Informacija
Tootekataloog

RC mänguasjad, droonid

RC mänguasjad, droonid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu ..., RoGer, ARTYK, JOKOMISIADA, No-Name kaupa. Hinnad algavad 2,31 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 549 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Puldiga juhitavad mänguasjad

Lapsed armastavad erinevaid mänguasju väga ja võib olla lõbus kinkida neile just midagi, mis neid tõeliselt erutab. Siiski on veidi keeruline leida ühte mänguasja, mis sobiks igas arenguetapis lastele. Üks kõigile laste meeldivatest mänguasjadest on aga puldiga auto. Seda tüüpi miniautosid tuntakse ka raadio teel juhitavate autodena, kuna lapsed saavad selle juhtimiseks kasutada kaugjuhtimispulti.

Olgu siis see raadioteel juhitav robot, paat, helikopter või auto, enne ostmist tuleb siiski arvestada teatud teguritega, sest mitte kõik variandid ei sobi igas vanuses lastele. Siin on mõned neist teguritest ja soovitused, mis aitavad neid mänguasju lapsele välja valida.

Puldiga auto tüüp

Valida on võimalik mitme erineva raadioteel juhitava auto vahel, kuid enamik neist kuulub siiski ühte järgmistest kategooriatest: raadioteel juhitavad veoautod, raadioteel juhitavad sõiduautod või raadioteel juhitavad haagised. Kuigi neid kõiki nimetatakse põhimõtteliselt ühise nimetaja all puldiga autodeks on isegi nende kolme tüübi puhul teatud erinevusi ja mõned neist võivad hõlmata järgmist:

- sõiduautod on kõige kiiremad: mõned kaugjuhtimispuldiga autod võivad sõita isegi kuni 100 kilomeetrit tunnis. Puldiga autod toimivad kõige paremini siis, kui neid kasutatakse väga siledal pinnal. Seega vali see versioon kui kindlasti tead, et selline teekate on puldiga sõiduauto kasutamiseks olemas.

- veokid sobivad hästi ebatasastele aladele. Need sobivad ideaalselt välitingimustes kasutamiseks ja on mudeleid, mis on ka veekindlad.

- haagistel läheb mõlemas maailmas hästi. Haagised ei ole küll nii kiired kui kaugjuhtimispuldiga sõiduautod ega suuda ronida kivistele maastikele nagu veokid, kuid need sobivad jälle igaks otstarbeks.

Hinnavahemik

Puldiga sõiduki valimisel on oluline kontrollida ka selle hinnavahemikku. Kui mänguasi on mõeldud väikesele lapsele on soovitatav valida veidi odavam variant. Vanemad lapsed ja noorukid võivad valida aga vastupidava ja kõrgekvaliteedilise kaugjuhtimispuldiga sõiduki.

Kaugjuhtimispuldid

Seda seadet kasutatakse auto liikumise juhtimiseks. Juhtpult kasutab autosse paigaldatud vastuvõtjaga suhtlemiseks raadiosaatjat. Puldi nuppudel on tavaliselt sama välimus kui videomängukonsoolil. Nendega on kaasas ka kaks juhtkangi, mida juhitakse pöialde abil. Pöialde kasutamine autode juhtimiseks muudab laste jaoks nende kasutamise lihtsaks.

 

Energiaallikas

Puldiga juhitavaid autosid ja mänguasju saab toita kahest peamisest jõuallikast – nitrokütusest või elektrilisest allikast. Elektrimootoriga autod kasutavad laetavaid akusid. Seda tüüpi mänguasjade kasutamiseks on vaja ainult akut laadida ja see siis autosse sisestada. Elektrilised seadmed on odavamad, kuid need on tavaliselt aeglasemad ja töötavad väiksema võimsusega.

Nitrokütust kasutavad puldiga autod on tavaliselt kiired, valjud ja võimsad. Nende hinnad on aga kõrged, kuna need on mõeldud tõsistele entusiastidele, kes mõistavad, et kasutuse maksimeerimiseks on vaja korralikku hooldust. Samuti peab ostma selliste kaugjuhtimispuldiga autode jaoks õli ja gaasi ning juba vanemad lapsed eelistavad neid liikumisel tekitatava müra tõttu.

Kaal

See viitab puldiga mänguasjade suurusele. Pead valima oma eelistatud suuruse, lähtudes lapse vanusest, kellele seda ostad. Noorematele lastele võivad väiksemad mänguasjad olla oma vanuse kohta atraktiivsed, samas kui vanemad võivad soovida midagi suuremat.

Kokkuvõtteks puldiga juhitavate mänguasjade kohta

Kui lastele tehakse ilusaid kingitusi, peavad nad seda väga hinnaliseks. Üks parimaid kingitusi lapsele on kaugjuhtimispuldiga auto. Seda on lihtne juhtida ja see on piisavalt ilus, et last võluda. Enne nende mänguasjade ostmist tuleb arvestada teatud tingimustega ja mõned neist on eelpool välja toodud. Pea neid meeles, sest need tulevad ostma asumisel kasuks.