Informacija
Tootekataloog

Relvad, NERF püstolid

Relvad, NERF püstolid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu ..., NERF, XSHOT, GONHER GUNS, marka niezdefiniowana kaupa. Hinnad algavad 0,74 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 310 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Laste relvad ja NERF püstolid

Väikese lapse jaoks parima Nerf relva leidmine ei ole alati lihtne ülesanne, eriti kui sinu laps on vaid 4-5-aastane. Enamik saadaolevad Nerfi relvad ja püstolid on vanusepiiranguga sellest veidi kõrgemal, nii et vanemad peavad ostu sooritades ise otsustama, kas nende laps sobib valitud relva kasutama või mitte. Suurus, kaal, laadimine ja see, kuidas relv tulistab on peamised funktsioonid, millele tuleks keskenduda. Valikus on populaarsed sellised mudelid nagu Xshot mängupüstol Max Attack, Hasbro Nerf Elite relv 2.0 Shockwave, Hasbro Nerf Alpha Strike Hammerstorm mängupüss, Gonher vintpüss või mõni soodsam veepüss.

Miks mängurelva suurus ja kaal on lapse jaoks olulised?

Kui vaadata relva suurust ja kaalu, on esimene murekoht ohutus, eriti juba 3-aastase lapse puhul. Soovid, et laps saaks vabalt mängida, ilma et tal oleks raskusi oma uue mänguasja kaasas kandmisega. Suured relvad on mahukad ja vajavad tavaliselt kahte kätt. See kaotab lapse loomuliku koordinatsiooni ja võib põhjustada sagedasemat kukkumist.

Kuna turvalisus on prioriteet on soovitav väiksemate laste puhul kasutada väikest püstolit. See leevendab suuruse ja kaalu probleeme. Väikest püstolit saab hoida ühes käes, vabastades samal ajal lapse teise käe, et aidata tal tasakaalu säilitada. Ühe käega mängurelvad on väga väikestele lastele ohutumad ja neil ei ole nendega mängimine ebamugav. See mängupüstoli stiil võimaldab neil loomulikult ringi joosta, takistamata nende liikumist.

Lisahüvena ei pea sa muretsema, et see püstol läheb raisku, kui sinu lapsel on aeg minna üle suuremale mängurelvale. Püstolid on alati toredad, kui neid läheduses on olemas. On tõenäoline, et lapsed hoiavad seda oma varustuses varurelvana, kui nad juba oma uut suuremad mängurelva kasutavad.

Laadimine on funktsioon, mis sageli tähelepanuta jäetakse

Kui otsid täiuslikku mänguasja, proovi hoolikalt jälgida, kuidas mängurelva laaditakse. Lihtne on parem just väikesele lapsele. Sa ei taha midagi liiga keerulist. Soovid vältida olukorda, kus sinu laps peab iga kord abi otsima, kui ta soovib oma relva uuesti laadida.

Otsi püstoleid, millel on eestlaetav valik. See funktsioon võimaldab neil laadida otse relva torusse. Väikeste laste jaoks on see protsess palju lihtsam, sest nad ei pea võitlema trumliga.

Veendu, et mängurelva oleks lihtne kasutada

Mängurelva tööpõhimõte mängib olulist rolli selles, kas sinu laps saab oma uue mänguasjaga ise mängida või mitte. See on veel üks oluline valdkond, mille puhul soovid selle lihtsana hoida. Peamine omadus, millele soovid suurt tähelepanu pöörata, on püstoli ettevalmistamine. Püstoli tagaküljel või käepideme põhjas asuvad riivid on väikestele lastele kõige lihtsamini kasutatavad süsteemid. Lapsed saavad nendest käepidemetest hõlpsasti kinni haarata ja tõmbamiseks kasutada kogu ülakeha jõudu.

Omadused, mida vältida

Nii nagu on funktsioone, mida soovid mängurelva puhul otsida, on ka selliseid, mida soovid vältida. Need on funktsioonid, mis võivad olla väikestele lastele kahjulikud ja võivad takistada nende ohutut mängimist.

Näiteks kui otsustad osta oma lapsele suurema mängupüstoli, proovi vältida neid, mis nõuavad AA-st suuremaid patareisid. Patareid võivad mänguasja märkimisväärselt koormata tehes kasutamise palju ebamugavamaks.

Samuti peaksid vältima mängupüstoleid, mis on varustatud libiseva liuguri funktsiooniga. Liugur asub tavaliselt relva tagaküljel ja selle eesmärk on korrata ühte ja sama tegevust. Väikestel lastel on neid raske haarata ja tagasi tõmmata, nii et relva käsitsemine võib osutuda probleemiks.