Informacija
Tootekataloog

Puuviljakuivati ZYLE ZY708FD

 
Viide
266561
69,99 €
23,33 € x 3 kuud
Rohkem informatsiooni
Krediidi võtmine 69,99 €, leping 3 kuuks, kuumakse - 23,33 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 69,99 €.
Tarne: 1-7 TP.
Maksa 3 võrdses osas
Pikendatud garantii
Pikendatud garantii
või
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan)
või
Tarne Omniva kulleriga ( 3,89 € )
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( 3,99 € )
Omadused
TootjaZyle
Aluste arv5
Aluste läbimõõt34 cm
Kaitse ülekuumenemise eestJah
Võimsus0,5 kW
Garantiiperiood24 kuud

Olenemata sellest, kas olete harrastajast kokk või tervisliku toitumise entusiast, on see pöörlevate kandikutega Zyle toidukuivati ideaalne seade teie kööki.

Unikaalne küttesüsteem tagab toitainete ja ensüümide maksimaalse säilimise ning toiduained kuivavad pidevalt ja ühtlaselt kogu aeg ning on kaitstud ülekuumenemise eest.

Tänu Zyle kuivatiga ülitäpsele temperatuuri reguleerimisele (35-70 kraadi) saate kuivatada ürte, liha, juur- ja puuvilju ilma kasulikke toitaineid kaotamata, kuna erinevad toiduained nõuavad kindlat kuivatustemperatuuri.

Sellel Zyle toidukuivatil on 5 avarat, automaatselt pöörlevat toidualust, mis võimaldavad toidul ühtlaselt kuivada, ja läbipaistev õhutatav kaas, mis reguleerib niiskustaset ja võimaldab ilma täiendava sekkumiseta jälgida toidu kuivamisprotsessi. Peale kõigi nende eeliste on see Zyle toidukuivati ka suurepärane sisustusdetail teie köögis!

Pöörlevad toidukuivati kandikud

Sellel Zyle toidukuivatil on ainulaadne tehnoloogia, mis paneb kandikud, millele toit asetatakse, kuivatamise ajal pöörlema. Tänu sellele tehnoloogiale jaotub kuumutatud õhk täpselt ja tõhusalt kogu kuivatusprotsessi vältel, nii et kõik toiduained kuivavad võrdselt. Kuivatamise ajal ringleb kuum õhk kaane, grilli ja põhja vahel – nii kuivab toit toitaineid kaotamata.

Taimer

Zyle dehüdraatoril on sisseehitatud 99-tunnine taimer. Teil on võimalik valida soovitud kuivatusaeg, mille järel kuivati lülitub välja.

Kasutamine

Lõika puuviljad, köögiviljad või liha viiludeks ja aseta alustele. Kuivati teeb ülejäänu. Toidukuivati Zyle sobib suurepäraselt neile, kes väldivad ebatervislikku toitu, valivad vahepaladeks enamasti kuivatatud puuvilju ja marju ning maitsestavad eineid kuivatatud juurviljade, seente ja erinevate ürtidega.

Kliendiarvustused selle toote kohta