada jogurtit!

Kliendiarvustused selle toote kohta