Informacija
Tootekataloog

Raske leida

Raske leida - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 18,89 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 48 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.LEGO komplektid, mida on raske leida

Mõned LEGO klotsid on haruldasemad ja neid on raske leida, sest nende müük ei ole sageli nii populaarne kui laialt kasutatavate LEGO sarjade puhul. Ometi on ka sellised LEGO komplektid samuti olemas ja nende ostmise võimalus on tõeliste LEGO fännide jaoks saadaval. Selliste komplektidena võiks nimetada LEGO Icons Bonsai Tree, LEGO TECHNIC Lamborghini Sián FKP 37, LEGO Stranger Things The Upside Down ja LEGO Creator Expert James Bond™ Aston Martin DB5 komplekte.

LEGO Icons Bonsai Tree komplekt

Bonsai kunst on puude sõprade kujutlusvõimet köitnud juba sajandeid. Nüüd saad ka sina seda iidset kunsti tähistada tehes seda LEGO Bonsai Tree ehitamise komplektiga. Naudi rahulikku tunnet, kui kujundad hoolikalt roheliste lehtede või roosade kirsiõitega bonsai puu mudelit. Kui oled muutusteks valmis on lihtne värvilisi klotse vahetada, et luua täiesti uus välimus. Vaata roosasid õisi lähemalt ja näed pisikesi konni, mis moodustavad iga lilleõie.

See komplekt on valmimisel kaunis eksponaat, mida võib uhkusega esitleda nii oma kodus kui ka kontoris.. LEGO Bonsai Tree mudeliga on kaasas ristkülikukujuline pott ja liistudega puidust LEGO alus, mis loob kena väljapaneku võimaluse, mis tundub nii uhke kui ka unikaalne igas kodus või kontoris. Olgu see sinu sünnipäevakingitus kallimale või maiuspala sulle endale, see komplekt võlub oma iluga kindlasti igaühe kujutlusvõimet. See kuulub täiskasvanutele mõeldud LEGO botaanika kollektsiooni, mis sisaldab taimepõhisest plastist valmistatud lehe elemente, mis on toodetud säästva päritoluga suhkruroost.

LEGO Stranger Things The Upside Down komplekt

Ülemaailmse hitt Netflixi originaalsarja fännid hindavad selle ülimalt kogujate seas populaarse komplekti LEGO Stranger Things The Upside Down autentseid detaile. See vastupidav mudel võib liikuda päris maailma ja The Upside Down ehk tagurpidi maailma vahel. Mudeli ehitusjuhiste kujundus teeb sellest suurepärase ühise ehitamise kogemuse koos sõprade ja perega. Nii nagu sarjas nii on Byersi majas Willi magamistuba, elutuba ja söögituba. 

Alternatiivsest dimensioonist pärit maja tagurpidi versioon sisaldab kõiki reaalse maailma mudeli tube, kuid tumeda, viinapuuga kaetud lagunenud välimusega, mille Netflixi sarja tõelised fännid tunnevad kohe ära. Kaheksa Stranger Things kujukesega, millest igaühel on oma tarvikud, on see mängukomplekt suurepärane kingitus Stranger Thingsi fännidele, kes armastavad seda mudelit ehitada ja eksponeerida, et näidata oma kustumatut kirge selle ülipopulaarse sarja vastu.

LEGO Creator Expert James Bond™ Aston Martin DB5 komplekt

Hangi endale litsents vinge LEGO Creator Expert James Bond™ Aston Martin DB5 komplektiga endale vägeva mudeli ehitamiseks. See muljetavaldav mudel jäädvustab Agent 007 ikoonilise 1964. aasta sportauto elegantsi ja ajatut keerukust ning sisaldab hulgaliselt autentseid detaile ja toimivaid seadmeid. Ava uksed ja avastad detailirohke interjööri koos peidetava radarjälgija ja ukseruumi koos telefoniga. Ja kui on aeg tegutseda, aktiveeri kõrvalistuja iste, pööra pöörlevaid numbrimärke, tõsta üles tagaakna kuulikindel ekraan ja tõmba käigukang tagasi, et paljastada esitiiva kuulipildujad. 

Sellel kogujate seas populaarsel mudelil on ka detailne mootor, hõbedased esi- ja tagarauad, hõbedavärvi vormitud traadist velgede detailid ning Aston Martini logod nii ees kui ka taga. Mudel on loodud pakkuma väljakutseid pakkuvat ja rahuldust pakkuvat nostalgiat täis suurepärast ehitamise kogemust. See on kohustuslik LEGO komplekt kõigile Aston Martin DB5 ja James Bondi filmide ning loomulikult ka lihtsalt LEGO ehituskomplektide fännidele.